Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Gala FAME MMA 3 odbędzie się 30 marca 2019 w Łodzi?

Fame MMA 3 – poznaliśmy datę i miejsce gali?

Na kanale Yuotube w rozmowie z Jarosław „Jaru” Świątek,dziennikarzem myMMApl,  włodarz FEN Paweł Jóźwiak zaznaczył, że FAME MMA nie jest konkurencją dla jego federacji. “To jest inny target klienta” – powiedział Jóźwiak. Dodał też, że według jego wiedzy gala FAME MMA 3 odbędzie się w Atlas Arenie w Łodzi 30 marca 2019, tydzień po gali KSW 47! Fame MMA 3 w zakładach bukmacherskich  

REKLAMA

Fame MMA – gdzie i kiedy się odbędzie?

 • Pytanie internauty – Czy zdaje pan sobie sprawę, że sprzedażowo przegrywacie z FAME MMA? Oczywiście oni są bardziej rozrywkowi niż sportowi, jednak sprzedali się świetnie.
 • Paweł Jóźwiak – Sprzedali się świetnie, ale to jest inny target klienta. Zupełnie co innego. To tak, jakby porównywać gale MMA z dożynkami. To jest taka różnica.
 • Jarosław „Jaru” Świątek – Słyszałem bezpośrednio od organizatorów FAME MMA że trzecią galę robią na kilkanaście tysięcy ludzi.
 • Paweł Jóźwiak – Słyszałem że robią w Atlas Arenie, tydzień bo KSW. Takie przecieki…
 • Jarosław „Jaru” Świątek – Ja wiem, że 30 marca, rzeczywiście to jest tydzień po KSW, ale o Atlas nie słyszałem, ale wiem, że to ma być duża hala. Myślisz, że to się uda?
 • Paweł Jóźwiak – Nie wiem, trudno mi powiedzieć. To jest zupełnie coś innego. Ja tego nie śledzę. Nie analizuję. Wypełnili jakoś arenę w Poznaniu, gdzie Poznań jest bardzo trudnym rynkiem. To jest zupełnie inny target, zupełnie coś innego, nie można porównywać tego z galami MMA. Zupełnie inni ludzie tam przychodzą

Fame MMA 3 – sprzawdź kursy na swoich faworytów

Fame MMA 3 bilety

Bilety na FAME MMA 3 dostępne na stronie https://famemma.ticketos.pl/
Czeka Was wieczór pełen emocji i wyjątkowo widowiskowych konfrontacji w oktagonie.

 • FAME MMA 3
 • 30 marca 2019 20:00
 • Atlas Arena al. Bandurskiego 7, Łódź
 • Ceny biletów już od 50,00 PLN

Tym razem w walce wieczoru zobaczycie Szymona Krawczyka, czyli popularnego Isamu – jednego z najbardziej znanych polskich gamerów. Oprócz tego do walki stanie Mistrz FAME 2 – Dawid Malczyński, którego poprzedni pojedynek był jedną z najciekawszych walk Federacji. Kolejna petarda to walka kobiet, a w niej kontrowersyjna gwiazda InstaStories – Marta „Linkimaster” Linkiewicz. Nie zabraknie również ulubieńca tłumów, poznańskiego wojownika – Bonusa BGC, czyli Piotra Witczaka.

Oprócz tego na gali zawalczą: Filip “Filipek” Marcinek, Dawid “Ambro” Ambroziak, Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka, Krystian “Krycha” Wilczak i Marcin “Mnich” Wójcik.

W trakcie eventu odbędzie się koncert jednej z największych gwiazd polskiej sceny hip-hopowej. Galę poprowadzi Pan Pawłowski. Walki komentować będą dla Was: Trybson i AdBuster. W loży szyderców bekę kręcą: Xayoo i Paris Platynov. W FAME Studio zobaczycie Różala i zaproszonych gości. Loża VIP jak zwykle pęka w szwach. Będziecie więc mieli okazję zbić piątki z topowymi gwiazdami social mediów na tle naszej ścianki sławy.

Konferencji FAME MMA 3

I konferencja FAME MMA 3 odbędzie się 24 lutego o godzinie 18.00 na kanale Youtube Lorda Kruszwila. W konferencji wezmą udział wszyscy uczestnicy gali

Fame MMA 3 – karta walk

 • Dawid Malczyński – Amadeusz Ferrari

 • Bonus BGC – Taxi Złotówa

 • IsAmU Szymon Kasprzyk – DeeJayPallaside Daniel Pawlak

 

 • Hassan – Wiewiór

 • Krycha – Bartłomiej 'Ruby’ Brzeziński

 • Don Kasjo – Dawid Ambro

 • Filipek – Ryba

 • Esmeralda Godlewska – Marta Linkiewicz

Fame MMA 2

FAME MMA to pierwsza w Polsce organizacja z walkami „freak fight” w której spróbować swoich sił w klatce mogą celebryci, youtuberzy i gwiazdy telewizji. Za organizację gal odpowiedzialny jest duet Michał Baron i Wojciech Gola. Podczas drugiej gali  FAME MMA 2 mieliśmu okazję zobaczyć między innymi długo wyczekiwane starcie Daniela “Magicala” Zwierzyńskiego z Marcinem “Rafonixem” Krasuckim, konfrontację Dawida Malczyńskiego z Adrianem PolakiemDawida “Surfera” Ozdoby z ???, Amadeusza “Ferrari” Roślika z Sylwestrem “Bystrzakiem” Tkoczem a także legendę z łazarskiego rejonu Bonusa BGC,

Fame MMA 1

Pierwsza edycja Fame MMA odbyła się 30 czerwca w Koszalinie. W klatce pojawili się między innymi sam organizator – Michał „Boxdel” Baron, znani z social mediów Adrian „Polak” Polański i Dawid „Ambro” Ambroziak, a także patostreamer Daniel „Magical” Zwierzyński. Wydaje się, że najbardziej związaną z profesjonalnym MMA postacią wtedy był… Dawid Ozdoba. Tancerz erotyczny, który padł na deski już w pierwszej rundzie.

Atlas Arena Łódź

Hala sportowo-widowiskowa w Łodzi Atlas Arena może pomieścić 10.049 widzów, a na płycie można ustawić dodatkowo 3 tys. miejsc ; do dyspozycji gości dostępnych jest 1500 miejsc postojowych, 4 ekrany multimedialne, i 11 loży VIP-owskich (każda z tarasem). Koszt wynajęcia hali na jeden dzień waha się pomiędzy 25 000 a 80 000 złotych

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021