Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Freebet czyli Darmowy Zakład bez depozytu

Legalni bukmacherzy w Polsce

Czym właściwie jest Freebet w zakładach bukmacherskich?

Słowo pochodzi oczywiście z języka angielskiego i oznacza po prostu „darmowy zakład„. Wszystko super… co to jednak dokładnie oznacza w praktyce? Poniżej przygotowaliśmy „Freebetowe kompendium wiedzy„.

Pierwsze zapoznanie

Na dobry początek można bez wahania stwierdzić, że Freebet nie należy do opcji oczywistych, a raczej wchodzi w skład bonusów oferowanych przez różnych bukmacherów. Generalnie, bonusy skutecznie wabią potencjalnych graczy, a Freebety nie stanowią wyjątku. Są one bardzo atrakcyjne.

65 złotych w darmowych bonusach!

 

Lista Legalnych Bukmacherów Online w Polsce na 2018

 

Bukmacher Bonus Strona www
 TotoLotek 100% do 510 PLN + 25 zł za darmo totolotek.pl
 FORTUNA darmowe 20 zł bez depozytu + 400 PLN efortuna.pl
 LVBET 20 zł za darmo + powitany bonus do 1000 PLN lvbet.pl
 MILENIUM bonus 20 pln + 50% do 500 PLN milenium.pl
 SuperBet brak danych superbet ?
 StS 100% do 500 PLN sts.pl
 E-TOTO  brak danych etoto.pl
 FORBET 100% do 650 PLN + 50 PLN iforbet.pl
TOTALBET  brak danych totalbet ?

Sedno działania

Na czym polega cały proces ukryty pod terminem „Freebet”? Otóż, gracz dokonuje wyboru zakładu na sprecyzowane spotkanie, a wtedy bukmacher… wnosi za tego gracza stawkę. W takim przypadku, gracz jest uprawniony do zatrzymania wygranej, która przypada „na rękę”. Chodzi rzecz jasna o kwotę wyrażoną netto, czyli wzwyż wniesionej stawki.

Czarno na białym

Przedstawmy to jednak na konkretnym przykładzie – jeśli wniesiesz zakład, dajmy na to, opiewający na pięć złotych po kursie dwa i pół złotego… w przypadku Twojego trafnego wytypowania, zyskasz siedem złotych i pięćdziesiąt groszy. Taka Freebetowa operacja nie niesie ze sobą absolutnie żadnego ryzyka.

Zakład bukmacherski jak ze snu

Wszyscy fani tej tematyki marzą o zakładach, w których można wygrać całkiem sporo, a w przypadku pomyłki nie traci się kompletnie nic. Cóż, Freebet można zdefiniować najprościej właśnie w ten sposób. Jest to spełnienie marzeń miłośników zakładów. Tutaj też wyjaśnia się nam prawdziwe znaczenie angielskiego terminu „Free-Bet„; zakład jest darmowy, ale też „wolny” (free); wolny od RYZYKA.

Freebet ma swoje granice

Żeby nie było za słodko, niektóre takie Freebety mają niestety ograniczoną ważność. Dotyczą np. jedynie konkretnych dyscyplin, poszczególnych lig etc. Nie należy do rzadkości również i taka sytuacja, kiedy jakiś Freebet może być spożytkowany wyłącznie za pośrednictwem… telefonu. Tak czy inaczej, wszelkie warunki korzystania z darmowych zakładów prezentowane są zwykle na stronie/rubryce, gdzie widnieją też wszystkie inne informacje dotyczące Freebetów.

Oczywiście, może się zdarzyć, że takiej „Freebetowej sekcji” nie znajdziemy. Wówczas trzeba po prostu spróbować kontaktu z działem obsługi klienta, co możliwe jest przeważnie na Live Czacie. Co do reguły jednak, Freebety można wykorzystać w celach zakładów pojedynczych oraz kombi. Obstawiasz pierwszy raz w zakładach bukmacherskich? W takim razie ta kwota, przyznana w ramach skorzystania z darmowego zakładu, posłuży Ci przede wszystkim do nauki w temacie zakładów sportowych oraz przetestowania bukmachera na etapie rozpoczęcia swojej bukmacherskiej przygody

Inne częste ograniczenia

Freebety nie są niestety zamienialne na gotówkę. Niekiedy też wymaga się minimalnego kursu, po jakim możliwe jest zagranie Freebetem (sam czas na jego wykorzystanie również bywa ograniczony). Całkiem często, w razie wygranej, obligatoryjny jest jeszcze trzykrotny obrót wygranymi środkami, nim zlecimy swoją wypłatę.

