Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Freebet 30 PLN na BLAST Premier w STS

BLAST Premier Spring Showdown wkracza w fazę play-off! Najlepsze zespoły świata powalczą o pulę nagród w wysokości 182.500$ oraz miejsce w finałach sezonu! W walce między innymi takie zespoły jak Astralis, mousesports, NiP, Vitality czy ENCE. Masz swoich faworytów i wiesz kto wygra? #wiedziałem

Wypełnij krótki formularz rejestracyjny, w polu „kod promocyjny” wpisz hasło: BLAST i korzystaj z dodatkowego bonusu w wysokości 30 PLN! Zobacz jakie to proste! Akcja trwa od dnia 4.06.2020 r. od godz. 01:00 do dnia 7.06.2020 r. do godz. 23:59.

wejdź i sprawdź ofertę

Nie zdążyłeś na promocję STS? Nic straconego! Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN + pewne 20 PLN na BetGames + ekstra 25 PLN na Sporty Wirtualne + bezpieczne 25 PLN na eSport

  1. ZAŁÓŻ KONTO
    Wypełnij krótki formularz rejestracyjny i otrzymaj dodatkowy bonus startowy w wysokości 30 PLN z okazji trwającego BLAST Premier!
  2. WPROWADŹ KOD BONUSOWY
    Podczas rejestracji w polu “kod promocyjny” wpisz hasło: BLAST (wielkość liter nie ma znaczenia).
  3. ODBIERZ 30 PLN
    To już wszystko, co musisz zrobić podczas rejestracji konta, aby otrzymać bonus 30 PLN! Promocja łączy się z bonusem powitalnym 1200 PLN.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Na czym polega akcja?

Akcja polega na założeniu konta w STS.pl. W trakcie rejestracji w polu kod promocyjny wpisz BLAST, a otrzymasz doładowanie konta bonusowego w wysokości 30 PLN. Oferta łączy się z bonusem powitalnym – do 1 200 PLN.

Czy akcja jest dla wszystkich?

Uprawnione do odebrania bonusu są osoby, które nie posiadały do tej pory konta w STS.pl i są nowymi użytkownikami.

Co powinienem zrobić, aby otrzymać doładowanie konta bonusowego?

Aby otrzymać freebet, wystarczy założyć konto w STS.pl, a w trakcie rejestracji w polu kod promocyjny wpisać hasło BLAST. Wielkość liter hasła nie ma znaczenia. Dopuszczalne są formy BLAST, blast czy Blast. W haśle nie mogą jednak pojawiać się żadne dodatkowe błędy.

Kiedy zostanie przyznany freebet?

Bonus zostanie przyznany maksymalnie do 3 dni od założenia konta w STS i spełnienia warunków akcji.

Jakiej wysokości bonus mogę otrzymać?

Gracz może otrzymać na konto bonusowe maksymalnie 30 PLN w ramach jednej akcji.

Jak wypłacić otrzymany bonus?

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 30 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 90 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Do kiedy trwa akcja?

Akcja trwa od dnia 4.06.2020 r. od godz. 01:00 do dnia 7.06.2020 r. do godz. 23:59.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021