Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Fortuna uruchomi loterię w Czechach

Spółka zależna od Fortuna Entertainment Group N.V. (Fortuna) – największej w Europie Środkowej i Wschodniej pod względem obrotów grupy prowadzącej zakłady wzajemne – działająca w Czechach FORTUNA sázková kancelář, a.s., zawarła umowę z Intralot Holdings International, czołowym dostawcą zintegrowanych systemów do organizacji gier i loterii. W ramach kontraktu Intralot zapewni Fortunie nawet do 5000 terminali do prowadzenia loterii, której uruchomienie w Czechach planowane jest w 2011 roku. Zawarcie porozumienia poprzedziło uzyskanie przez czeski oddział Fortuny w lipcu 2010 roku licencji na organizację gier liczbowych oraz loterii od Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Czech.

Siostrzana spółka FORTUNA sázková kancelář, a.s. – Fortuna zakłady bukmacherskie – prowadzi w Polsce działalność bukmacherską wyłącznie za pośrednictwem kolektur naziemnych.

“Cieszymy się, że połączymy siły z tak mocnym partnerem, jakim niewątpliwie jest Intralot. Rynek loterii generuje marże nawet o 50% większe niż uzyskiwane na rynku zakładów wzajemnych. Będzie to kamień milowy nie tylko dla Fortuny, ale dla całego rynku zakładów w Czechach. Dotychczas, w sektorze dominowała jedna firma. Mamy nadzieję, że większa konkurencja na rynku loterii stworzy bardziej korzystne warunki dla klientów oraz przyczyni się do rozwoju zdrowej rywalizacji – której brakuje od lat” – powiedział Jiří Bunda, preses zarządu, dyrektor generalny Fortuna Entertainment Group.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z wejścia na obiecujący rynek czeski, wraz z Fortuną – silnym graczem w Europie Środkowej i ugruntowaną pozycją w kraju. Jesteśmy przekonani, Ŝe nasza współpraca, oparta na doświadczeniu Fortuny oraz nowoczesnych produktach i usługach Intralot, zagwarantuje sukces tego przedsięwzięcia” – powiedział Fotis Mavroudis, dyrektor zarządzający Intralot w Europie i Afrykce północnej.

Zgodnie z porozumieniem, Intralot zapewni Fortunie centralną infrastrukturę centralnej loterii wraz z terminalami, które umożliwią klientom dostarczanie swoich losów. Terminale ‘microLOT’ będą dostępne w kolekturach Fortuny w Czechach oraz w punktach handlowych spółek należących do jedynego obecnie właściciela Fortuna Entertainment Group, grupy inwestycyjnej Penta. Będą to między innymi sklepy detaliczne ‘Żabka’ w Czechach oraz supermarkety przejętej niedawno sieci ‘Koruna’.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021