Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Fortuna łączy działy marketingu zakładów sportowych i loterii

Fortuna Entertainment Group (FEG) łączy zespoły ds. marketingu, odpowiedzialne za zakłady sportowe na wszystkich rynkach operacyjnych oraz loterię w Czechach. Pozwoli to na zwiększenie efektywności działań komunikacyjnych i dalsze wykorzystanie synergii pomiędzy loterią, a zakładami sportowymi w Polsce, Czechach i na Słowacji i  Węgrzech. Zmiany wejdą w życie od lutego bieżącego roku.

Stanowisko dyrektora marketingu FEG obejmie Zdenek Lang, który w kluczowych działaniach marketingowych Grupy bierze udział od 2006 roku. Vladan Crha, dotychczas odpowiedzialny za marketing i komunikację na wszystkich rynkach operacyjnych spółki, pełnić będzie funkcję dyrektora ds. relacji inwestorskich FEG. Wilf Walsh pozostaje tymczasowym dyrektorem generalnym Grupy Fortuna. Współpracę z firmą zakończy Lenka Janouchova, dotychczasowy dyrektor marketingu ds. loterii.

„W 2012 roku priorytetem działu marketingu będzie silne wsparcie dalszego rozwoju loterii w Czechach. Ten projekt z powodzeniem w ciągu minionego roku rozwijała Lenka Janouchova, za co chciałbym jej serdecznie podziękować. W oparciu o zintegrowaną komunikację marketingową, marka Loto rozpoznawana jest dzisiaj przez około 75% Czechów. W zaledwie pół roku od startu projektu, udało nam się uzyskać znaczący udział w segmencie gier i loterii liczbowych. Jesteśmy przekonani, że nowy dyrektor marketingu FEG, Zdenek Lang będzie z powodzeniem kontynuował ten sukces” – powiedział Wilf Walsh, tymczasowy dyrektor generalny Fortuna Entertainment Group.

Zdenek Lang ukończył studia na Wydziale Prawa Uniwersytetu Karola w Pradze i w latach 1995 – 1998 pełnił funkcję dyrektora marketingu klubu piłkarskiego Slavia Praga. Od 1998 roku zdobywał doświadczenie zarówno w lokalnych, jak i międzynarodowych firmach, takich jak w WPP Group (w tym Mediaedge:cia). Przez ostatnie dwa lata zarządzał prywatną firmą zajmującą się sponsoringiem, marketingiem eventów i doradztwem marketingowym.

W dniu 24 stycznia 2012 roku Fortuna uzyskała zezwolenie Ministra Finansów na oferowanie polskim klientom zakładów wzajemnych także w internecie. Tym samym, firma jako pierwszy legalny bukmacher na polskim rynku wprowadziła do swojej oferty zakłady on-line.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021