Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

forBET poszukuje lokali do przyjmowaniu zakładów wzajemnych i bukmacherskich

Zakłady bukmacherskie IFORbet poszukuje lokali, w których prowadzić będzie wyłącznie działalność polegającą na przyjmowaniu zakładów wzajemnych i bukmacherskich.

Aktualnie Spółka jest w trakcie procesu ubiegania się o zezwolenie Ministra Finansów również w zakresie tzw. zakładów wirtualnych, obejmujących współzawodnictwo ludzi i zwierząt. Punkt przyjmowania zakładów bukmacherski forBET wyposażony zostanie mi.n w Terminale, stanowiące integralną cześć każdego z lokali.

Zakłady bukmacherskie forBET ✅ działają w Polsce legalnie na podstawie licencji Ministerstwa Finansów – Zezwolenie z dnia 4 maja 2016 r. nr PS4.6831.10.2016. Swoją działalność forBET rozpoczął w lipcu 2016 roku.

forBET to jedyny, legalny w Polsce bukmacher, ✅ który po spełnieniu określonych wymagań nie pobiera od graczy 12% podatku od stawki. Jest dynamicznie rozwijającym się legalnym bukmacherem, który ma ambicje stać się wiodącą firmą na rynku zakładów sportowych w Polsce.  Forbet przebojem wdarł się na listę najpopularniejszych bukmacherów online w Polsce.

Oferta skierowana jest do właścicieli i najemców:

 • barów
 • pubów
 • klubów
 • stacji benzynowych
 • lombardów
 • sklepów
 • restauracji
 • itp.

forBET pomaga założyć WŁASNY SALON lub SIEĆ salonów z Zakładami Bukmacherskimi .

Urządzenia , wystrój oraz wyposażenie lokalu wstawiamy za darmo bez ponoszenia jakiegokolwiek nakładu finansowego. Właściciele lokali nie ponoszą żadnych kosztów związanych z dowozem, serwisem i obsługą urządzeń. Rozwiązanie umowy również odbywa się bez najmniejszych konsekwencji prawnych i finansowych , którą można przerwać w każdym dogodnym momencie . legalnybukmacher.com
Cala obsługa oraz serwis jest BEZPŁATNY . Obsługę każdego z poszczególnych lokali prowadzi zawsze ten sam serwisant dostępny 24h/dobę.
Szczegółowe warunki współpracy uzgadniamy na spotkaniu z jednym z naszych przedstawicieli. Wszystko odbywa się bez pośredników i osób trzecich.

Po podpisaniu umowy komplet dokumentów zostanie skierowany do Ministerstwa Finansów o wydanie zezwolenia na prowadzenie zakładów w wybranym lokalu . Po pozytywnej akceptacji Ministerstwa Finansów forBET przystępuje do wyposażenia lokalu.

Na tę chwilę oferta skierowana jest TYLKO do woj Pomorskiego, Kujawsko-Pomorskiego i Warmińsko-Mazurskiego.

Wszelkich informacji na temat warunków współpracy udzielają przedstawiciele terenowi Spółki (marketing@iforbet.pl)

Bukmacher forBET to legalnie działający zakład bukmacherski, który zalicza się do jednej z najmłodszych firm na rynku. Swoją działalność serwis rozpoczął w 2016 roku. Do niedawna gracze mogli zawierać tylko zakłady online. Obecnie bukmacher forBET jako jedyna firma bukmacherska, oferuje naziemne punkty, w których gracze mogą korzystać z terminali przeznaczonych do przyjmowania zakładów wzajemnych. Serwis udostępnia swoim graczom prostą i intuicyjną w obsłudze stronę internetową. Oferta gry na żywo należy do mocnych punktów serwisu. Bukmacher forBET udostępnia swoim klientom stabilną platformę gry w czasie rzeczywistym, która zadowoli najbardziej wymagających graczy. Ponadto, gracz może zawierać zakłady, dokonując wyboru, spośród szerokiej gamy dyscyplin sportowych. Firma wykazuje się ponadto aktywnością społeczną, poprzez sponsorowanie uznanych klubów żużlowych, m.in. Włókniarza Częstochowa, Stal Gorzów Wielkopolski oraz klubów piłkarskich, tj. ŁKS Łódź oraz Śląsk Wrocław. Bukmacher forBET cieszy się dobrą reputacją wśród ekspertów z branży bukmacherskiej, na co wpływa wysoki kapitał firmy sięgający ponad 2,3 mln złotych.

