Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

eWinner sponsorem tytularnym 1. Ligi Żużlowej

Polski Związek Motorowy oficjalnie ogłasza, że firma eWinner będzie sponsorem tytularnym pierwszej ligi przez trzy najbliższe sezony. Dzięki tej współpracy i sprzedaży praw telewizyjnych platformie Canal+ rozgrywki mają wejść na jeszcze wyższy poziom.

– Cieszę się, że możemy przekazać tą ważną informację dla polskiego żużla w tak trudnym czasie dla nas wszystkich. Po niezwykle udanej sześcioletniej współpracy z poprzednim sponsorem tytularnym tym razem podpisujemy umowę od razu na trzy lata. Dzięki tej współpracy chcemy dalej podnosić jakość rozgrywek eWinner Pierwszej Ligi Żużlowej i zaproponować kibicom nowe atrakcje. Trzyletnia umowa świadczy o tym, że mamy ambitne plany, a przede wszystkim czas na ich realizację – skomentował prezes Polskiego Związku Motorowego Michał Sikora.

– Pierwsze pół roku naszej działalności w dużej mierze poświęciliśmy realizacji strategicznych planów związanych z zaznaczeniem naszej wizji wspierania polskiego sportu, z którym nieodwołalnie utożsamiamy się jako bukmacher. Oficjalne potwierdzenie umów sponsoringowych z 1 Ligą Żużlową oraz Ekstraligą jest przypieczętowaniem wspólnego wysiłku wszystkich stron – mówił Grzegorz Nowak, Prezes eWinner.

Nie masz jeszcze konta w eWinner? Zarejestruj się z naszym specjanym kodem LegWin i odbierz powiększony Zakład Bez Ryzyka 180 PLN w eWinner (zamiast zwykłej oferty 150PLN)!

wejdź i sprawdź ofertę

Informacja na stronie eWinner:

STAWIAMY NA ŻUŻEL!

Od początku naszej działalności eWinner konsekwentnie stawia na czarny sport! Jesteśmy zapalonymi fanami tej dynamiczej dyscypliny, dlatego nasze działania prowadzimy na kilku płaszczyznach tak, aby przyczyniały się one do rozwoju żużla w Polsce i jeszcze większej jego popularyzacji wśród kibiców. W kilka dni po zainaugurowaniu swojej działalności wsparliśmy finał Indywidualnych Mistrzostw Europy SEC 2019 jako sponsor główny tego niesamowitego wydarzenia, a obecnie towarzyszymy eWinner Apatorowi Toruń, jako sponsor tytularny klubu.

EWINNER 1. LIGA ŻUŻLA

Nasze zaangażowanie w żużel postanowiliśmy przenieść również na poziom rozgrywek ligowych. Rozpoczynamy szeroką współpracę z 1. Ligą Żużlową, stając się jej sponsorem tytularnym. Przez kolejne 3 lata kluby 1 ligowe będą ścigać się pod szyldem eWinner 1. Ligi Żużlowej!

PGE EKSTRALIGA

Postanowiliśmy iść za ciosem, a zaangażowanie w PGE Ekstraligę było dla nas naturalną koleją rzeczy. Już od nowego sezonu dołączamy do PGE Ekstraligi jako oficjalny partner najlepszej żużlowej ligi świata i mamy nadzieję, że przyczynimy się do jej wielkiego rozwoju oraz do jeszcze większego podniesienia jej poziomu sportowego!

ŻUŻEL 2020 W EWINNER

Z niecierpliwością czekamy aż taśma startowa sezonu 2020 pójdzie w górę. Nasze zaangażowanie w żużel znajdziecie w ofercie, mediach społecznościowych, na stadionach i Waszych miastach. Szykujemy też dla Was niespodziankę związaną z 2 Ligą Żużlową, ale o tym więcej na pierwszym łuku sezonu 2020.

eWinner Sp. z o.o. to nowy legalny bukmacher oferujący zakłady polegające na typowaniu zdarzeń sportowych i społeczno-kulturalnych. W ofercie firmy znajdują się także zakłady na zdarzenia esportowe.

 Chciałbym podkreślić, że nasza współpraca będzie mieć nie tylko wymiar finansowy. Podpisanie umowy gwarantuje także przeprowadzenie wielu działań, które przyczynią się do promocji pierwszej ligi na niespotykaną do tej pory skalę. O wszystkim poinformujemy jeszcze przed startem sezonu. Mogę zdradzić, że cały czas trwają intensywne prace nad nowymi rozwiązaniami, które zapewnią nam zdecydowanie bliższy kontakt z kibicami – dodał przewodniczący GKSŻ Piotr Szymański.

– Z 1. Ligą Żużlową wiążemy się na 3 lata. Nasze rozmowy z PZM pokazały sporą przestrzeń do dodatkowego uatrakcyjnienia doświadczenia żużlowego – zarówno pod kątem kibicowskim jak i bukmacherskim. Żużlowa dynamika, duża baza oddanych kibiców oraz wielokrotnie podkreślana najwyższa jakość sportowa polskich lig żużlowych, obrazują wartości, które są bliskie eWinnerowi. Więcej szczegółów i naszych działań ujawnimy z początkiem rozgrywek – wyjaśnił Grzegorz Nowak.

Polski Związek Motorowy zamyka w tej chwili udany rozdział i otwiera kolejny, z którym wiąże jeszcze większe nadzieje.

– Tak naprawdę zaczynaliśmy od współpracy z Telewizją Polską, kiedy liga nie była jeszcze rozpoznawalna. Wtedy wraz ze sponsorem rozgrywek musieliśmy opłacać transmisje. Ten etap był jednak bardzo potrzebny, bo doprowadził do podpisania umowy z telewizją Polsat. To wszystko sprawiło, że liga stała się atrakcyjnym produktem. Teraz mierzymy jeszcze wyżej. Optymizm naszego nowego partnera jest zaraźliwy i stanowi motywację do dalszych działań. Wchodzą do żużla w trudnym czasie, kiedy wokół nas szaleje koronawirus, ale podobnie jak my są przekonani, że podołamy i stworzymy w 2020 roku świetny produkt – przekonywał Piotr Szymański.

– Wraz z telewizją Polsat wypracowaliśmy naprawdę znakomite zasięgi. Teraz możemy mówić o kolejnym milowym kroku. Jestem przekonany, że wraz z firmą eWinner i Platformą CANAL+ zrobimy jeszcze więcej dla pierwszej ligi i całego polskiego żużla – podsumował Michał Sikora.

źródło:speedwayekstraliga.pl/własne

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021