Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Fundacja Sport Twoją Szansą i reprezentacja Polski rugby na wózkach na dłużej

Fundacja Sport Twoją Szansą przedłużyła współpracę z reprezentacją Polski w rugby na wózkach prowadzoną przez Stowarzyszenie Sportu Osób Niepełnosprawnych.

W ramach umowy fundacja kontynuować będzie wsparcie rugbistów. Dzięki udzielonej pomocy sportowcy będą mogli przygotować się do zgrupowań i udziału w Mistrzostwach Europy odbywających się w Dani w sierpniu br. Fundacja Sport Twoją Szansą powstała z inicjatywy firmy STS, największego bukmachera w Polsce, który jest także jej sponsorem głównym.

-Wśród sportowców – również tych najbardziej utalentowanych – są osoby, które ze względu na różne przeciwności nie mogą swojej determinacji przełożyć na wymierne osiągnięcia. Pomaganie tym, którzy zmagają się z trudnościami w realizowaniu swoich sportowych marzeń, to cel naszej fundacji, podobnie jak i STS. Reprezentacji Polski w rugby na wózkach patronujemy już od blisko dwóch lat. W tym czasie rugbiści udowodnili wysoką formę zajmując 9. miejsce na Mistrzostwach Świata w Sydney. Ufamy, że kontynuacja umowy zapewni reprezentacji warunki do dalszego rozwoju kariery i pozwoli odnosić sukcesy na kolejnych zawodach – powiedział Mateusz Juroszek, prezes STS oraz fundacji Sport Twoją Szansą.

Reprezentacja Polski w rugby na wózkach do grona podopiecznych fundacji Sport Twoją Szansą dołączyła w 2017 r. W tym czasie zawodnicy wywalczyli 9. miejsce podczas Mistrzostw Świata w Sydney. Warto zaznaczyć, że był to pierwszy występ rugbistów w zawodach o takiej randze. Zawarta między fundacją a reprezentacją umowa będzie obowiązywać do końca 2019 roku.

Organizacja nieprzerwanie przyjmuje wnioski o wsparcie przez stronę www.sporttwojaszansa.pl. W Radzie Honorowej fundacji zasiadają obecnie sportowcy, działacze oraz dziennikarze sportowi: Monika Pyrek, Bartłomiej Bonk, Grzegorz Tkaczyk, Sebastian Mila, Tomasz Zimoch, Tomasz Smokowski, Piotr Koźmiński oraz Karol Klimczak i Michał Listkiewicz

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021