Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Fortuna uruchamia zakłady w internecie jako eFortuna

Fortuna jako pierwszy bukmacher zaoferuje polskim klientom legalne zakłady on-line! W dniu 24 stycznia 2012 roku firma uzyskała zezwolenie Ministra Finansów na prowadzenie zakładów w internecie. Wyniki spotkań ulubionych drużyn on-line obstawiać można będzie już od jutra na stronie efortuna.pl.

Klienci Fortuny, którzy zamierzają korzystać z oferty on-line, mogą rejestrować się w serwisie internetowym operatora, a następnie założyć konto przeznaczone do zakładów internetowych. Wymagane jest podanie danych zgodnych ze stanem rzeczywistym oraz weryfikacja pełnoletności (wg systemu PESEL). Każdy gracz może posiadać wyłącznie jedno konto on-line.

„Oferowanie zakładów sportowych w internecie to kluczowa sprawa jeśli chodzi o obecność Fortuny na polskim rynku. Od kilku lat z powodzeniem oferujemy zakłady on-line w Czechach i na Słowacji. Spodziewamy się dużego zainteresowania tym kanałem dystrybucji wśród polskich klientów. Wierzymy, że polscy gracze, którzy będą mogli zakładać się on-line u legalnie działających bukmacherów, skorzystają z tej okazji. Tym samym nie będą się narażać na kary grzywny, którym podlegają klienci obstawiający zakłady u nielegalnie działających firm bukmacherskich” – mówi Jan Stefanek, dyrektor generalny Fortuna zakłady bukmacherskie.

Oferta Fortuny jest taka sama zarówno w kolekturach, jak i w internecie. Natomiast internauci będą mieli dodatkowo możliwość udziału w tak zwanych zakładach LIVE czyli prowadzonych na żywo podczas wydarzeń sportowych. W przypadku kolektur zakłady LIVE są dostępne w wybranych placówkach.

Płatności związane z zakładami on-line w serwisie Fortuny będą odbywać się za pośrednictwem przelewów internetowych zabezpieczonych na równi z e-przelewami bankowymi. Transakcje będą realizowane 24h na dobę, 7 dni w tygodniu za pośrednictwem rachunków we wszystkich liczący się w Polsce bankach.

„Najważniejszym atutem zakładów internetowych u legalnych polskich bukmacherów – poza obstawianiem w sposób wygodny i absolutnie zgodny z prawem – jest prostota i gwarancja wypłaty każdej wygranej. Dodatkowo, w odróżnieniu od zagranicznych, działających w Polsce nielegalnie bukmacherów – uczestnicy zakładów będą mogli łatwo i skutecznie składać wszelkie reklamacje” dodaje Jan Stefanek.

Nowelizacja ustawy o grach hazardowych, dzięki której legalnie działające w Polsce firmy bukmacherskie – takie jak Fortuna – będą mogły zgodnie z prawem oferować zakłady on-line, weszła w życie 14 lipca 2011 roku. Pozwala ona na efektywne konkurowanie z zagranicznymi podmiotami nie płacącymi w Polsce podatków, jak również na kontrolę i monitoring zarówno nielegalnych zakładów bukmacherskich, a także wypłat wygranych.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021