Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

FortunaWin rozpoczyna cotygodniowe turnieje pokera online we współpracy z PokerStars

Platforma zakładów online FortunaWin com – należąca do Fortuna Entertainment Group, wiodącego operatora zakładów wzajemnych z placówkami w Europie Środkowej i Wschodniej – uruchomiła cotygodniowe turnieje pokera we współpracy z firmą PokerStars.

Udział w turniejach PokerStars.com jest bezpłatny. Zapisać się może każdy, kto ma ochotę zagrać w najbardziej popularną grę karcianą lub po prostu chce spróbować swoich sił w rywalizacji z innymi klientami FortunaWin com.

„Fortuna konsekwentnie wporadza do oferty nowe produkty i usługi. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca z PokerStars zainteresuje wszystkich miłośników pokera, zarówno uczestniczących w rywalizacji w tradycyjenej formie, jak i preferujących rozrywkę przez internet. Turnieje pokerowe są zapowiedzią szeregu innowacji, które zamierzamy oferować klientom FortunaWin”, powiedział Jiří Bunda, prezes Fortuna Entertainment Group.

Turnieje zaczynają się w każdą sobotę o godzinie 19 i są otwarte dla wszystkich zarejestrowanych klientów FortunaWin.com. W każdej grze uczestnicy walczą o 100 dolarów, tj. około 1800 CZK.

Za pośrednictwem FortunaWin com – spółki zależnej mającej siedzibę na Malcie – Fortuna Entertainment Group oferuje zakłady online na Węgrzech. Zakłady w internecie są segmentem, w którym Fortuna odnotowała najwyższy wzrost przychodów w ostatnich latach. Na przykład, na Słowacji – gdzie Fortuna oferuje zakłady online najdłużej – suma wpłaconych stawek wzrosła około ośmiokrotnie w ciągu ostatnich dwóch lat.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021