Fortuna opinie

Bonus powitalny:

Oferta:

Aplikacja:

Kursy:

Zakłady live:

Promocje czasowe:

Jakie opinie ma Fortuna?

Fortuna dysponuje bardzo ciekawym kodem promocyjnym, który może przyciągać nowych klientów. Jednak wielu graczy “skarży” się, że dla stałych graczy nie ma już tak atrakcyjnych ofert. To może być kłopotliwe przy utrzymaniu graczy poszukujących promocji czasowych. Ponadto minusem jest aplikacja mobilna, która często potrafi się zacinać.

Z drugiej strony Fortuna, to nadal jeden z liderów polskiego rynku bukmacherskiego. Zaraz po STS-ie, to największy operator w naszym kraju. Fortuna to nie tylko zakłady online, ale także punkty naziemne, które można znaleźć w całej Polsce, nawet w małych miasteczkach. To ogromny plus bukmachera, gdyż daje znacznie szerszy dostęp do jego produktów, niż “tylko” warstwa internetowa. To ważne, zwłaszcza w przypadku klientów starszej daty.

Fortuna - opinie

Bartek

Bonus powitalny

Oferta

Aplikacja

Kursy

Zakłady live

Promocje czasowe

Bonus powitalny nie pamiętam bo to było dawno.
Oferta bardzo bogata jest w czym w wybierać, choć czasami nie ma meczów które się zaczynają np. 1 godzinę przed rozpoczęciem np. NBA czy NHL.
Aplikacja działa tak sobie często się tnie.
Kursy to chyba najmniejsze z wszystkich dostępnych bukmacherów.
Live nie gram ale jak czasami już wejdę to nie ma meczów które chciałbym obstawić, a jak są to przeważnie wszystkie kursy są wstrzymane.
Promocje czasowe… Żałosne te niespozakłady dlatego nawet ich nie gram.

limak96

Bonus powitalny

Oferta

Aplikacja

Kursy

Zakłady live

Promocje czasowe

Fortunę oceniam bardzo wysoko przede wszystkim za najlepiej działająca na rynku aplikację. Kursy wystawiane na poszczególne wydarzenia są zadowalające, a oferta szeroka. Dużym plusem są bonusu i różnego rodzaju promocje, szczególnie te dostępne w trakcie mundialu w Katarze. Kupony rozliczane są bardzo szybko i prawidłowo. Świetnie sprawdza się również opcja betbuildera, ktora mogła by zostać uzupełniona jeszcze o kartki w meczu, a nie tylko na poszczególnych zawodników.

Kamil

Bonus powitalny

Oferta

Aplikacja

Kursy

Zakłady live

Promocje czasowe

Jeden z największych jak nie największy bukmacherów w Polsce.
Fajne bonusu bez ryzyka, od obrotu czy nawet weekend z betbuilderem.
Fajne bonusy również teraz na mundial.
Szeroka oferta z przyzwoitymi kursami.
Aplikacja przejrzysta lecz czasami trochę się zawiesza stąd może częste pracę konserwacyjne na serwerach żeby to usprawnić. Na plus że robią te modernizację w nocy.
Z szybkością wypłat też nie ma większych problemów i opóźnień.
Zakłady live też posiadają bogata ofertę oraz fajnie ze posiadają też streamy do tych zakładów i do każdego zdarzenia jest odzielny chat.
Na plus możliwość tworzenia własnych zakladkow betbuilder chociaż można by ją trochę rozbudować ( brak np zdarzeń na kartki , )
Zastanawiajaca czasami różnica w kursach między takim samym zakładem z normalnej oferty a oferty betbuilder.
Fortuna mogła by pomyśleć nad wprowadzeniem superprzewagi jak w superbet i myślę że tym mogła by zyskać trochę potencjalnych graczy.
Na plus też są zapowiedzi meczu które można sobie poczytać przed postawieniem meczu.
Na plus też możliwość łączenie kilku typów z jednego zdarzenia na jednym kuponie i nie mówię tu o betbuilderze.
Ogólnie jak dla mnie jeden z topowych bukmacherów na którym gram najczęściej.

Janek

Bonus powitalny

Oferta

Aplikacja

Kursy

Zakłady live

Promocje czasowe

Przede wszystkim Fortuna to legalny bukmacher, który posiada rozbudowaną ofertę na zakłady online i zagraniczne ligi piłkarskie, duży wybór dyscyplin sportowych oraz atrakcyjne kursy z pewnością potrafią przyciągnąć nowych klientów. Oferta powitalna w postaci trzech bonusów dla nowego użytkownika to następny plus tego bukmachera. Jest to między innymi 20 PLN bonus bez depozytu w punktach Fortuna Klub Plus (2800 punktów), wystarczy je raz obrócić po dowolnym kursie. Zakład bez ryzyka 600 PLN Wystarczy, że aktywować bonus w sekcji moje bonusy, dokonać pierwszego depozytu i postawić zakład, jeśli nasz kupon okaże się przegrany, bukmacher zwróci nam kwotę stawki (minus podatek). Gdy wygramy, środki z wygranej są nasze, jeśli przegramy, aby je wypłacić, trzeba zagrać za nie tylko raz po dowolnym kursie. Bonus od depozytu 100% od 2. wpłaty do 2100 PLN w Fortunie należy do jednych z najwyższych na rynku. W terminie 30 dni trzeba zagrać za 4-krotność pierwszej wpłaty kuponami z minimum 3 zdarzeniami i minimalnym kursem całkowitym 1,60. Ponadto Fortuna posiada aplikację mobilną, która umożliwia nam oglądanie meczów na żywo, co jest sporym plusem. Za pomocą apki można szybko i bez problemowo obstawić kupon, skorzystać z opcji Early cashout oraz szybko wpłacić depozyt. Ogólnie moje wrażenia z gry u tego bukmachera jak najbardziej na plus myślę, że to dobry bukmacher dla początkujących.

Patryk

Bonus powitalny

Oferta

Aplikacja

Kursy

Zakłady live

Promocje czasowe

Fortuna to jednak top bukmacherów na rynku. Jest wiele osób którzy na nią psioczą a jednak pozostają z nimi. A to dlatego że posiadają w swojej ofercie spora ilosc promocji bukmacherskich a przede wszystkim spora ilosc meczy live ze streamem co pozwala na śledzenie zdarzenia przy kawce ;). Apka jak najbardziej ok, działającą sprawnie, bez zarzutu. A co najważniejsze buk daje możliwość szybkich przelewów naszych wygranych 🙂
Polecam!

Dodaj opinię o Fortuna

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bonus powitalny*

Oferta*

Aplikacja*

Kursy*

Zakłady live*

Promocje czasowe*