Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Futbol Totalny – specjalna edycja na Puchar Polski w eWinner

1/8 finałów Pucharu Polski to okazja na kolejną edycją Futbolu Totalnego. Ba, nie będzie to zwykła edycja – tym razem gracze eWinner dostaną dwa razy więcej! Wystarczy zagrać kupon za DOKŁADNIE 99 PLN z minimum dwoma zdarzeniami z PP. Tego samego dnia na konta użytkowników trafią freebety w wysokości 50 PLN. Do promocji liczy się tylko pierwszy kupon postawiony od 9 do 11 lutego na piłkarski Puchar Polski.

  • OBSTAW MECZE PP
    Załóż się w dniach 09-11.02, grając kupon za dokładnie 99 PLN z minimum dwoma wydarzeniami z oferty PIŁKA NOŻNA – PUCHAR POLSKI z łącznym kursem 2.50, a otrzymasz tego samego dnia freebet w wysokości 50 PLN!
  • ODBIERZ 50 PLN I ZAGRAJ
    Otrzymane środki wykorzystaj w ciągu 24 godzin na zakłady na żywo w aplikacji mobilnej eWinner. Mogą to być zakłady SOLO i AKO. Kurs minimalny kuponu to 1.50. Maksymalny kurs kuponu, który zostanie zagrany środkami z freebetu, wynosi 10.
  • ZRÓB TO RAZ JESZCZE….W WEEKEND!
    Odebrałeś bonus? Zatem w sobotę i w niedzielę możesz to ponowić i odebrać 2x 25 PLN. W sumie w trakcie weekendu masz szansę nawet na 50 PLN. Warto, prawda?
Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021