Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

forBET zostaje na dłużej ze Śląskiem Wrocław

Firma forBET Zakłady Bukmacherskie przedłużyła współpracę sponsoringową ze Śląskiem Wrocław.

Umowa obowiązywać będzie do końca sezonu 2018/19. Na jej mocy logo głównego sponsora WKS-u pozostanie w centralnym miejscu na koszulkach piłkarzy, na Stadionie Wrocław oraz w materiałach promocyjnych klubu.

forBET pierwszą umowę z wrocławskim klubem podpisał w lipcu 2017 roku. Legalny bukmacher był obecny nie tylko na strojach I zespołu Śląska, ale także na stadionowych bandach, banerach oraz telebimie. Wspólne działania widoczne były także w klubowych kanałach social media.

To strategiczne wydarzenie dla Śląska Wrocław. Podpisujemy umowę na drugi rok z naszym sponsorem, firmą forBET. Szalenie istotne, że jest ona jeszcze korzystniejsza dla Śląska pod względem finansowym. forBET to nie tylko sponsor główny, który wymiernie angażuje się finansowo. To współpraca na wielu płaszczyznach. Np. strefa forBET-u podczas meczów na Stadionie Wrocław cieszy się dużą popularnością. Regularnie działamy również marketingowo i w mediach społecznościowych, wspólnie zapraszając kibiców na spotkania WKS-u. Dziękuję, że forBET to sponsor nie tylko na dobre, ale i na gorsze czasy. Śląsk musi w tym sezonie jeszcze wiele sportowo udowodnić. Dziękuję za zaufanie i wzorową współpracę w tym roku. Zapewniam, że w przyszłym z naszej strony będzie identycznie, ale dostarczymy więcej pozytywnych sportowych i biznesowych wrażeńmówi Marcin Przychodny, prezes Śląska Wrocław.

Współpraca realizowana była na wielu płaszczyznach. forBET z dużym powodzeniem prowadził akcje skierowane do kibiców WKS-u. Wśród nich można wymienić choćby organizację stref kibica #fanZoneforBET przy Stadionie Wrocław, transport fanów na mecze specjalnymi forBUSami czy liczne konkursy z nagrodami.

Sponsor forBET zakłady bukmacherskie zostaje na dłużej ze Śląskiem Wrocław

– Spotykamy się w kolejnym roku, by kontynuować naszą współpracę. Wzajemne zaufanie zostało wypracowane poprzez wzorowe wspólne działania marketingowe. Przez ten czas sporo się działo. Wielkim osiągnięciem były trzy mecze z rzędu z bardzo dobrą, ponad 20-tysięczną frekwencją na Stadionie Wrocław. My pomogliśmy w tym, realizując reklamę bilbordową, organizując strefy kibica na meczach oraz przywożąc kibiców na stadion specjalnymi autokarami – mówi Robert Grzeszczyk, prezes zarządu forBET. – Przez ten czas marka Śląsk jeszcze bardziej się wzmocniła, a my otrzymaliśmy prestiżową nagrodę roku za sportowy sponsoring, za co chcę podziękować. Mam nadzieję, ze kolejny rok będzie równie udany. Zespół musi sporo udowodnić na boisku, a my poprzez wsparcie chcemy pomóc w utrzymaniu Śląska ekstraklasie. 

forBET jest firmą bukmacherską działającą legalnie na podstawie licencji Ministerstwa Finansów. Oferuje zakłady wzajemne on-line, dotyczące zarówno międzynarodowych, jak i lokalnych wydarzeń sportowych, w tym ligowych rozgrywek krajowych: żużla, piłki nożnej i ręcznej, siatkówki oraz koszykówki. forBET aktywnie wspiera polski sport. Firma jest sponsorem takich klubów jak: PGE Skra Bełchatów, forBET Włókniarz Częstochowa, Get Well Toruń , Stomil Olsztyn, GKS Tychy, Zdunek Wybrzeże Gdańsk, ŁKS Łódź, Odra Opole, Radomiak Radom, Motor Lublin, Sokół Ostróda i KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Źródło: Autor: Biuro Prasowe Śląsk Wrocław, Fot. Krystyna Pączkowska

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021