Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Freebet 49 PLN w eWinner za piłkarski kupon

Wrzuć na kupon eWinner mecze piłkarskie, odbierz freebet i wykorzystaj go na zakłady live w aplikacji eWinner.

Legalny polski bukmacher eWinner podkręca emocje przed piłkarską niedzielą i proponuje specjalną edycję Futbolu Totalnego – za obstawianie dzisiejszych meczów rozdaje freebet do 49 PLN!

Obstaw przygotowany przez siebie kupon za równe 49 PLN. Jeśli spełniłeś wszystkie warunki na Twoje konto trafi freebet w wysokości 100% Twojej stawki.

Odbierz 49 PLN i w ciągu 24 godzin wykorzystaj je w aplikacji mobilnej eWinner na zakładach na żywo. Mogą to być zakłady SOLO i AKO. Kurs minimalny kuponu to 1.50. Maksymalny kurs kuponu, który zostanie zagrany środkami z freebetu, wynosi 10.

Pamiętaj o ofercie w legalnych zakładach eWinnerzwrot za przegrany zakład do 155 PLNZwrot możesz od razu wypłacić! Jak tego dokonać? To proste:

Zasady zwrotu z kodem LegWin:

  • Aby odebrać bonus, wystarczy dokonać rejestracji w eWinner z kodem LEGWIN! Pamiętaj o zaznaczeniu checkboxa “Chcę otrzymać bonus powitalny”.
  • Minimalna stawka kuponu to 20 PLN. Aby otrzymać maksymalny zwrot 155 PLN, zagraj pierwszy zakład za 176,14 PLN. Zagraj po dowolnym kursie!
  • Zwrot stawki pomniejszonej o 12% podatek od gier wpadnie na konto depozytowe. Środki możesz od razu wypłacić lub grać dalej!
  • Gracz, nie ma obowiązku obracania zwróconą kwotą stawki, może grać dalej lub wypłacić zwrot.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021