Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Fortuna nie nawiąże z Tipsportem współpracy nad loteriami zdrapkowymi

Czeski Urząd Ochrony Konkurencji Gospodarczej (Úřad pro ochranu hospodářské soutěže – UOHS) wyraził zgodę na inwestycję kapitałową spółki Fortuna sázky a.s. do spółki TIPSPORT 02. Przedmiotem czynności miał być wspólny rozwój segmentu loterii zdrapkowych, które w Republice Czeskiej obsługuje grupa Fortuna oraz Tipsport. Do planowanej współpracy jednak nie dojdzie.

Zezwolenie UOHS wprawdzie nie jest jeszcze prawomocne, ale już w tej chwili jest prawdopodobne, że do współpracy w kategorii losów pomiędzy Fortuną a Tipsportem nie dojdzie z inicjatywy drugiej z wymienionych spółek.

„Pomimo że nasza współpraca w kategorii losów byłaby z punktu widzenia ekonomiki działania i innych parametrów logiczna i korzystna, to jednak do niej nie dojdzie. Loterie zdrapkowe będziemy nadal rozwijać sami, z wyższą intensywnością. W ostatnich miesiącach zanotowaliśmy wzrost zainteresowania o nasze losy. Byliśmy przygotowani do dotrzymania umowy, nie postrzegamy jednak w tym szerszym kontekście decyzji Tipsportu jako negatywnej”, powiedział Radim Haluza, dyrektor generalny Fortuna Entertainment Group.

Fortuna wkroczyła na rynek loterii zdrapkowych W republice Czeskiej w maju 2011 r. W chwili obecnej oferuje około 20 emisji zdrapek w ponad 6 tysiącach punktów sprzedaży, łącznie z Pocztą Czeską, Czeskimi Kolejami Państwowymi i wszystkimi znaczącymi sieciami kiosków.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021