Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Fakty i fikcje bukmacherskie

Pamiętamy, kiedy idea zakładów sportowych sprawiała, że ​​ludzie czuli się nieswojo. To może cię zaskoczyć, w zależności od wieku, ale tak naprawdę nie było tak dawno temu. Ludzie kojarzą zakłady sportowe z bardzo negatywnymi konotacjami. Każdy, kto postawił na sport, był zasadniczo uważany za zdegenerowanego.

Na szczęście ogólne podejście do zakładów sportowych bardzo się zmieniło na przestrzeni lat. Jasne, wciąż są ludzie, którzy myślą, że to źle, ale są teraz w mniejszości. Zakłady sportowe w końcu zaczynają być uważane za społecznie akceptowalną rozrywkę.

Jednym z rezultatów tej zmiany podejścia jest to, że o zakładach sportowych mówi się o wiele więcej. Ludzie mogą swobodnie dyskutować na ten temat, nie martwiąc się o ocenę. Oznacza to, że dostępnych jest znacznie więcej informacji na ten temat. Istnieje wiele stron internetowych poświęconych na przykład zakładom sportowym, a nawet główne zakłady sportowe szeroko obejmują zakłady sportowe .

To wspaniałe, że zakłady sportowe są teraz głównym nurtem i że jest wiele dostępnych informacji. Jest jednak również niewielka wada. Wiele dostępnych informacji nie jest do końca dokładne. Niektóre z nich nie są nawet BLISKO dokładności.

Uważamy, że ważne jest, aby poznać prawdę o zakładach sportowych, zanim zaczniesz. Jest kilka faktów, o których powinieneś wiedzieć i kilka mitów, w które nie powinieneś wierzyć. Właśnie dlatego napisaliśmy ten artykuł. Oddzielamy ten fakt od fikcji, abyś dokładnie wiedział, w co się pakujesz.

Zakłady sportowe mogą być uzależniające

Każdy może uzależnić się od zakładów sportowych. Dotyczy to Ciebie. Nie popełnij błędu, myśląc, że jesteś odporny, ponieważ nie jesteś. Nikt nie jest. Nie ma znaczenia, jak jesteś inteligentny lub jak rozsądny. Zbyt łatwo jest dać się ponieść emocjom i pozwolić, by sprawy wymknęły się spod kontroli. Każda forma hazardu może mieć taki wpływ .

Nie próbujemy Cię tutaj zniechęcać do obstawiania sportów. Chcemy tylko, abyś wiedział, że uzależnienie stanowi ryzyko. Jeśli masz uzależniającą osobowość lub nie masz zbyt dużej dyscypliny, zastanów się, czy jest to odpowiednia rozrywka dla Ciebie.

Jeśli zdecydujesz się iść dalej i zacząć obstawiać zakłady sportowe, pamiętaj o ustaleniu przejrzystego i przystępnego budżetu na ile jesteś gotowy wydać. Trzymaj się tego, nie ważne co się stanie. NIGDY nie stawiaj na pieniądze, których nie możesz stracić.

Rozpoczęcie pracy jest łatwe

Oto dla ciebie bardziej pozytywny fakt. Podstawy zakładów sportowych są bardzo proste i nie trzeba wiele się uczyć. Rozpoczęcie jest przyjemne i łatwe. W rzeczywistości, jeśli postępujesz zgodnie z naszym krótkim przewodnikiem po zakładach sportowych, będziesz stawiać zakłady, zanim się zorientujesz. Jest tylko pięć kroków, które musisz zrobić.

  • Ustaw budżet
  • Zdecyduj, na co postawić zakład
  • Dołącz do strony bukmacherskiej
  • Dowiedz się o szansach
  • Naucz się prostych zakładów

Nasz przewodnik szybkiego startu szczegółowo wyjaśnia każdy z tych kroków. Czytanie nie trwa długo, więc śmiało. Z biegiem czasu będzie o wiele więcej informacji, których będziesz chciał się nauczyć, ale na to możesz poczekać.

Prawdopodobnie stracisz

Chociaż łatwo jest zacząć od zakładów sportowych, wygrywanie pieniędzy nie jest tak łatwe. Uświadom sobie, że bardziej prawdopodobne jest, że przegrasz niż wygrasz. Możesz wygrać niektóre ze swoich zakładów, ale prawdopodobnie ogólnie stracisz pieniądze. Dlatego tak ważne jest ustalenie przystępnego budżetu.