Legalni bukmacherzy i freebety

Totolotek legalny bukmacher

Totolotek

Totolotek wraz z naszym serwisem przygotował bardzo atrakcyjny freebet dla nowych klientów. Klikając w powyższy baner, po zarejestrowaniu sie u tego bukmachera, zostanie Ci przyznane prawo do freebeta w wysokości 25 PLN oraz bonusu aż do 510 PLN.

 

Darmowe 15 PLN na zakłady bukmacherskie Fortuna + bonus 400 zł

Fortuna

Kolejny legalny bukmacher to Fortuna wraz ze swoim atrakcyjnym bonusem powitalnych przygotowanym dla użytkowników naszego serwisu. Aby otrzymać darmowy zakład w wysokości 15 PLN wpisz podczas rejestracji kod: „legalny15”. Wykonaj przelew, a jeżeli w ciągu 60 dni spełnisz warunki promocji otrzymasz dodatkowo bonus aż do 400 zł

LV BET legalny bukmacher

LV BET

Następną interesującą propozycję przedstawia w swojej ofercie legalny bukmacher LV BET. Naciskając w powyższy baner możesz odebrać freebet 20 PLN oraz najwyższy bonus na polskim rynku w wysokości nawet 1000 zł!

forBET legalny bukmacher

forBET

Ciekawą ofertę powitalną, jednak bez oferowanego jak wyżej darmowego zakładu czyli freebeta, oferuje bukmacher ForBET. Podwojenie pierwszego depozytu aż do 650 zł to zachęta dla tych graczy, którzy mają już doświadczenie w typowaniu i nie boją się ryzyka w obstwianiu własnych zdarzeń

Milenium legalny bukmacher

Milenium Zakłady Bukmacherskie

Podczas rejestracji (3 krok) w zakładach bukmacherskich Mileniumużyj kodu LEGALNYBUK20 następnie dokonaj depozytu a otrzymasz swoje trzy bonusy czyli: bonus w wysokości 20 PLN, dodatkowy bonus od depozytu do 760 PLN oraz zakład bez ryzyka na 10 PLN

 

 

Do czego może posłużyć Freebet?

Kiedy do kuponu dodamy zakład, który przewiduje opcję wniesienia go poprzez Freebet, odpowiednia informacja o tym wyświetli się na tym kuponie. Istnieje także możliwość wyboru: można oczywiście wnieść Freebet od razu, ale równie dobrze zostawić tę opcję i wykorzystać ją nieco później. Czasami i to się opłaca.

Czy Freebet (darmowy zakład) może podlegać rezygnacji?

Może być i tak, że mimo wszystko nie jesteśmy zainteresowani otrzymywaniem Freebetów – tymczasowo, albo nawet generalnie. Takie preferencje są również uwzględniane: można wtedy wyłączyć je, używając w tym celu właściwego przycisku na stronie danych traktujących o Freebetach. Kiedy już to zrobimy, kolejne Freebety nie będą widnieć jako propozycje na kuponach zakładów.

Podział wśród Freebetów?

Owszem, Freebety dzielą się z grubsza na dwie postaci: pierwszy rodzaj to Freebety w postaci tokenów (właśnie takie realizowane są obecnie niemal wszędzie). Drugim rodzajem jest „free-play” – mowa o środkach, które można wykorzystać na zasadach freebetu; są one realizowane zazwyczaj u amerykańskich bukmacherów.

Małe wyjaśnienie

Freebet występuje tak często i wszechobecnie własnie w postaci tokenu, że u wielu bukmacherów obydwa terminy funkcjonują właściwie na przemian, albo nawet słowo „token” pada częściej. Niech takie zjawisko nikogo nie zmyli: nadal mamy do czynienia z Freebetem i stawką gotową do wykorzystania!

