Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

forBET – Wspieramy polski sport!

Materiał prasowy:

Jesteśmy wielkimi miłośnikami polskiego sportu, a emocje gwarantowane nam przez naszych sportowców są czymś bezcennym. Z tego powodu w swojej działalności nie zapominamy o wspieraniu polskiego sportu.

Staramy się wspierać sport zarówno na najwyższym poziomie, jak i ten na nieco niższym poziomie, stąd też w gronie sponsorowanych przez nas klubów obecność zasłużonych dla polskiego sportu instytucji, które miejmy nadzieję przechodzą tylko chwilowy kryzys.

Od początku sezonu żużlowego w 2017 roku staramy się mocno wspierać te fantastyczne i kochane przez Polaków zawody. W gronie sponsorowanych przez nas klubów znajduje się żużlowy Drużynowy Mistrz Polski z 2016 roku Cash Broker Stal Gorzów Wielkopolski. W barwach tego klubu w tym roku jeżdżą zarówno najlepsi polscy żużlowcy jak Bartosz Zmarzlik i Przemysław Pawlicki jak i zagraniczne gwiazdy jak Martin Vaculik oraz Niels Kristian Iversen.

Spośród klubów żużlowej PGE Ekstraligi wspieramy także Włókniarza Vitroszlif Crossfit Częstochowa. Na nasze wsparcie mogą liczyć także drużyny jeżdżące na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej. ForBET jest także sponsorem żużlowców Zdunek Wybrzeże Gdańsk oraz Stali Rzeszów.

 

Wśród polskich fanów piłka nożna jest sportem numer jeden, a więc i my nie mogliśmy zapomnieć o piłkarzach. Sponsorujemy trzy kluby grające na zapleczu Ekstraklasy. Na Śląsku piłka nożna to prawie religia, a my jesteśmy dumnym sponsorem GKS Tychy. Wspieramy także najbardziej zasłużony klub Warmii i Mazur Stomil Olsztyn oraz tegorocznego beniaminka w 1 Lidze Odrę Opole.

 

W 2 Lidze gra Radomiak Radom, który już w tym roku był blisko awansu do 1 Ligi i dopiero w barażach przegrał z Bytovią Bytów. Liczymy, że z naszym wsparciem Radomiak skutecznie powalczy o awans na zaplecze elity.

 

Nie zapominamy także o klubach grających w 3 Lidze. Od 2016 roku jesteśmy związani z jednym z najbardziej zasłużonych polskich klubów piłkarskich jakim jest ŁKS Łódź. To najstarszy, istniejący łódzki klub, dwukrotny mistrz Polski, który przeżywa chwilowe problemy. Mamy nadzieję, że nasze wsparcie pomoże w powrocie ŁKS-u do gry o najwyższą stawkę. W 3 Lidze gra także sponsorowany przez nas Motor Lublin, który jest być może jednym z najciekawszych piłkarskich projektów w niższych ligach. Piękny, nowoczesny stadion, profesjonalna otoczka wokół klubu – to wszystko powoduje, że jesteśmy przekonani iż już niedługo Motor Lublin grać będzie w 2 Lidze.

 

Wcale nie tak dawno temu w Ekstraklasie grali piłkarze KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Problemy organizacyjne zepchnęły ten klub do niższych lig, jednak liczymy, że z naszym wsparciem uda się wrócić do gry na wyższym poziomie. Na nasze wsparcie może także liczyć 3-ligowy Sokół Ostróda, klub jak do tej pory bez większych sukcesów na arenie ogólnopolskiej. Jednak dla nas liczy się także wsparcie lokalnych pasjonatów sportu. Sokół Ostróda dysponuje bardzo ładnym obiektem, a także jest klubem profesjonalnie zarządzanym, dla nas to wielka przyjemność móc uczestniczyć w rozwoju tak ciekawego projektu.

 

***

 

ForBET to młoda polska firma oferująca zakłady sportowe. Świadczy swoje usługi w Internecie i jest jednym z 7 legalnie działających bukmacherów w Polsce. Największymi zaletami wyróżniającymi firmę na tle konkurentów są atrakcyjne bonusy, brak podatku od wniesionej stawki oraz rozbudowana oferta na krajowe rozgrywki ligowe. ForBET jako polska firma dba o rozwój krajowego sportu.

Obecnie jest sponsorem Plus Ligi – najwyższej klasy rozgrywkowej w siatkówce mężczyzn w Polsce,

klubów żużlowych:

oraz drużyn piłkarskich:

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021