Ponownie, nie mówimy ci, aby cię zniechęcić. Chcemy jednak, abyś miał realistyczne oczekiwania. Jeśli spodziewasz się łatwych pieniędzy, po prostu zawiedziesz się. Trudno pokonać bukmacherów, nawet jeśli wiesz dużo o sporcie, na który obstawiasz. Bardzo niewiele osób to zdejmuje.Czy to oznacza, że ​​nie powinieneś nawet próbować?Ani trochę!

Miliony ludzi na całym świecie regularnie stawiają na sport. Większość z nich przegrywa, więc dlaczego uważasz, że wciąż wydają swoje pieniądze?

To dlatego, że cieszą się tym.

Zakłady sportowe to świetna zabawa i jest to jeden z głównych powodów, dla których jest tak popularny. Jest to forma rozrywki jak każda inna, a utrata pieniędzy na zakłady to po prostu koszt tej rozrywki. Szansa na wygranie pieniędzy, choć jest mało prawdopodobna, sprawia, że ​​jest jeszcze bardziej atrakcyjna.

Nie zniechęcaj się faktem, że prawdopodobnie przegrasz. Jest duża szansa, że ​​będziesz się tak dobrze bawić, że nawet nie będziesz miał nic przeciwko.

Zakłady sportowe mogą być opłacalne

Nie, nie zaprzeczamy sobie tutaj. Powiedzieliśmy, że PRAWDOPODOBNIE stracisz pieniądze, a nie że NA PEWNO to zrobisz. Jest duża różnica.

Nie wierz ludziom, którzy twierdzą, że zakłady sportowe są dla frajerów i że tylko bukmacherzy zarabiają pieniądze. To po prostu nieprawda.

Tak, większość graczy przegrywa. To jest fakt. Ale faktem jest, że niektórzy gracze osiągają zysk. Nie ma powodu, dla którego nie możesz zrobić tego samego.KAŻDY może zarabiać na zakładach sportowych.

Czy opłacalne zakłady sportowe są łatwe? Absolutnie nie. Nie ma skrótów do sukcesu ani magicznych systemów, które gwarantują wygraną. Jedynym sposobem na odniesienie sukcesu jest ciężka praca. Bardzo trudny.

Niestety, większość ludzi przegrywa. Nie przegrywają, ponieważ nie można wygrać, przegrywają, ponieważ nie są skłonni poświęcić wymaganego czasu i wysiłku. Jesteś? Jeśli tak, to nagrody są do wzięcia.

Zakłady sportowe to przede wszystkim szczęście

Często to słyszymy. To jest nonsens. Gra w loterii polega na szczęściu. Podobnie jak automaty do gry, ruletka lub inna gra kasynowa. Zakłady sportowe NIE należą do tej samej kategorii.

Nigdy nie zaprzeczalibyśmy temu, że w grę wchodzi szczęście, ponieważ będą chwile, kiedy wygramy zakład, na który nie zasłużyliśmy, lub gdy przegramy zakład, który powinniśmy wygrać. Ale ostatecznie kontrolujemy nasze przeznaczenie.Podejmowane przez nas decyzje będą miały ogromny wpływ na to, czy wygramy, czy przegramy.

Odnosimy sukcesy w zakładach sportowych, ale nie dlatego, że mamy więcej szczęścia niż wszyscy inni. Zarabiamy pieniądze, ponieważ stosujemy właściwe podejście do zakładów sportowych. Wiemy, jakich strategii użyć i jak z nich korzystać. Jesteśmy wykwalifikowani w określaniu wartości na rynkach zakładów i spędzamy dużo czasu na badaniach i analizach.

Jesteśmy naprawdę obrażeni, kiedy ludzie twierdzą, że odniesiemy sukces tylko dlatego, że mamy szczęście. Jesteśmy dobrzy w tym, co robimy i ZARABIAŁEM nasz sukces, wprowadzając godziny.

Jeśli więc odniesiesz sukces jako gracz sportowy, nigdy nie pozwól nikomu powiedzieć, że to tylko dlatego, że masz szczęście. Będzie tak, ponieważ ciężko pracowałeś i konsekwentnie podejmowałeś dobre decyzje.

Ma to jednak drugą stronę. Nie bądź zbyt szybki, aby obwiniać szczęście, gdy coś nie idzie po twojej myśli. Chociaż łatwo założyć, że po prostu doświadczasz nieszczęśliwej serii przegranych, nie zawsze tak jest. Czasami twoje straty będą bezpośrednim wynikiem błędów, które popełniłeś.

