Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Co to jest Freebet w zakładach bukmacherskich

Free Bet uprawnia do wniesienia zakładu na koszt bukmachera

Bonusy stanowią bardzo atrakcyjną ofertę dla graczy decydujących się na wybór bukmachera. Ale jak tak naprawdę działają freebety?

Na czym to polega? Wybierasz zakład na określone spotkanie, a bukmacher wniesie za Ciebie stawkę! Możesz wtedy zatrzymać wygraną netto, czyli kwotę powyżej wniesionej stawki.
Przykład: Wnosisz zakład 5 PLN po kursie 2,5. Jeśli wytypujesz poprawnie, otrzymasz 7,50 PLN (stawka 5 PLN x kurs 2,5 = 12,50. Minus 5 PLN stawki = 7,5 PLN). Nie ponosisz przy tym żadnego ryzyka.

Co to jest Freebet w zakładach bukmacherskich

Free Bet – ograniczenia

Niektóre FreeBety mają ograniczenia ważności, obowiązują tylko na wybrane dyscypliny, ligi itp. Zdarza się, że niektóre darmowe zakłady mogą zostać wykorzystane jedynie na telefonie. Wszystkie warunki podane są na stronie informacji o FreeBetach. Jeśli takowej nie ma, należy skontaktować sie z działem obsługi klienta (Live Chat). Zasadniczo FreeBety mogą zostać wykorzystane na zakłady pojedyncze i kombi.

Jak można wykorzystać FreeBet?

Jeśli dodasz do kuponu zakład, który może zostać wniesiony przez FreeBet, stosowna informacja zostanie wyświetlona na kuponie. Możesz zdecydować, czy wnieść FreeBet czy zostawić go do późniejszego wykorzystania.

Czy można zrezygnować z darmowego zakładu (FreeBeta)?

Jeśli nie jesteś zainteresowany otrzymywaniem FreeBetów (ogólnie lub chwilowo), możesz je wyłączyć odpowiednim przyciskiem na stronie informacji o FreeBetach. Jeśli je wyłączysz, FreeBety nie będą proponowane na kuponie zakładów do ponownego włączenia.

Czym jest Freebet w zakładach bukmacherskich

Zakłady bukmacherskie Bez Ryzyka?

Pierwszy zakład po zapisaniu się do oferty wybranego bukmachera (jeśli takowy oferuje), może byc zakąłdem bez ryzyka. Jeżeli wygrasz, masz pieniądze z wygranej, a bonus uznany jest za wykorzystany. Jeżeli przegrasz, bukmacher zwraca Ci postawioną stawkę w kwocie bonusowej.

Jak postawić zakład u bukmachera?

Wybierz dyscyplinę sportową, w której chcesz obstawiać, a na ekranie wyświetli się lista dostępnych zakładów. Klikając na kursy, możesz dodać dane wydarzenie do kuponu. Jeśli chcesz stworzyć zakład kombinacyjny, kliknij także na kursy innych zakładów. Wybierz kwotę, jaką chcesz postawić (stawka), oraz rodzaj zakładu. Następnie obliczymy potencjalną wypłatę, a po zaakceptowaniu zakładu w zakładce „Moje zakłady” w Bukmacherze wyświetli się rachunek. Wszystkie rozliczone zakłady znajdują się w dziale „Historia zakładów” w „Moim koncie”.
Pamiętaj, że kursy mogą ulegać zmianie podczas stawiania zakładu, ale zawsze bukmacher potwierdzi nowe kursy z Tobą przed zawarciem zakładu.

Legalni bukmacherzy bez podatku

Obecnie tylko forBET i Totolotek oferują u siebie grę bez 12% podatku, ale… taka gra ograniczona jest pewnymi zasadami, które są jednak łatwymi do spełnienia.

W Forbecie grając minimum 3 zdarzenia na kuponie z łącznym kursem minimum 2,00 współczynnik wyniesie 1,00, czyli nadal nie płacicie u nas żadnego podatku od postawionej stawki. Jeśli wolicie grać mniej zdarzeń na kuponie, to u nas również możecie liczyć na specjalne traktowanie. Grając dwa zdarzenia z minimalnym kursem całkowitym 1,50 dzielimy się z Wami podatkiem i współczynnik wynosi 0,94. Natomiast jeśli gracie na swoich kuponach tylko jedno zdarzenie, współczynnik wyniesie 0,88.

W Totolotku obowiązuje promocja GRAMGRUBO w której każdy kupon TotoMix lub Live zagrany za minimum 100 zł. (min. kurs 2,00) ma doliczone 12% oznacza to że grasz bez podatku! Promocja ważna w każdy piątek, jednak podobna ofertę zobaczymy także we wtorki, środy i czwartki z oferta na spotkania w ramach europejskich pucharów

Gdzie dostane darmowy bonus na zakłady sportowe?

W tej chwili darmowe bonusy oferują dwaj legalni bukmacherzy: Totolotek i LV BET

Już za samo otwarcie konta otrzymasz w Totolotku darmowy zakład Freebet 25 zł na grę. Jest to specjalna promocja,tylko dla użytkowników LegalnyBukmacher.com Bonus przyznawany jest automatycznie od pierwszej wpłaty, ale udział w promocji rozpoczynasz z chwilą zawarcia zakładu z salda Bonusowego (tzw. aktywacja Bonusa)

Rejestrując się w LV BET i używając specjalnego banneru lub linku ze strony naszego partnera, otrzymasz darmowy bonus o równowartości 20 PLN. Prześlij maila na adres promocje@lvbet.pl w tytule wpisując Bonus bez Depozytu. Wszelkie prośby będą rozpatrzone w ciągu 48h. Otrzymasz również równowartość 1000 pln, czyli najwyższy bonus powitalny na rynku!

 

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021