Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

forBET partnerem Runmageddonu!

forBET po raz kolejny przeciera szlaki wśród firm bukmacherskich w Polsce i nie tylko. Oficjalnie rozpoczyna nowy rozdział w historii firmy i łączy siły z Runmageddon-em – największym organizatorem biegów przeszkodowych w kraju oraz zawodów na krótkich torach typu „ninja“.  Jest to pierwsza taka umowa na świecie w której to bukmacher wchodzi we współpracę z organizatorem biegów przeszkodowych.

wejdź i sprawdź ofertę

Jednym z elementów współpracy jest objęcie patronatem biegów na krótkich torach – tzw. formuły Games. Dla najlepszego zawodnika lub zawodniczki ufundowali nagrodę główną w postaci wyjazdu na Igrzyska Olimpijskie do Tokio.

Pierwsze efekty współpracy będzie można zobaczyć już podczas Zimowego Runmageddonu w Zakroczymie k. Warszawy, w dniach 29.02/01.03 2020 roku. Bukmacher postara się utrudnić Wam nieco trasę i postawi na drodze do mety dedykowaną przeszkodę “forBET Komandos” Na kolejnych eventach zaprasza do strefy forBET, gdzie będzie można aktywnie spędzić czas oraz wygrać zniżki na pakiety startowe.

Umowa z nowym partnerem idealnie zbiega się ze startem nowego projektu „forBET Runners“, który wystartuje już niebawem, szczegóły wkrótce.

Cieszymy się, że do naszych partnerów dołącza forBET. Chcemy współpracować z firmami, które się wyróżniają, z którymi łączy nas pasja do sportu. forBET będzie partnerem widowiskowej formuły Runmageddon Games, którą reaktywujemy w sezonie 2020mówi Piotr Łysik, dyrektor sprzedaży.

Sport to nasza pasja. Od 2020 roku firma forBET tworzy własny projekt biegowy – stowarzyszenie „forBET Runners” który idealnie zbiega się z rozpoczęciem współpracy z Runmageddonem. Nasz nowy klub biegowy i jego promocja poprzez szeroko pojęty sport, rozrywkę i zdrową rywalizację pozwoli lepiej zapoznać się z marką, i zbudować jeszcze większą jej rozpoznawalność. Nasza firma po raz kolejny pokazuje, że nie idzie utartym szlakiem i stawia na niekonwencjonalne projekty, jakim niewątpliwie można nazwać pierwszą taką umowę na świecie, w której to bukmacher współpracuję z organizatorem biegów przeszkodowych. Liczymy na długotrwałą i owocną współpracępowiedział Paweł Majewski, dyrektor ds. marketingu firmy forBET.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021