Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Futbol Totalny na Ligę Narodów w eWinner. Edycja specjalna.

Gotowi na zmagania reprezentacyjne? W eWinnerze mecze kadry mogą oznaczać jedno – powrót Futbolu Totalnego.

Przez najbliższe dwa dni (17-18.11) gracze skorzystają z Futbolu Totalnego na Ligę Narodów. Standardowo do zgarnięcia po 25 PLN dziennie, a dodatkowe 5 PLN każdego dnia klienci otrzymają za obstawienie rozgrywek Ligi Narodów (łącznie 60 PLN do zgarnięcia).

 1. OBSTAW MECZE PIŁKARSKIE
  Załóż się we wtorek (17.11) lub środę (18.11), grając kupon w eWinner za dokładnie 49 PLN z minimum dwoma wydarzeniami z oferty PIŁKA NOŻNA z łącznym kursem 2.50, a otrzymasz tego samego dnia freebet w wysokości 25 PLN!
 2. ODBIERZ 25 PLN I ZAGRAJ
  Otrzymane środki wykorzystaj w ciągu 24 godzin na zakłady na żywo w aplikacji mobilnej eWinner. Mogą to być zakłady SOLO i AKO. Kurs minimalny kuponu to 1.50. Maksymalny kurs kuponu, który zostanie zagrany środkami z freebetu, wynosi 10.
 3. ZRÓB TO RAZ JESZCZE!
  Odebrałeś wtorkowy bonus? Zatem w środę możesz to ponowić i znów odebrać 25 PLN. W sumie w trakcie dwóch dni masz szansę nawet na 50 PLN. Warto, prawda?
 4. DODATKOWY FREEBET 5 PLN
  Klienci, którzy spełnią warunki promocji zawierając zakłady wyłącznie z oferty LIGA NARODÓW, otrzymają dodatkowy freebet w wysokości 5 PLN.

Pamiętaj o ofercie w legalnych zakładach eWinnerzwrot za przegrany zakład do 155 PLNZwrot możesz od razu wypłacić! Jak tego dokonać? To proste:

Zasady zwrotu z kodem LegWin:

 • Aby odebrać bonus, wystarczy dokonać rejestracji w eWinner z kodem LEGWIN! Pamiętaj o zaznaczeniu checkboxa “Chcę otrzymać bonus powitalny”.
 • Minimalna stawka kuponu to 20 PLN. Aby otrzymać maksymalny zwrot 155 PLN, zagraj pierwszy zakład za 176,14 PLN. Zagraj po dowolnym kursie!
 • Zwrot stawki pomniejszonej o 12% podatek od gier wpadnie na konto depozytowe. Środki możesz od razu wypłacić lub grać dalej!
 • Gracz, nie ma obowiązku obracania zwróconą kwotą stawki, może grać dalej lub wypłacić zwrot.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021