CO OFERUJE BUKMACHER FORBET

Bukmacher forBET to konkurencyjna firma bukmacherska w branży zakładów sportowych, która zdobywa coraz silniejszą pozycję wśród firm należących do czołowych przedstawicieli bukmacherskiego rynku. Asortyment udostępniany przez firmę stanowi silną konkurencję dla innych firm bukmacherskich. Oferta serwisu składa się m.in. z:

 • zawierania zakładów na wydarzenia sportowe (proste, systemowe, zakumulowane),
 • zawieranie zakładów na żywo,
 • sporty wirtualne (piłka nożna, wyścigi psów, wyścigi konne),
 • dostępne zakłady na najpopularniejsze gry (m.in. Counter Strike, FIFA, Starcraft, Dota 2, NBA, Call of Duty).

Bukmacher forBET oferuje bogatą ofertę głównie zakładów sportowych, wśród których znajdują się najpopularniejsze dyscypliny sportowe (m.in. piłka noża, NBA, NHL) oraz mniej popularne dyscypliny (tj. darts, snooker, szachy czy unihokej). Gra na żywo dorównuje jakością ofercie zakładów klasycznych. Istotną wadą działu na żywo jest brak streamów (tzn. podglądu meczu na żywo), które w najbliższej przyszłości firma zamierza wprowadzić. Serwis oferuje również zawieranie zakładów w dziale sportów wirtualnych (m.in. piłka nożna, wyścigi konne oraz wyścigi psów), które cieszą się coraz większą popularnością wśród graczy.

Sponsor forBET zakłady bukmacherskie zostaje na dłużej ze Śląskiem Wrocław

Bukmacher forBET udostępnia swoim graczom aplikację mobilną, która rekompensuje braki serwisu w zakresie funkcjonowania działu na żywo. Aplikacja ma funkcję match tracker (tj. wizualizację meczów), która zdecydowanie ułatwia typowanie wydarzeń na żywo. Aplikacja umożliwia m.in. szybkie doładowanie konta czy zawarcie zakładu. Ponadto, bukmacher forBET dysponuje ograniczonym systemem w zakresie metod płatności, ponieważ nie posiada w swojej ofercie możliwości obsługi portfeli elektronicznych.

PUNKTY STACJONARNE FORBET

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów bukmacher forBET od 8 sierpnia 2018 roku wdrożył innowacyjną technologię zawierania zakładów wzajemnych z wykorzystaniem terminali ulokowanych w punktach stacjonarnych. Bukmacher forBET stale zwiększa ilość punktów stacjonarnych (obecnie dostępne są 82 urządzenia), co wpływa również na korzystny marketing w zakresie promowania firmy. Terminale udostępniają graczom:

 • zakłady sportowe – możliwość zawarcia zakładu do czasu rozpoczęcia się wydarzenia,
 • zakłady na żywo – zawieranie zakładów w trakcie trwania spotkania,
 • sporty wirtualne – możliwość typowania wydarzeń, których wyniki generowane są przez komputer.

Bukmacher forBET oferuje zaawansowane technologicznie terminale, charakteryzujące się prostą i intuicyjną obsługą, dużym i czytelnym wyświetlaczem dotykowym oraz możliwością śledzenia transmisji wydarzeń sportowych bezpośrednio na terminalu. Funkcjonalność terminali umożliwia korzystanie z oferty serwisu bez zakładania konta lub podawania danych personalnych.

