Categories: BetClicSporty Walki

Fame MMA 10: Kamila Wybrańczyk – Marta Linkiewicz. Typy bukmachera.

Podczas Gali Fame MMA 10, dojdzie do 10 pojedynków, spośród których stawką dwóch z nich, będzie mistrzowski pas organizacji. Pierwszą i zarazem jedyna podczas najbliższej gali walką kobiet, będzie pojedynek Kamili „Kamiszki” Wybrańczyk z Martą ” Linkimaster” Linkiewicz. Jest to o tyle ciekawe starcie, gdyż jego stawką będzie właśnie pas mistrzowski organizacji Fame MMA.

FAME MMA 10 – GDZIE OBSTAWIAĆ?

Od sierpnia 2020 roku FAME MMA współpracuje na wyłączność z Betclic. To właśnie ten legalny bukmacher jako jedyny posiada ofertę zakładów bukmacherskich związaną z galą FAME MMA 10.
Nie zwlekaj i sprawdź naszą szeroką ofertę na najbliższą galę w tym miejscu.

Każdą walkę można będzie także obstawiać w czasie rzeczywistym w ofercie LIVE w Betclic.

Marta Linkiewicz – Kamila Wybrańczyk.

Dla Kamili Wybrańczyk, na co dzień partnerki życiowej Artura Szpilki, będzie to dopiero druga walka w oktagonie. Podczas 9 odsłony gali Fame, „Kamiszka” bez trudu pokonała przez poddanie w drugiej rundzie, internetowa skandalistkę Kamile Smogulecką znaną wcześniej pod pseudonimem Luxuria Astaroth.
Wybrańczyk bardzo poważnie podeszła do swojego debiutu w klatce, przygotowując się niezwykle intensywnie i solidnie oraz mierząc się z innymi zawodniczkami w wielu sparingach.

Sam Artur Szpilka mówi o swojej narzeczonej że jest niezwykle waleczna, choć brak jej samodyscypliny. Ona sama za to deklaruje walkę oraz pokazanie swojej drugiej, groźniejszej twarzy. Kamila Wybrańczyk poprzez zaistnienie w organizacji Fam MMA, pragnie zwiększyć swoją biznesową popularność oraz zaistnieć w sportach walki. Jak dotąd trenowała ju-jitsu, ale nie żadnego oficjalnego pojedynku w tej kategorii nie stoczyła. Już druga walka w oktagonie, może „Kamiszce” przynieść pas mistrzowski organizacji.

Marta Linkiewicz posiada zdecydowanie większe doświadczenie na arenie starć w oktagonie, gdyż w swoim życiorysie posiada już 4 walki. Trzy z nich zakończyły się jej zwycięstwem, natomiast raz musiała uznać wyższość rywalki. Linkiewicz poprzez swoje wyczyny oraz historie opowiadane w mediach społecznościowych, najczęściej o charakterze kontrowersyjnym, nazywana jest „patostreamerką”.

Podczas swojego debiutu w organizacji, „Linkimaster” przez techniczny nokaut pokonała Monikę „Esmeraldę” Godlewską. Walka zakończyła się już w pierwszej rundzie, po serii ciosów pięściami w parterze.
Kolejny raz, Linkiewicz pojawiła się w klatce podczas Fame MMA 4, gdzie stoczyła swój pierwszy, mistrzowski pojedynek. Jej rywalką była Aniela „Lil Masti” Bogusz. Walka zakończyła się porażką Marty Linkiewicz przez techniczny nokaut już w pierwszej rudzie poprzez ciosy w parterze.

Podczas 6 gali Fame MMA, Linkiewicz skrzyżowała rękawice z Kamilą „Zusje” Smuglecką. Wynik walki to jednogłośne zwycięstwo Linkiewicz decyzją sędziów. Pojedynek z Wybrańczyk będzie drugim, mistrzowskim pojedynkiem Linkiewicz. Obie panie zapowiadają twarde warunki i obie zarzekają się że zostaną mistrzyniami. Jaki będzie wynik starcia, okaże się już podczas 10 odsłony Fame MMA, która odbędzie się już 15 maja b.r.

Krzysztof Prencina

Pasjonat rynku bukmacherskiego w Polsce i na świecie. W serwisie LegalnyBukmacher.com oprócz podstawowej wiedzy teoretycznej niezbędnej początkującym, podzielę się z Wami swoim doświadczeniem typera, praktyczna wiedza i przemyśleniami na temat działających firm bukmacherskich. Legalnych ale też i z szarej strefy. Adres mailowy: kontakt@legalnybukmacher.com

Recent Posts

Cashback bez końca w Fuksiarz.pl. Zyskuj zwrot stawki za każdy kupon

Fuksiarz.pl stawia na stałych klientów i dba o ich najwyższy komfort rozgrywki. Bukmacher posiada w swojej…

4 godziny ago

Podwyższone kursy w Totolotku na weekendowe spotkania ME2020

Sobotę rozpoczniemy od starcia na Puskás Aréna. Węgrzy niesieni fanatycznym dopingiem swoich kibiców będą chcieli…

4 godziny ago

Polski Orzeł kontra brazylijski „Konik polny” kolejnym starciem KSW 62

Paweł Polityło (6-2, 1 KO) zmierzy się z młodym Brazylijczykiem na gali KSW 62. Rywalem „Polskiego Orła” 17 lipca będzie…

23 godziny ago

Artur Sowiński zmierzy się z Sebastianem Rajewskim na KSW 62

Były mistrz wagi piórkowej, Artur Sowiński (21-12, 8 KO, 7 Sub) zmierzy się z Sebastianem Rajewskim (10-6, 4 KO)…

2 dni ago

Bramka Biało-czerwonych z La Roja to gwarantowany bonus w Fortunie

Mistrzostwa Europy rozpoczęliśmy klasycznie. Teraz pora na mecz o wszystko. Polska gola! Stawiaj w Fortunie na bramkę…

2 dni ago

ORLEN OIL Sponsorem Strategicznym Wisły Kraków

Wisła Kraków to klub z bogatą historią i tradycją, który w środowisku biznesowym zatacza coraz…

2 dni ago