Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Fame MMA V i 50 PLN zwrotu w NobleBet

Gala FAME MMA 5 zapowiada się iście królewsko. W ofercie 8 walk, które zainteresują każdego fana Freak Fights, wypełniona po brzegi ERGO Arena oraz wielu celebrytów, którzy w ten wieczór pojawią się tłumnie w Sopocie.

wejdź i sprawdź ofertę

Ale co jeśli jeden z Twoich faworytów poniesie porażkę? W Noblebet oferują zwrot stawki do 50 PLN, jeśli na Twoim kuponie kombinacyjnym 4+ jedno zdarzenie okaże się nietrafione. Postaw zakład za minimum 20 PLN składający się z minimum 4 walk o minimalnym kursie łącznym 3.25 i weź udział w promocji!

Uwarunkowania Prawne:

 1. Promocja obejmuje zakłady postawione na walki FAME MMA 5 od 22.10 (10:00) do 26.10 (19:59).
 2. Oferta przysługuje tylko zarejestrowanym graczom Noblebet, którzy ukończyli osiemnasty rok życia (18+).
 3. Na dany adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.) przysługuje tylko jeden zwrot w promocji: FAME MMA 50 PLN zwrotu.
 4. zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu w przypadku wykrycia próby wyłudzenia bonusu przez grupę graczy będących w zmowie, stawiających zakłady przeciwstawne na to samo wydarzenie sportowe.
 5. W promocji automatycznie biorą udział gracze, którzy postawili kupon za minimum 20 PLN składający się z minimum 4 zakładów o minimalnym kursie łącznym 3.25.
 6. Zwrot będzie przysługiwał, jeśli jedno z wydarzeń na postawionym kuponie będzie nietrafione, a wszystkie pozostałe zostaną rozliczone jako wygrane.
 7. Do promocji kwalifikują się kupony przedmeczowe, zbudowane tylko i wyłącznie z zakładów postawionych na galę FAME MMA 5.
 8. Gracz może otrzymać tylko jeden bonus (za jeden kupon) maksymalnie do 50 PLN.
 9. Tylko zakłady postawione za środki własne kwalifikują się do promocji. Zakłady postawione za środki bonusowe nie będą naliczane.
 10. W promocji nie biorą udziału kupony z wykorzystaną opcją Cash-Out. Zakłady systemowe nie kwalifikują się do udziału w promocji.
 11. Wszystkie postawione zdarzenia, które będą znajdowały się na kuponie, muszą zostać zakończone, a ich wyniki opublikowane do niedzieli (27.10) do godziny 23:59.
 12. Selekcje rozliczone jako “Zwrot”, po kursie 1.00 oraz “half won”, nie biorą udziału w promocji. Kupon z takimi selekcjami nie będzie upoważniał do zwrotu.
 13. Zwrot zostanie dodany na konto gracza w poniedziałek (28.10) do godziny 17:00.
 14. Bonus podlega 3-krotnemu wymogowi obrotu po minimalnym kursie 1.85 oraz będzie ważny przez 30 dni od momentu jego zakredytowania na koncie gracza.
 15. Przyznany bonus będzie do wykorzystania na platformie zakładów bukmacherskich (bez możliwości wykorzystania go na platformie Sportów Wirtualnych).
 16. W przypadku próby wyłudzeń lub nadużyć promocji, Noblebet zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta użytkownika.
 17. Powyższe warunki mają zastosowanie wraz z regulaminem Noblebet. Noblebet rezerwuje sobie prawo do zmiany warunków oraz terminu trwania promocji w każdym czasie, bez podania przyczyny, przy czym zastosowane zmiany mają skutek wyłącznie na przyszłość.
 18. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez Noblebet zostaną uznane za ostateczne.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021