Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Fortuna rozpoczyna sprzedaż zdrapek w oddziałach czeskiej poczty

Fortuna Loterie a.s, należąca do Fortuna Entertainment Group NV, podpisała umowę z czeskim urzędem pocztowym (Česká pošta s.p.) w sprawie dystrybucji produktów loterii za pośrednictwem 3300 oddziałów pocztowych. Zgodnie z ustaleniami, od września 2012 roku Fortuna będzie oferowała bogatą ofertę zdrapek w urzędach pocztowych na terenie całych Czech.

„Umowa z czeskim urzędem pocztowym umożliwi nam dotarcie do większej liczby odbiorców, zwłaszcza w mniejszych miejscowościach, a – co za tym idzie – zwiększenie sprzedaży kuponów. Nasze kupony do tej pory były dostępne w salonach prasowych, na stacjach benzynowych i w sklepach spożywczych. Od września dostępne będą również na czeskiej poczcie, która w naszej opinii jest doskonałym punktem sprzedaży dla naszych zdrapek” – powiedział Jiří Hosnedl, dyrektor generalny Fortuna Loterie.

W ciągu najbliższych tygodni Fortuna zorganizuje sieć dystrybucji zdrapek do wszystkich urzędów pocztowych w Czechach, a ich sprzedaż ruszy z początkiem września.

Fortuna uruchomiła sprzedaż zdrapek wiosną 2011 roku. Od tego czasu ukazały się one w ponad 10 edycjach, osiągając pod względem wolumenu zdrapek udział w rynku na poziomie 40-50%. Tym samym potwierdziła swój potencjał do dalszego rozwoju w tym segmencie. W krajach Europy Zachodniej zdrapki stanowią do 20% rynku loteryjnego, podczas gdy w Czechach udział tego segmentu w rynku loterii jest zaledwie jednostkowy, co stwarza dodatkowe możliwości wzrostu wartości sprzedaży.

O Fortuna Entertainment Group:

Fortuna Entertainment Group jest wiodącym operatorem zakładów bukmacherskich w Europie Środkowej i Wschodniej. Firma założycielska FORTUNA sázková kancelář powstała w Pradze w 1990 roku. Już rok później na Słowacji założona została spółka Terno, a.s.

W 2005 roku grupa inwestycyjna Penta stała się właścicielem obu firm, jednocześnie pozyskując w tym samym roku polskiego operatora zakładów bukmacherskich Profesjonał i stopniowo konsolidując te spółki pod jedną marką. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w branży zakładów bukmacherskich, Fortuna tworzy standardy i wyznacza trendy na rynku środkowo-europejskim. Grupa stale inwestuje w rozwój nowych produktów i usług rozszerzając przy tym sieć kanałów dystrybucji oraz doskonaląc ich jakość. Fortuna posiada obecnie ponad 1400 kolektur na trzech rynkach.

Grupa wprowadziła platformę FortunaWin, umożliwiającą oferowanie produktów na nowych rynkach. Obecnie FortunaWin dostarcza gry i zakłady klientom na Węgrzech.

W październiku 2010 roku Fortuna z powodzeniem zadebiutowała na giełdach papierów wartościowych w Warszawie i Pradze. Głównym akcjonariuszem pozostaje środkowoeuropejska grupa inwestycyjna Penta.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021