Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Fundacja Sport Twoją Szansą zaprasza dzieci ze Śląska na mecz Górnik – Wisła

Kibicuj z nami: inauguracja projektu fundacji Sport Twoją Szansą dla młodych kibiców.

Fundacja Sport Twoją Szansą zaprosiła 50 dzieci z Cieszyńskiego Klubu Sportowego Piast na mecz 34 kolejki LOTTO Ekstraklasy. Młodzi kibice, wraz z opiekunami, pojadą na mecz Górnik Zabrze – Wisła Kraków, który zostanie rozegrany 3 maja o godzinie 20:30 na stadionie im. Ernesta Pohla w Zabrzu. Jest to inauguracja projektu „Kibicuj z nami”, w ramach którego fundacja będzie cyklicznie organizować wyjścia dzieci na wydarzenia sportowe.

Poprzez projekt „Kibicuj z nami” chcemy dzielić się z dziećmi wyjątkowymi emocjami, które towarzyszą oglądaniu na żywo meczów i innych wydarzeń sportowych. Mam nadzieję, że cyklicznie organizowane wyjazdy będą również dla najmłodszych fanów sportu okazją do obserwowania swoich sportowych idoli – powiedział Mateusz Juroszek, prezes Fundacji Sport Twoją Szansą.

Organizowane przez fundację wyjścia na wydarzenia sportowe skierowane są do dzieci z klubów i akademii sportowych, a także przebywających w pogotowiach opiekuńczych i oświatowych, ośrodkach pomocy i domach dziecka. W ramach akcji „Kibicuj z nami” – poza biletami dla dzieci i ich opiekunów – fundacja zapewnia także transport na stadion oraz posiłki. Grupy chętne do wzięcia udziału w projekcie zgłaszać można wysyłając wiadomość na adres: kontakt@sporttwojaszansa.pl.

Zaproszenie dzieci z Piasta Cieszyn na mecz to kolejna wspólna inicjatywa, której fundacja jest sponsorem. W 2017 roku organizacja podpisała umowę, na mocy której została oficjalnym sponsorem klubu. W ubiegłym roku natomiast przekazała środki niezbędne do zakupu koszulek treningowych dla młodych piłkarzy.

Fundacja Sport Twoją Szansą funkcjonuje od 2014 roku, prowadząc działania na rzecz rozwoju polskiego sportu. Wspiera talenty, zapewniając im pomoc materialną oraz merytoryczną. Motywuje do działania i pomaga w urządzeniu odpowiedniego zaplecza treningowego. Fundacja powstała z inicjatywy firmy STS, która od dawna wspiera polski sport. Fundacja jest organizacją pożytku publicznego.

Do grona podopiecznych Fundacji Sport Twoją Szansą należą indywidualni sportowcy oraz organizacje sportowe. Nieprzerwanie od 2016 r. fundacja wspiera reprezentację Polski w koszykówce na wózkach. Od września 2017 r. patronuje reprezentacji Polski w rugby na wózkach, Pawłowi Juraszkowi oraz szkółce bokserskiej Global Boxing Tarnów. Od września 2018 r. do grona podopiecznych należy Fundacja na Rzecz Rozwoju Polskiej Piłki Nożnej organizująca darmowe zajęcia dla młodych piłkarzy, trenująca strzelectwo sportowe Aneta Stankiewicz, tenisista stołowy Rafał Czuper oraz lekkoatletka Kamila Przybyła.

Ponadto fundacja jest m.in. patronem Cieszyńskiego Klubu Sportowego Piast rozwijającego piłkarskie talenty, wspiera niewidomą lekkoatletkę Joannę Mazur i jej przewodnika – Michała Stawickiego, pomaga Januszowi Rokickiemu oraz Kamilowi Popowskiemu. Organizacja wspierała reprezentację Polski ampfutbolistów, lekkoatletkę Magdalenę Stefanowicz, Kamelię Babicką trenującą jazdę konno oraz gimnastyczkę Julię Siepetowską. Fundacja nawiązała również współpracę ze Stowarzyszeniem Sportów Elektronicznych (Esport Association), w ramach której udzieliła wsparcia przy organizacji akademickiej ligi esportowej dla reprezentantów uczelni wyższych z całego kraju – Edu Esports League.

Organizacja nieprzerwanie przyjmuje wnioski o wsparcie przez stronę www.sporttwojaszansa.plW Radzie Honorowej fundacji zasiadają obecnie sportowcy, działacze oraz dziennikarze sportowi: Monika Pyrek, Bartłomiej Bonk, Grzegorz Tkaczyk, Sebastian Mila, Tomasz Zimoch, Tomasz Smokowski, Piotr Koźmiński oraz Karol Klimczak i Michał Listkiewicz.

Nr konta Fundacji: 91 1140 1049 0000 4672 9600 1003

Więcej informacji znajdą Państwo na www.sporttwojaszansa.pl oraz na portalach Facebook i Twitter.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021