Obwinianie porażki za nieszczęście nie rozwiąże problemu, więc upewnij się, że jesteś ze sobą szczery. Przeanalizuj to, co robisz i w razie potrzeby wprowadź zmiany.

Musisz być geniuszem matematyki

Musimy być z tobą szczerzy, obstawianie sportu wymaga matematyki. Liczby są wszędzie i są ważne. Zrozumienie, jak manipulować liczbami, pomoże ci znacznie.

Czy jednak musisz być geniuszem matematyki, aby odnieść sukces? Nie. To kompletny mit. Mit, który bardzo często się powtarza, ale mimo to mit. Osobiście znamy kilka osób, które zarabiają przyzwoitą kwotę na zakładach sportowych, mimo że nie są matematycznie skłonne.

Będziesz musiał wykonać NIEKTÓRE obliczenia przy zakładach sportowych. Nie da się od tego uciec. Większość tych obliczeń jest jednak dość prosta i stosunkowo łatwa do wykonania. Więc absolutnie nie musisz się martwić, jeśli matematyka nie jest twoją mocną stroną. Nie zniszczy to w żaden sposób twoich szans na sukces.

Obstawianie przy wysokich kursach jest bardziej opłacalne

Rozumiemy, dlaczego ludzie tak myślą. Im wyższe szanse, tym wyższa potencjalna wypłata. Kluczowym słowem jest tutaj „potencjał”.

Wyobraź sobie, że daliśmy Ci szansę obstawienia pierwszej karty z nowo przetasowanej paczki kart do gry. Zaproponowaliśmy dwa możliwe zakłady w następujący sposób.

  • 10 PLN, aby wygrać 100 PLN na karcie będącej siedmioma diamentami.
  • 10 PLN, aby wygrać 20 PLN na karcie będącej dowolną inną kartą.

Który zakład byś wybrał?

Powinieneś wybrać drugi i mam nadzieję, że wiesz dlaczego. Pierwszy zakład ma wyższe szanse, a potencjalna wypłata jest lepsza. Jest jednak bardzo mała szansa na wygranie tego zakładu. Przy drugim zakładzie wypłata jest niższa, ale bardzo prawdopodobne jest, że wygrasz.

Widzisz, dokąd z tym idziemy? Szanse w zakładach sportowych są zawsze związane z szansami wygranej. Im bardziej prawdopodobne jest, że zakład wygra, tym niższe będą szanse. Im mniej prawdopodobne jest, że zakład wygra, tym wyższe będą szanse.

Wybierając zakłady o wyższych kursach, zmniejszasz swoje szanse na wygraną. Jest to równoważone przez możliwość wygrania jeszcze większej ilości pieniędzy. Ostatecznie nie jest bardziej lub mniej opłacalne niż obstawianie z niskim prawdopodobieństwem w dłuższej perspektywie.Liczy się WARTOŚĆ, którą reprezentują szanse.

Wartość jest obliczana poprzez porównanie szans zakładu w stosunku do szans na wygraną.

Kiedy szanse na wygraną są większe niż sugerują szanse, mówi się, że zakład ma wartość dodatnią. Kiedy szanse na wygraną są niższe niż sugerują szanse, mówi się, że zakład ma wartość ujemną.

Zmieszany? Nie martw się Wyjaśniamy wartość bardziej szczegółowo w następnym artykule.

Jeśli poważnie myślisz o zarabianiu na zakładach sportowych, zechcesz poświęcić trochę czasu na przeczytanie tego artykułu. Wartość to kluczowa koncepcja, którą musisz zrozumieć, aby odnieść sukces.

Na razie po prostu to wiedz. Wielkość kursów jest tylko JEDNYM czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę przy zawieraniu zakładów. Nigdy nie stawiaj zakładów z wysokimi szansami wyłącznie ze względu na możliwość większych wypłat, ponieważ takie podejście z pewnością będzie cię kosztować.

Systemy progresywnych zakładów działają

Ten konkretny fikcja jest niebezpieczna. Jeśli odejmiesz tylko jedną rzecz od tego artykułu, pozwól, że progresywne systemy bukmacherskie NIE działają. Są zasadniczo wadliwe i ostatecznie bezużyteczne. Jeśli nie chcesz się zepsuć, zalecamy całkowite uniknięcie ich.Jakie są progresywne systemy bukmacherskie?

Prawie nie chcemy odpowiadać na to pytanie, ponieważ moglibyśmy argumentować, że lepiej nie wiedzieć. Nie chcemy jednak, abyś szukał informacji w innym miejscu i uzyskiwał złe porady. Więc proszę.

