Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Fortuna Entertainment Group N.V. podpisuje umowę z Playtech

Fortuna Entertainment Group N.V. (dalej „FEG” lub „Spółka”) informuje, że podpisała umowę z Playtech (LSE: PTEC) na dostawę wielokanałowej platformy gier i zakładów.

Playtech to wiodący na świecie dostawca wielokanałowego oprogramowania do gier hazardowych, oferujący najnowocześniejsze rozwiązania wiodącym operatorom w branży. Platforma Playtech zapewni Fortunie niezbędne narzędzia do przyspieszenia wdrażania strategii firmy, takie jak dostosowane do Fortuny i skalowalne rozwiązanie wielokanałowe w odniesieniu do płynnej technologii portfela, książki sportowej, gier i CRM.

Per Widerström, dyrektor generalny Fortuny, skomentował partnerstwo: „Ambicją Fortuny jest stanie się wiodącym, wielokanałowym operatorem w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Platforma Playtech, dostosowana do potrzeb Fortuny, pozwoli nam zaoferować wiodącą na rynku skalowalną ofertę wielokanałową, produktową i jurysdykcyjną. Współpraca z Playtech pomoże nam także w dalszym potencjalnym rozwoju terytorialnym i produktowym ”.

Mor Weizer, dyrektor generalny Playtech, skomentował partnerstwo: „Po tak udanym wprowadzeniu marki Fortuna do Rumunii, Playtech z przyjemnością ogłasza nawiązanie współpracy z Fortuna Entertainment Group w odniesieniu do Czech, Polski i Słowacji, jak również przyszłych potencjalnych nowych uregulowanych rynki. Fortuna jest wiodącym regulowanym operatorem wielokanałowym i -produktowym w Europie Środkowej i Wschodniej iz niecierpliwością czekamy na współpracę z zespołem, aby przenieść wzrost Fortuny na wyższy poziom. ”

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021