Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Finał Ligi Mistrzów odbędzie się do końca sierpnia?

Prześmiewczo można napisać, że Atletico Madryt wywołało prawdziwą burzę, eliminując z 1/8 finału Ligi Mistrzów Liverpool. Czyli drużynę, która rok temu triumfowała w tych elitarnych rozgrywkach, a w Premier League przez długi czas była niepokonana. Jeszcze kilka dni po ogłoszeniu, że LM zostanie wstrzymana, mogło to jeszcze kogoś bawić, zwłaszcza osoby, które nie sympatyzowały z „The Reds”. Teraz wszyscy zastanawiają się nie nad tym, kiedy Champions League wróci do gry, lecz czy w ogóle tak się stanie i sezon 2019/20 zostanie dokończony.

UEFA SAMA NICZEGO NIE WIE

Fakty są takie, że Liga Mistrzów nie gra już od ponad dwóch tygodni i niewiele jest przesłanek wskazujących na to, by coś niebawem miało się zmienić. Kłopot ma sama UEFA, która finał tych rozgrywek przesunęła z 30 maja najpierw na 27 czerwca, a teraz zmieniła stanowisko i podała, że nowy termin nie jest jeszcze znany. Sytuacja na świecie jest naprawdę poważna i nikt tak naprawdę nie wie, w jakim kierunku się to wszystko potoczy.

BETFAN zastanawia się, czy finał Ligi Mistrzów uda się rozegrać do końca sierpnia. Według analityków legalnego polskiego bukmachera dominuje niestety opcja na „nie”. Pojawiają się przez to kolejne pytania, m.in. takie, czy w ogóle obecna edycja zostanie dokończona. A jeśli tak, to na jakich zasadach i kiedy.

wejdź i sprawdź ofertę

MNÓSTWO PYTAŃ, ŻADNYCH ODPOWIEDZI

Największego pecha z drużyn, które brały udział w tych rozgrywkach mają przede wszystkim te, które znajdywały się w naprawdę wysokiej formie. Wspomniane Atletico pokonało w dwumeczu LiverpoolAtalanta zmiotła ValencięRB Lipsk w dwumeczu wygrał z Tottenhamem – czyli ubiegłorocznym finalistą – aż 4:0, a PSG odrobiło straty i wyeliminowało silną Borussię Dortmund. Do tego mamy Bayern Monachium, który w 1/8 finału zwyciężył 3:0 z Chelsea, a w fazie grupowej był jedyną ekipą, która nie straciła żadnego punktu. Pojedynki Napoli z BarcelonąRealu Madryt z Manchesterem City oraz Olympique Lyon z Juventusem były na tyle wyrównane, że ciężko było po pierwszym spotkaniu upatrywać jednoznacznego faworyta.

Liga Mistrzów – podobnie jak wszystkie najlepsze ligi w Europie – stoi przed trudnym zadaniem. Wznowienie rozgrywek najprawdopodobniej będzie się opóźniało, kluby będą otrzymywały mniej pieniędzy, a kibice nie zobaczą swoich ulubionych drużyn jeszcze przez długi czas. I nadal nie ma odpowiedzi na to, kiedy wszystko wróci do normy.

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

  BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021