Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Fortuna Entertainment Group stanie się nowym liderem na rynku rumuńskim i rozwinie swoją działalność w Chorwacji i Hiszpanii

Fortuna Entertainment Group N.V. (zwana dalej „Fortuna”) jako nabywca i Hattrick Sports Group LLC (U.S) oraz inni udziałowcy jako sprzedający (zwani dalej wspólnie „Sprzedający”) zawarli umowę, zgodnie z którą Fortuna kupi 100% udziałów w Hattrick Sports Group Ltd., Ireland (zwanej dalej „Hattrick Sports Group”). Transakcja wymaga zgody ze strony rumuńskich organów nadzoru i do momentu jej udzielenia obie spółki będą, tak jak dotąd, prowadziły odrębną działalność.

Nabycie Hattrick Sports Group wzmocni pozycję Fortuny jako największego licencjonowanego zakładu bukmacherskiego w Europie Środkowej i Południowo-Wschodniej. Fortuna Entertainment Group została założona w 2009 roku. W oparciu o 25-letnią tradycję czeskiej firmy powstała spółka holdingowa, prężnie działająca na rynku czeskim, polskim i słowackim. Na podstawie umowy licencyjnej jest również obecna w Rumunii. Hattrick Sports Group jest właścicielem wiodącego operatora zakładów bukmacherskich w Rumunii, Casa Pariurilor, drugiego największego operatora w Chorwacji, PSK, oraz partnerem joint venture w hiszpańskiej spółce Luckia.

„Zamierzamy utrzymać działalność marek Fortuna i Casa Pariurilor w Rumunii oraz marki PSK w Chorwacji, ponieważ cieszą się największym zaufaniem i są najczęściej wybierane przez klientów spośród wszystkich zakładów bukmacherskich. Na poziomie regionalnym połączymy najlepsze cechy obu spółek, by stworzyć jeszcze atrakcyjniejszą ofertę dla naszych klientów, większe możliwości dla pracowników i partnerów handlowych, zwiększając w ten sposób wartość firmy z punktu widzenia naszych udziałowców”, powiedział Per Widerström, Dyrektor Generalny Fortuna Entertainment Group.

„Połączenie Fortuny z Hattrick Sports Group jest logicznym krokiem, który świetnie wpisuje się w długoterminową strategię rozwoju. Transakcja znacznie poszerzy zasięg geograficzny grupy Fortuna oraz zwiększy różnorodność rynków, na których działa, pomagając wzmocnić pozycję grupy na jej głównych, jak i pobocznych rynkach”, dodał Carsten Sundberg, Dyrektor Generalny Hattrick Sports Group.

Obecna ekspansja geograficzna jest zgodna z długoterminową strategią Fortuny, której celem jest zajęcie czołowej pozycji na rynku operatorów zakładów bukmacherskich w Europie Środkowej i Południowo-Wschodniej, oraz bycie liderem w zakresie innowacji, oferty wielokanałowej, zadowolenia klienta oraz wyników finansowych.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021