Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Freebet 10 zł w 1 dzień Misji Grudzień

Misja Grudzień – FREEBET dzień #1

Zaloguj się w Etoto i odbierz freebet 10 zł
do wykorzystania na urządzeniu mobilnym!

PS: nie zapomnij! Dziś Legia vs Korona!

» Regulamin sprzedaży premiowej «

1. Niniejszy regulamin Sprzedaży Premiowej „Freebet 10 zł – Misja Grudzień”, zwany dalej Regulaminem, działa w połączeniu z Regulaminem zakładów bukmacherskich „E-TOTO NET” oraz Regulaminem Ogólnym Ofert, zawartymi na stronie www.etoto.pl.
2. Sprzedaż premiowa „Freebet 10 zł – Misja Grudzień „, zwana dalej Sprzedażą Premiową, skierowana jest do graczy, którzy posiadają aktywne konto na stronie www.etoto.pl.
3. Aby odebrać nagrodę w ramach Sprzedaży Premiowej, gracz po zalogowaniu się na swoje konto, musi kliknąć „Zatwierdź”. Nagroda zostanie przypisana do konta gracza nie później niż 72 godziny po dokonaniu zgłoszenia.
4. Nagrodą z tytułu Sprzedaży Premiowej jest freebet o wartości 10 zł, który można wykorzystać tylko na urządzeniu mobilnym (tablet, smartphone).
5. Darmowy zakład (freebet) uprawnia gracza do postawienia zakładu bez żadnych kosztów. Wygrana kuponu postawionego przy pomocy darmowego zakładu jest pomniejszona o jego kwotę. Szczegółowe informacje dotyczące freebetów zawarte są w poradniku: https://www.etoto.pl/promocje/poradnik-freebet/
6. W okresie obowiązywania Sprzedaży Premiowej jeden gracz może odebrać maksymalnie jedną nagrodę (jeden freebet).
7. Nagroda w ramach Sprzedaży Premiowej przysługuje graczom, którzy spełniają przyjęte przez Spółkę ETOTO warunki przyznawania nagród w okresie trwania Sprzedaży Premiowej.
8. Sprzedaż premiowa trwa od 1.12.2018 od godziny 00:00 do 23:59.
9. W Sprzedaży Premiowej nie mogą brać udziału osoby prowadzące pozarolniczą działalnością gospodarczą, w zakresie tej działalności.
10. ETOTO zastrzega sobie prawo do anulowania niniejszej Sprzedaży Premiowej lub zmiany regulaminu w dowolnym momencie.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021