Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Fame MMA 3 w zakładach bukmacherskich LVBET

Obstawiaj Fame MMA 3 u jedynego bukmachera w Polsce, który jest sponsorem gali.
Bukmacher LVBET ✅ posiada kursy na wszystkie walki, które będą toczyć się na gali Fame MMA 3. Skorzystaj z jedynej oferty na rynku, która pozwoli Ci obstawić najlepszą galę Youtuberów w Polsce!

Jak obstawić galę FAME MMA?

To bardzo proste!
Wystarczy założyć konto u legalnego bukmachera LVBET i obstawić interesujące walki. Bukmacher LVBET udostępnia walki Fame MMA w kategorii MMA/KICK BOXING. Po zarejestrowaniu konta wystarczy zasilić je odpowiednią kwotą i zacząć obstawianie FAME MMA!

 1. Zarejestruj konto
 2. Dokonaj wpłaty ( z TYM linkiem otrzymasz 20 PLN za darmo – bez wpłaty własnej)
 3. Obstawiaj

Czym jest gala FAME MMA?

Fame MMA powraca po wielkim sukcesie drugiej gali.
Tym razem możemy liczyć na kolejne, jeszcze lepsze pojedynki i mrożące krew w żyłach emocje! Gala Fame MMA 3 rozrasta się cały czas, dlatego możemy liczyć na kolejną dawkę niespodzianek!

Walki Fame MMA to najlepsza opcja do zarobku!
Przy współpracy z legalnym bukmacherem LV BET, mamy okazję obstawiać wszystkie pojedynki i cieszyć się naszymi wygranymi. Obstawiaj walki Fame MMA3 i kibicuj swoim ulubieńcom, przeżywając niesamowite emocje podczas ringowych potyczek!

FAME MMA 3 w LvBET

Zakłady na Fame MMA 3 znajdziesz w zakładce ZAKŁADY SPORTOWE /WYBRANE SPORTY/ FAME MMA 3 na stronie zakładów bukmacherskich LV BET

Podczas poprzednich gal na FAME MMA zakłady bukmacherskie LV BET oferowało podwyższone kursy, a także specjalne konkursy z ciekawymi bonusami dla graczy! Są tu jakieś kozaki, co wiedzą jak zakończą się walki na FAME MMA 3? To dla tych wszystkich pewniaczków mamy info. Sprawdź kursy i odbierz bonus

Kursy bukmacherskie na FAME MMA 3

W najciekawszych pojedynkach łódzkiej gali Fame MMA, zdecydowanymi faworytami są Piotr „Bonus BGC” Witczak, Szymon „Isamu” Kasprzyk, Marta „Linkimaster” Linkiewicz oraz Dawid Malczynski. Zakłądy bukmacherskie na gale Fame MMA dostępne na stronie LV BET

KURS KURS
Dawid „Ambro” Ambroziak 1.22 Kasjusz Zycinki 3.95
Bartek „Ruby” Brzeziński 1.87 Krystian „Krycha” Wilczak 1.87
Dawid Malczynski 1.46 Amadeusz „Ferrari” Roslik  2.55
Filip „Filipek” Marcinek 1.71 Patryk „Ryba” Karas 2.06
Kamil Hassan 2.4 Maksymilian „Wiewiór” Wiewiorka 1.51
Piotr „Bonus BGC” Witczak 1.46 Szymon „Taxi Złotówa” Wrzesień 2.55
Szymon „Isamu” Kasprzyk  1.5 Daniel „DeeJayPallaside” Pawlak 2.45
Krzysztof „Bodychrist” Ciesielski 2.75 Marcin „Mnich Terminator” Wójcik 1.41
Marta „Linkimaster” Linkiewicz  1.51 Monika „Esmeralda” Godlewska 2.4

*kursy z dnia 8.03.15:04 mogą ulec zmianie

FAME MMA 3 to największe w Polsce wydarzenie z udziałem youtuberów i influencerów.

Bilety na Fame MMA 3

30 marca w łódzkiej Atlas Arenie czeka Was wieczór pełen emocji i wyjątkowo widowiskowych konfrontacji w oktagonie. W walce wieczoru zobaczycie Isamu, którzy zmierzy się z DeeJayPallaside’m. Oprócz tego obejrzycie mistrza FAME 2 – Dawida Malczyńskiego, który będzie bronił pasa w pojedynku z Amadeuszem „Ferrari” Roślikiem. Kolejna petarda to walka kobiet, a w niej dwie kontrowersyjne zawodniczki: Marta „Linkimaster” Linkiewicz i Monika Esmeralda” Godlewska. Nie zabraknie również ulubieńca tłumów, poznańskiego wojownika – Piotra Witczaka czyli Bonusa BGC, który zawalczy z Szymonem „Taxi Złotówą” Wrześniem.

Pozostałe walki gali to:

 • Filip “Filipek” Marcinek vs Patryk „Ryba” Karaś
 • Dawid “Ambro” Ambroziak vs Kasjusz „Don Kasjo” Kasjusz
 • Krystian “Krycha” Wilczak vs Bartek „Ruby” Brzeziński
 • Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka vs Kamil Hassan

W trakcie eventu odbędzie się koncert jednej z największych gwiazd polskiej sceny hip-hopowej.

Galę poprowadzi Arek Pan Pawłowski.

Walki komentować będą dla Was: Trybson i AdBuster. W loży szyderców bekę kręcą: Xayoo i Paris Platynov. W FAME Studio zobaczycie gościnnie Różala i kilku innych mega hyperów. Loża VIP jak zwykle pęka w szwach. Będziecie więc mieli okazję zbić piątki z topowymi gwiazdami social mediów na tle naszej ścianki sławy. Pamiętajcie! Widzimy się 30 marca, o godzinie 20.00 w łódzkiej Atlas Arenie na jedynej w Polsce gali Freak Fight. Do zobaczenia na FAME MMA 3!

Bilety do nabycie na stronie:https://famemma.ticketos.pl/

 

_ Osoby powyżej *14 roku życia (ukończone w dniu wydarzenia)* mogą uczestniczyć w wydarzeniu samodzielnie. Osoby *poniżej 14 roku życia* muszą przebywać pod opieką osoby dorosłej do tego uprawnionej. Opiekun również musi posiadać bilet.

_ Osoby poruszające się na wózku inwalidzkim mogą zakupić specjalne miejsca po uprzedniej wiadomości na kontakt@ticketos.pl. Ze względu na ograniczoną ilość tych miejsc nie będą one dostępne w ogólnej sprzedaży.

PPV czyli FAME MMA 3 online

Ceny wykupu dostępu do PPV:

 • HotPay (e-przelew/Blik) – 19,99 PLN
 • paysafecard – 19,99 PLN
 • PayPal – 23,99 PLN
 • HotPay (SMS) – 30,75 PLN

Transmisja na żywo oraz zapis wideo przez 72 godziny od zakończenia

Uwaga
Różnica w cenach wynika z prowizji pobieranej przez operatorów płatności a czas oczekiwania na wydanie licencji może wynieść nawet godzinę! Prosimy o cierpliwość.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021