Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Football Manager 2020 ZA DARMO w Epic Games Store do 24 września

Już tylko kilka miesięcy dzieli nas od premiery Football Managera 2021. Oczekiwanie na nowy sezon może umilić darmowa wersja menagera piłkarskiego z 2020 roku. Będziesz musiał założyć konto w Epic Games Store, ale kiedy już to zrobisz, wystarczy wejść na stronę FM20 i kliknąć „pobierz”.

Można go pobrać bezpłatnie: masz czas do 24 września. Uwaga: gra obejmuje rozgrywkę międzysieciową w wersji Steam. Możesz także przenieść zapisany stan gry Steam do Epic i kontynuować swoje postępy, jeśli masz ochotę.

Deweloper Sports Interactive jeszcze nie ujawnił Football Managera 2021, ale powiedział, że dzisiaj wszystkie przyszłe edycje słynnej symulacji będą sprzedawane w sklepie Epic „na zasadzie niewyłączności”. Spodziewaj się więc, że Football Manager 2021 zostanie uruchomiony w Epic Games Store i Steam w tym samym czasie.

Pod koniec lipca szef studia Miles Jacobson ostrzegł, że pandemia oznaczała, że ​​nowe gry Football Managera zostaną wydane później niż zwykle w tym roku.

„Dziś mogę potwierdzić, że pomimo wszystkich problemów na świecie, w tym roku pojawią się nowe gry Football Managera” – powiedział Jacobson.

„Zostaną dostarczone trochę później, niż początkowo planowaliśmy, ale będą miały wyjątkowo mocne zestawy funkcji … choć będą się różnić od tych, na których myśleliśmy, że zdecydowaliśmy się w styczniu, kiedy ukończyłem mój„ zestaw funkcji marzeń ”

Recenzja FM20

Ostatnia gra Sports Interactive była prawdopodobnie najlepsza w historii.

Kilka subtelnych poprawek do taktyki i dodatków, takich jak Kodeks Postępowania i Wizja Klubu, stworzonych dla jednego z najbardziej grywalnych Football Managerów w historii.

W Football Manager 2020 liczy się każda decyzja. Dzięki nowym opcjom i dopracowanej mechanice gry, która wynagradza planowanie i postępy jak nigdy dotąd, możesz rozwijać i szlifować wyjątkową tożsamość swojego klubu i siebie jako menedżera.

Profesjonaliści koszystają z bazy danych FM

Kilka dni przed meczem towarzyskim Włochów z Anglią w 2000 roku ówczesny menedżer Giovanni Trapattoni niewinnie zapytał swoich graczy, czy wiedzą cokolwiek o nieznanych im nazwiskach w składzie Three Lions.

Pomocnik Demetrio Albertini wyciągnął laptopa z poprzedniego sezonu gry i powiedział Trapattoniemu, czego może się spodziewać po takich zespołach jak Kieron Dyer i Seth Johnson.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021