BUKMACHER FORBET – BONUSY I PROMOCJE

Bukmacher forBET charakteryzuje się najwyższymi bonusami oraz najkorzystniejszymi promocjami na rynku. Firma jako młody partner na rynku bukmacherskich zakładów sportowych, aby zachęcić nowych graczy, wyszła naprzeciw oczekiwaniom graczy, wdrażając konkurencyjny system promocyjny firmy, co spotkało się z uznaniem wśród stałych i nowych graczy.

Super tydzień w forBET

Do najpopularniejszych bonusów i promocji serwisu zaliczymy:

 • promocja “graj bez podatku” – bukmacher forBET zwraca graczowi ustawowo pobierany podatek od wygranej wynoszący 12% kwoty. Istotne jest to, że serwis oferuje kursy zbliżone do konkurencji, co sprawia, że w przypadku wygranej gracz osiągnie wyższą korzyść, na co wpływa doliczona wartość podatku.
 • VIP Club – to program lojalnościowy, do którego mogą przystąpić zaproszeni przez serwis gracze. Bukmacher forBET umożliwia przystąpienie do klubu każdemu graczowi, który przekona serwis, że powinien należeć do elitarnej grupy graczy.
 • bonus powitalny – polega na trzykrotnej wypłacie bonusa powitalnego przy trzech kolejnych wpłatach depozytowych. Regulamin oferty przewiduje wypłatę bonusa maksymalnie 400 zł przy każdej z wpłat, z tym że za pierwszą wpłatę gracz otrzyma 100% wpłaty depozytu, za drugą wpłatę 75%, natomiast za trzecią wpłatę 50% wartości wpłaty. Łączna kwota bonusa powitalnego może wynieść 1200 zł. Bukmacher forBET wymaga odblokowania bonusa, poprzez jednokrotny obrót depozytem po kursie minimum 2.0. W celu wypłaty bonusa, należy spełnić warunek polegający na czterokrotnym obrocie bonusem, poprzez zawarcie kuponów zawierających minimum trzy zdarzenia, każde z kursem 1.30 lub wyższym. Gracz ma 30 dni na spełnienie warunków regulaminowych.
 • promocja “kto rano wstaje temu forBET daje” – gracz, który zawrze zwycięski zakład na minimum 3 zdarzenia w godzinach porannych (tj. 6.00 – 10.00), otrzyma bonus w postaci dopłaty 14% wartości wygranej (oferta okresowa).
 • Szczęśliwa 13 forBET – polega na wytypowaniu wyników 13 spotkań, które wskaże bukmacher forBET, oraz zagraniu za 10 zł. W przypadku, gdy gracz trafi minimum 10 spotkań otrzyma nagrodę w postaci bonusa od 100 do 500 zł lub smartfon iPhone 8. Poprawne wytypowanie 13 spotkań daje prawo do nagrody w wysokości 100000 zł.
 • ForBET nocą – oferta polegająca na zagraniu 100 zł na sporty amerykańskie (MLS, NHL, NBA, NFL lub MLB). W przypadku wygranej, do nagrody gracza zostanie doliczony bonus w wysokości 25 zł.
 • freebety – oferta dotycząca wybranych spotkań.

STRONA INTERNETOWA SERWISU FORBET

Bukmacher forBET dysponuje dobrze dopracowaną stronę internetową na miarę serwisów zachodnich. Projektanci serwisu uniknęli klasycznego błędu polskich zakładów bukmacherskich online, tzn. przeładowania strony głównej informacjami. Bukmacher forBET oferuje przejrzysty serwis online, który charakteryzuje się prostą i intuicyjną obsługą. Na stronie głównej serwisu znajdują się zakładki do klasycznych zakładów bukmacherskich, zakładów na żywo oraz sportów wirtualnych. Z lewej strony głównej bukmacher forBET udostępnia wyszukiwarkę oraz odnośniki do dyscyplin sportowych, natomiast z prawej strony znajduje się szybki pasek dostępu m.in. do szybkiego kuponu oraz sportów wirtualnych. Funkcjonalność strony online firmy oceniana jest wysoko na tle konkurencyjnych serwisów. Innowacyjną funkcjonalnością serwisu jest możliwość podejrzenia kuponów zawartych przez innych graczy (kupony są anonimowe).

