Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Fortuna – już 10.000 osób zapisanych na zakłady on-line

W ramach przygotowań do uruchomienia zakładów wzajemnych on-line Fortuna zakłady bukmacherskie prowadzi rejestrację i weryfikację danych użytkowników strony efortuna.pl. Od początku września zatwierdzono ponad 10.000 unikalnych użytkowników.

Nowelizacja ustawy o grach hazardowych, dzięki której legalnie działające w Polsce firmy bukmacherskie – takie jak Fortuna – mogą zgodnie z prawem oferować zakłady internetowe, weszła w życie 14 lipca 2011 roku. Po uzyskaniu zgody Ministra Finansów na uruchomienie oferty on-line, spółka będzie mogła konkurować z zagranicznymi podmiotami.

Procedura przygotowań do uruchomienia oferty zakładów on-line obejmuje rejestrację zarówno aktywnych, jak i nowych klientów w serwisie firmy Fortuny,  a następnie na założeniu konta przeznaczonego do zakładów internetowych. Wymagane jest podanie danych zgodnych ze stanem rzeczywistym oraz weryfikacja pełnoletności (wg systemu PESEL). Każdy gracz może posiadać wyłącznie jedno konto on-line.

Fortuna Entertainment Group z sukcesem świadczy usługi on-line i posiada bogate doświadczenie w zakresie oferowania zakładów w internecie w Czechach i na Słowacji. Zamierzamy wprowadzić ofertę zakładów wzajemnych on-line również w Polsce, niezwłocznie po otrzymaniu zgody od Ministerstwa Finansów. Do końca września 10.000 osób dokonało weryfikacji lub rejestracji danych na naszej stronie internetowej. Bardzo się cieszymy z tego rezultatu. Spodziewamy się, że są to osoby, które będą korzystać z naszej oferty on-line, która ma szansę ruszyć wkrótce ” – mówi Jan Stefanek – dyrektor generalny Fortuna zakłady bukmacherskie.

Udział w zakładach wzajemnych prowadzonych niezgodnie z ustawą o grach hazardowych lub bez wymaganej licencji podlega karze grzywny, która – w zależności od zarobków karanego – może wynosić od kilkuset złotych do nawet kilkuset tysięcy złotych. Obstawiający zakłady przez internet u zagranicznych bukmacherów może także podlegać karze do trzech lat pozbawienia wolności.

Dodatkowo, w przypadku zakładów u nielegalnych bukmacherów zagranicznych w znacznym stopniu utrudnione jest dochodzenie roszczeń. W razie sporu co do wysokości lub należności wygranej albo rozpatrzenia reklamacji – uczestnik zakładu musi ponosić wysokie koszty udziału w procesach przed sądem zagranicznym. Korzystanie z oferty legalnie działających na rynku operatorów daje pełną gwarancję bezpieczeństwa transakcji.

W oparciu o know-how wynikające z przynależności do środkowoeuropejskiej grupy prowadzącej zakłady wzajemne w kolekturach i za pośrednictwem internetu oraz 15-letnie doświadczenie na polskim rynku, Fortuna zakłady bukmacherskie wyznacza standardy i trendy w tej branży. Po pierwsze, firma ściśle przestrzega procedur weryfikacji wieku graczy, co dotyczyć będzie także zakładów prowadzonych za pośrednictwem strony internetowej.

Po drugie, ze względu na działalność Fortuny jednocześnie za pośrednictwem kolektur, uczestnicy zakładów on-line będą mogli skorzystać z obsługi i pełnego wsparcia zarówno za pośrednictwem strony www, jak również udając się do placówki operatora. Należy również pamiętać, że jako operator działający legalnie w Polsce, spółka działa zgodnie przepisami ustawy o grach hazardowych, w tym płaci w kraju podatki.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021