Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

eWinner wydłużył czas na obrót bonusami powitalnymi

Mamy bardzo dobrą informację dla wszystkich użytkowników eWinner. Obecna sytuacja w świecie sportu daleka jest od idealnej i firma bukmacherska eWinner doskonale rozumie graczy, którzy chcieliby mieć więcej czasu na obrót bonusem powitalnym. Wychodząc na przeciw oczekiwaniu użytkowników, bukmacher ten zdecydował się wydłużyć czas na obrót bonusami powitalnymi do 60 dni!

Jeżeli zwlekałeś z dokonaniem pierwszego depozytu, obawiając się krótkiego czasu na obrót, teraz jest najlepszy moment na dokonanie wpłaty! eWinner nie tylko wydłużył czas na obrót bonusami, ale cały czas poszerza również swoją ofertę zakładów. Wpłać depozyt i dołącz do gry już dziś!

Większość rozgrywek sportowych została wstrzymana, ale zawody e-sportowe ciągle się toczą! Najlepsze zespoły Counter-Strike mierzą się m. in w turniejach ESL: Pro League i ESEA, a emocje sięgają tam zenitu. Pamiętaj że w eWinner czaka FREEBET NA E-SPORT do 25 PLN, który możecie odbierać CODZIENNIE!

wejdź i sprawdź ofertę

Nie masz jeszcze konta w eWinner? Zarejestruj się z naszym specjanym kodem LegWin i odbierz powiększony Zakład Bez Ryzyka 180 PLN w eWinner (zamiast zwykłej oferty 150 PLN)!

FIFA Ultimate Quaren-Team to wyjątkowy turniej, w którym udział bierze 128 drużyn. Klub z drugiej ligi angielskiej Leyton Orient, wpadł na pomysł zorganizowania takiego wydarzenia, po tym jak wszystkie rozgrywki w Wielkiej Brytanii zostały wstrzymane.

Na początku do turnieju przyłączyły się takie drużyny jak Manchester City oraz West Ham United, ale ostatecznie inicjatywę poparło 128 drużyn z Serie A, Eredivisie, La Liga oraz wszystkie 4 ligi z Wielkiej Brytanii.

Na stronie zakładów bukmacherskich eWinner znajdziesz pełną ofertę zakładów na to wydarzenie. Obstawiaj spotkania FIFA Ultimate Quaren-Team bez ryzyka! Złóż swój pierwszy depozyt i odbierz zakład bez ryzyka do 180 PLN w ramach pakietu powitalnego.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021