Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Fortuna uruchomiła loterię w Czechach

Fortuna Entertainment Group N.V. (FEG) uruchamia w Czechach pierwszą od ponad 50 lat kompleksową loterię gier liczbowych Loto.

Spółka szacuje, że już co czwarty kupon daje szansę na wygraną. Za los kosztujący 20 koron zdobyć można nawet dziesiątki milionów KCZ. Pierwsze losowanie już 20 lipca. Jednym z kluczowych założeń projektu jest wspieranie kampanii niosących pomoc niepełnosprawnym dzieciom. Stanowi to nawiązanie do tradycyjnych celów loterii charytatywnych. Wśród pierwszych beneficjentów Loto znajdą się: Centrum Paraple, Fond ohrožených dětí oraz Konto Bariéry.

Loteria Loto to atrakcyjna i prosta gra liczbowa. Istnieje 8 progów wygranych: od 20 KCZ do 10 milionów koron oraz dziewiąty – pula kumulacji, która może być wypłacana nawet kilka razy w roku. Uczestnicy loterii z góry znają wartość potencjalnych wygranych – z wyjątkiem kwoty kumulacji – które nie są dzielone między zwycięzców. Losowania odbywać się będą dwa razy w tygodniu – w każdą środę i czwartek.

„Projekt Loto w Czechach został uruchomiony w znacznie krótszym niż pierwotnie przewidywano czasie i dysponuje ogromnym potencjałem dotarcia do obecnych uczestników oraz nowych graczy. Ponadto, pracujemy nad nowymi produktami, które już wkrótce uzupełnią obecną ofertę zakładów Loto. Chcemy stać się liderem rynku loterii gier liczbowych w Republice Czeskiej. Do końca 2012 roku planujemy osiągnąć przynajmniej 12% udział w tym sektorze” – powiedział Martin Illner, dyrektor generalny projektu loterii Fortuny.

Kluczem do sukcesu projektu Loto w Czechach jest rozbudowana sieć nowoczesnych kolektur w całym kraju. Obecnie Fortuna posiada ponad 700 placówek z terminalami do gry w loterię. Do końca 2011 roku liczba punktów wzrosnąć ma do 2000.

W dniu 26 maja 2011 Sejm uchwalił nowelizację polskiej ustawy o grach hazardowych. Niezwłocznie po wejściu w życie nowych przepisów, spółka zależna FEG – Fortuna zakłady bukmacherskie – złożyła w dniu 14 lipca do Ministerstwa Finansów wniosek o wydanie zezwolenia na organizację w Polsce zakładów wzajemnych przez internet. Dzięki doświadczeniom z Czech i Słowacji, gdzie Grupa Fortuna już dziś prowadzi zakłady wzajemne zarówno w kolekturach, jak i w Internecie, jest w stanie uruchomić ofertę on-line w Polsce tuż po uzyskaniu zgody od Ministra Finansów.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021