Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

forBET przedłużył sponsoring z Hutnikiem Warszawa do 2021 r.

Hutnik Warszawa porozumiał się w sprawie dalszej współpracy z forBET, jedną z największych firm bukmacherskich w kraju. Umowa zostanie przedłużona na sezon 2020/2021.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy z klubem Hutnik Warszawa. Chcemy dalej włączać się w odbudowę silnej piłki nożnej w Warszawie – mówi Paweł Majewski, Dyrektor ds. Marketingu w forBET.

Sponsoringiem, podobnie jak wcześniej, zostanie objęta sekcja piłkarska klubu. Logotyp firmy bukmacherskiej forBET będzie dalej widoczny z przodu koszulek pierwszego zespołu. W ramach współpracy sponsor będzie miał również zagwarantowaną możliwość ekspozycji bannerów oraz innych nośników reklamowych w miejscu rozgrywania spotkań ligowych Hutnika. Podpisana umowa przewiduje także możliwość organizacji akcji marketingowych na stadionie oraz intensywne działania komunikacyjne na stronie internetowej oraz w kanałach social media należących do „Dumy Bielan”. Na czas współpracy forBET zyskał też prawa do wykorzystania wizerunku piłkarzy Hutnika w kampaniach reklamowych oraz marketingowych. Docelowo firma zaangażuje się także w inne aktywności klubu, jak chociażby zaplanowany na dzień 11 października br. Przeszkodowy Bieg Hutnika.

Firma zainteresowana jest także wspieraniem Akademii Piłkarskiej. W ramach szerszej współpracy chce zadośćuczynić klubowi straty wynikające ze wstrzymania przez burmistrza dzielnicy Bielany Grzegorza Pietruczuka umowy promocyjnej z Urzędem Dzielnicy Bielany. Środki te mają zostać przeznaczone na dofinansowanie treningów dzieci z najbiedniejszych rodzin. – Naszej współpracy nie należy odbierać jako działanie przeciwko komuś, a jako działanie na rzecz dalszego, intensywnego rozwoju „Dumy Bielan”. Hutnik to solidny partner, gwarantujący wzrost rozpoznawalności naszej marki w gronie bielańskich kibiców piłki nożnej – wyjaśnia przedstawiciel forBET.

– Cieszymy się, że zyskaliśmy zaufanie tak dużego partnera. Dalsza współpraca z forBET daje nam możliwość rozwoju i patrzenia z nadzieją w przyszłość. Wierzę, że dalsze porozumienie obu stron będzie niezwykle korzystne zarówno dla firmy, jak i klubu w dłuższej perspektywie czasu – powiedział prezes Hutnika Warszawa, Maciej Purchała.

Tuż po spotkaniu w sprawie przedłużenia umowy, lokal klubowy oraz restaurację Hutnik odwiedził Petr Pacinek, Dyrektor Generalny forBET, który był zachwycony poziomem rozwoju klubu.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021