Progresywne systemy bukmacherskie polegają na dostosowywaniu naszych stawek w oparciu o wyniki poprzednich zakładów. Istnieją dwa główne typy.

  • Pozytywne systemy progresji
  • Negatywne systemy progresji

Przy pozytywnych systemach progresji nasze stawki są zwiększane po wygranej i zmniejszane po przegranej. Na przykład możemy wygrać z 20 do 25 PLN po wygranej. I od 20 do 15 PLN po stracie.

Teoria leżąca u podstaw systemów pozytywnego postępu polega na tym, że możemy osiągać większe zyski, gdy idziemy na zwycięską passę, i minimalizować nasze straty, gdy idziemy na passę przegraną.

Rozpoznajemy tutaj logikę i rozumiemy, że systemy te są stosunkowo nieszkodliwe. Nie robią absolutnie nic, aby zwiększyć nasze ogólne szanse na wygraną, ale prawdopodobnie nie będą nas również dużo kosztować.

Jednak systemy progresji ujemnej NIE są nieszkodliwe. Są to w zasadzie odwrotność pozytywnych systemów progresji. Stawki są zwiększane po przegranej i zmniejszane po wygranej. Teoria polega na tym, że zwiększając nasze stawki po przegranej, będziemy w stanie odzyskać nasze poprzednie straty po wygranej.

Logika może wydawać się rozsądna i właśnie dlatego te systemy są tak niebezpieczne. Bardzo łatwo jest uwierzyć, że ciągłe zwiększanie stawek po stratach ostatecznie przyniesie zysk. W końcu wszyscy wygrywają, prawda?

Jest to do pewnego stopnia prawda, ale utrata smug może trwać długo. Poprzez ciągłe zwiększanie stawek po każdej przegranej, stawki mogą łatwo wzrosnąć tak wysoko, że są one niedostępne. I wtedy cały system się psuje.

Jeśli naprawdę chcesz dowiedzieć się więcej o progresywnych systemach bukmacherskich, omówiliśmy je szerzej na następnej stronie. PROSZĘ pamiętać, że po prostu nie działają przy zakładach sportowych.

Zakłady online nie są bezpieczne

Czy zakłady online są bezpieczne? To pytanie często słyszymy. Zawsze mówimy tak, ale wiele osób na początku nam nie wierzy. Potrzebują przekonania, zanim uwierzą nam na słowo. Dzieje się tak zwykle dlatego, że powiedziano im inaczej. Chociaż zakłady online istnieją już od ponad dwóch dekad i są legalną i regulowaną branżą, mit, że nie jest bezpieczny, wciąż trwa.

Oczywiście na początku ludzie sceptycznie podchodzili do zakładów online. My też byliśmy! Internet był wciąż stosunkowo nowy, a pomysł zdeponowania naszych pieniędzy online w celu obstawiania zakładów na prawdziwe pieniądze był co najmniej zniechęcający. Czy można zaufać tym stronom z naszymi pieniędzmi? Czy zamierzali wypłacić nam nasze wygrane?

Mieliśmy rację martwić się o bezpieczeństwo zakładów online. Strony te nie były regulowane, więc praktycznie nie było wiadomo, czy można im zaufać. Musieliśmy tylko wykonać skok wiary. Niestety okazało się, że niektórym stronom NIE MOŻNA ufać. Zostaliśmy oszukani kilka razy, podobnie jak wielu innych.Obecnie jest to BARDZO inne.

Wyjaśnijmy się. Nadal istnieje kilka witryn bukmacherskich, którym nie można ufać. Różnica polega na tym, że o wiele łatwiej jest ich uniknąć. Nie ma ich wiele, a ich liczba jest znacznie większa w przypadku witryn, w których DOWODZONO można im zaufać.

Istnieje wiele witryn bukmacherskich, które są w pełni licencjonowane i regulowane, ponieważ istnieją już od bardzo dawna. Strony te mają dobre osiągnięcia, a ich reputacja nie może być kwestionowana. Fakt, że takie strony istnieją i obsługują miliony klientów na całym świecie, to więcej niż wystarczający dowód na to, że zakłady online są bezpieczne. To tylko kwestia korzystania z odpowiednich stron.

Możemy w tym pomóc. Nasze polecane strony bukmacherskie zostały dokładnie sprawdzone, a my zapewniamy, że są tak bezpieczne, jak to tylko możliwe. Zdarza się również, że zapewniają bardzo dobrą obsługę, dlatego zalecamy je!

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021