OBSŁUGA KLIENTA

Bukmacher forBET dysponuje dobrze funkcjonującym supportem wspierającym graczy serwisu. Klient może skontaktować się z obsługą klienta, poprzez formularz kontaktowy lub czat online, które dostępne są na stronie internetowej serwisu. Korzystając z formularza kontaktowego, gracz oczekuje na odpowiedź konsultanta do 24 godzin. Bukmacher forBET oferuje ponadto infoilnię (+48 22 765 64 74), przeznaczoną do kontaktu z konsultantem oferującym pomoc serwisową w zakresie prawidłowego funkcjonowania konta gracza.

BUKMACHER FORBET – ZALETY I WADY

Bukmacher forBET jest dynamicznie rozwijającą się firmą bukmacherską, która charakteryzuje się coraz stabilniejszą pozycją rynkową. Ponadto, według opinii ekspertów branży bukmacherskiej, pomimo krótkiego okresu działalności bukmacher forBET cieszy się dużym zaufaniem klientów, co potwierdza rosnąca liczba stałych graczy. Wpływa na to m.in. stabilna pozycja finansowa firmy oraz realizacja skutecznej polityki marketingowej. Do najważniejszych zalet serwisu zaliczymy:

 • legalną działalność firmy,
 • bogatą ofertę dyscyplin sportowych,
 • wysokie kursy na oferowane wydarzenia,
 • stabilną i przejrzystą stronę internetową,
 • najwyższe i najkorzystniejsze na rynku bonusy i promocje,
 • sprawną obsługę klienta.
 • minimalną kwotę zasilenia konta gracza (wynosi 1 zł),
 • minimalny zakład od 1 zł,
 • promowanie polskiego sportu,
 • wpłaty (DotPay, PayU, Tpay, karty płatnicze, Paysafecard),
 • aplikację mobilną dedykowaną na system Android oraz iOS.

Wśród mankamentów, które posiada bukmacher forBET wymienić należy brak transmisji na żywo, która jest istotną funkcjonalnością w zakładach LIVE. Ponadto, metody płatności serwisu nie obsługują portfeli elektronicznych (tzw. e-walletów), które stanowią coraz powszechniejszą formę płatności w konkurencyjnych firmach bukmacherskich.


Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin Telefon zaufania dla osób uzależnionych behawioralnie (w tym od hazardu): 801 889 880(czynny codziennie w godz. 17-22) Serwis LegalnyBukmacher.com,przeznaczony jest TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Prezentujemy na swoich łamach tylko te zakłady bukmacherskie, które posiadają zezwolenie do urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów.
  • Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
  • Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
  • LV Bet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;
  • Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
  • eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
  • forBET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016;
  • STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
  • SuperBet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.4.2017;
  • TOTALbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.12.2017;
  • PZBuk zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
  • Betclic zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
  • BetFan zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
  • Ewinner zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.29.2017
  • Typiko zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.30.2017
  • Traf ZW zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
  • Polski Bukmacher zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.28.2017
  • Noblebet licencja nr PS4.6831.28.2017
Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem Korzystając z serwisu Legalny Bukmacher godzisz się na otrzymywanie materiałów marketingowych, które są jego integralną częścią. Nieodłącznym elementem portalu Legalny Bukmacher są np. banery reklamowe, na których możemy promować swoje usługi i produkty oraz usługi i produkty podmiotów z nami współpracującymi. Materiały promocyjne możemy przesyłać naszym Subskrybentom także w ramach newslettera. Możesz być pewny, że nie będziemy nadużywać tej możliwości starając się udostępniać tylko takie informacje, których możesz od nas oczekiwać.