Token nie stanowi kwoty, która jest dodawana do salda. Stanowi raczej unikalną opcję do realizacji. Z każdego Freebetu dopisuje się zysk do konta, po czym sam Freebet „wyparowuje”.

Jakie to zyskowne!

Powiedzmy, że mamy już środki z przyznanego nam Freebetu. Co będzie, gdy wykorzystamy je i postawimy, dla przykładu, zakład za dwieście złotych? Załóżmy, że aktualny kurs znajduje się na poziomie półtorej złotego. Przy takim konkretnym scenariuszu i założeniu naszej wygranej, stan naszego konta powiększy się o całe sto złotych! Oczywiście, całą atrakcyjność i intratność tej opcji domyka fakt, że bez względu na to, czy wygramy, czy przegramy… Freebet znika zaraz po tym, gdy go wykorzystamy.

Free play i fundamentalne rozróżnienie

Free play, jak już wspomnieliśmy, to w zasadzie niemal to samo, co sam Freebet (do tego stopnia, że można zakwalifikować tę opcję jako jedną z podkategorii Freebetów). Niemniej, mamy do czynienia z dość ważną różnicą: polega ona na tym, że Freebet obowiązkowo stawiamy w całości, natomiast kwotę „Free Play” można podzielić sobie na parę pomniejszych stawek. Opcja „Free Play” cechuje się więc większą elastycznością.

Jak najlepsze wykorzystanie freebetów

Gdy weźmiemy pod uwagę nieubłagane prawidła matematyki, dojdziemy do jasnego wniosku: granie freebetami po niskich kursach jest zupełnie nieopłacalne. Teoretycznie – dysponując dwoma Freebetami (oba w wysokości stu złotych) i stawiając je łącznie przy kursie wynoszącym 1,10 PLN… można otrzymać zysk rzędu co najwyżej dwudziestu złotych. Co ważne, stawki Freebetów tak, czy inaczej, zostaną wówczas zabrane.
Zbliżmy się więc do naprawdę optymalnego wykorzystania Freebetów – załóżmy, że te same Freebety o w/w wartości postawimy po kursie 1,85 zł (szanse powodzenia wynoszą około 50%) – wtedy ewentualny zysk może wynieść nawet osiemdziesiąć pięć złotych. Znacznie lepiej, prawda?

A zatem, ten tok rozumowania wiedzie nas do oczywistej konkluzji: przynajmniej hipotetycznie, im większy kurs będzie towarzyszyć naszej decyzji zagrania, tym zdecydowanie lepiej. Inaczej mówiąc, stosunek zysku do wartości naszych Freebetów jest wtedy po prostu większy.

Bez ryzyka (no risk)

Faktycznie nie wiąże się to z ryzykiem?Cóż, na takie pytanie można odpowiedzieć następująco: jeśli wnosimy swój pierwszy zakład, tuż po zapisie do oferty konkretnego bukmachera (oczywiście, o ile ten dysponuje taką ofertą), taki „inicjacyjny” zakład jak najbardziej może być zakładem pozbawionym JAKIEGOKOLWIEK ryzyka.

W razie wygranej, otrzymujemy pieniądze z tej wygranej, natomiast bonus można uznać oficjalnie za wykorzystany. Kiedy zaś przegramy, bukmacher zwróci nam postawioną stawkę, a do tego – zwróci ją w kwocie bonusowej. Reasumując, Freebet naprawdę godzien jest swojej nazwy. Jest Free – takie miano zobowiązuje! Wszelkie szczegóły poznamy u konkretnych bukmacherów w ich szczegółowych ofertach.

PAMIĘTAJ:

Na stronie LegalnyBukmacher.com prezentowani są tylko legalni bukmacherzy działający w Polsce na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów na urządzanie zakładów wzajemnych. Pamiętaj że hazard może uzależniać. Zakłady wzajemne sa dostępne tylko dla osób, które ukończyły 18 lat, a za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Serwis LegalnyBukmacher.com przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis legalnybukmacher.com ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021