Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Fortuna zwiększy sieć o 80 kolektur

Fortuna zakłady bukmacherskie uzyskała zgodę Ministra Finansów na prowadzenie zakładów w 80 nowych kolekturach, z których zdecydowana większość to placówki należące dotychczas do Tipsport PL – spółki zależnej TIPSPORT a.s.

Przejęcie pozwoli Fortunie na rozbudowanie polskiej sieci kolektur do 474 punktów przyjmowania zakładów. Tym samym Fortuna stanie się największym operatorem zakładów wzajemnych w Polsce pod względem sieci detalicznej. W styczniu spółka – jako pierwszy licencjonowany operator – otrzymała zezwolenie na oferowanie zakładów sportowych także przez internet www.efortuna.pl.

„Koncentracja na rozwoju sieci placówek jest ważnym elementem naszej strategii. Chociaż segment zakładów on-line dynamicznie rośnie, sieć detaliczna – zarówno w formie własnych punktów, jak i placówek franczyzowych – pozostaje ważnym kanałem dystrybucji i polskiej Fortuny. Istotną rolą sieci kolektur jest wsparcie, jakie stanowi dla segmentu zakładów on-line – klienci internetowi mogą bezpłatnie korzystać ze wszystkich usług dostępnych dla klientów tradycyjnych kolektur” – mówi Jan Stefanek, dyrektor generalny Fortuna zakłady bukmacherskie.

Minister Finansów udzielił zgody na oferowanie przez Fortunę zakładów w 80 nowych punktach oraz przedłużył firmie licencję na prowadzenie działalności w innych 54 punktach, których licencja miała wygasnąć w najbliższym czasie.

„W związku ze zbliżającymi się wielkimi wydarzeniami sportowymi, takimi jak EURO 2012 czy Olimpiada w Londynie, dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta zakładów była nie tylko najciekawsza na rynku, ale również dostępna o każdej porze i z każdego miejsca. W związku z tym, oprócz sieci tradycyjnych kolektur, nasi klienci od 25 stycznia mogą zakładać się przez internet, zarówno za pośrednictwem komputerów, jak i telefonów komórkowych” – dodaje Jan Stefanek.

W II połowie kwietnia 2012 roku przejetę przez Fortunę kolektury zostaną dostosowane do standardów firmy i zaczną funkcjonować pod szyldem Fortuna zakłady bukmacherskie.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021