Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

FREEBET 30 PLN dla nowych graczy STS z owym kodem bonusowym!

Nie masz jeszcze konta w STS? Zarejestruj się używając kodu promocyjnego „MSI”, a dostaniesz FREEBET w wysokości 30 PLN! To akcja specjalna, z której trzeba skorzystać!

Rozpoczynamy fazę grupową Mid-Season Invitational 2019, a z tej okazji zakłądy bukmacherskie STS mają dla Was PREZENT! Wystarczy, że założysz konto na sts.pl, a w trakcie rejestracji w polu „kod promocyjny” wpiszesz „MSI”. Freebet w wysokości 30 PLN automatycznie wyląduje na Twoim koncie bonusowym. Bez konieczności wpłacania pieniędzy na konto, będziesz mógł sprawdzić się w typowaniu esportu i nie tylko.

Nie zdążyłeś na promocję? Nic straconego? Zarejestruj się z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) Promocja łączy się z bonusem powitalnym, więc Twój bonus może wynieść nawet 1035 PLN!

Zawsze chciałeś spróbować swoich sił w typowaniu? Teraz masz do tego doskonałą okazję – wykorzystaj kod promocyjny STS, dzięki któremu bonus otrzymasz od razu po założeniu konta, niezależnie od depozytu.

Wystarczy, że przy rejestracji w polu „Kod promocyjny” wpiszesz frazę: BETSTS, a po pozytywnej weryfikacji konta, zasilimy Twoje saldo bonusowe kwotą 29 PLN. Prawda, że proste i wygodne?

Ale to jeszcze nie wszystko, gdyż nasz tzw. Freebet (z ang. darmowy zakład) 29 PLN łączy się z inną promocją na start. Razem z nią możesz skorzystać z oferty Bonus powitalny do 1035 PLN.

Co ważne, startowy bonus bez depozytu – podobnie jak wszystkie bonusy rozdawane przez STS – charakteryzuje się przyjaznymi warunkami obrotu.

Jak wypłacić bonus?
W celu wypłaty bonusu należy dokonać obrotu na trzykrotność otrzymanej kwoty.

Jak to zrobić? Przykładowo – jeśli otrzymałeś 29 zł bonusu, to oznacza, że powinieneś dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 87 zł. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów, z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu tych warunków, środki zgromadzone na koncie bonusowym, zostaną automatycznie przeniesione na Twoje konto główne (depozytowe).

Spróbuj i przekonaj się, jak przyjazne i przejrzyste w zasadach mogą być zakłady bukmacherskie. Odbierz swój kod startowy STS i postaw debiutancki kupon. To może być początek Twojej wysokiej skuteczności typerskiej, godnej najlepszych snajperów ze sportowych aren.

 

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021