Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

eWinner sponsorem strategicznym Polskiej Ligi Esportowej

#PostawNaPLE

Rodzina eWinnera rozszerza się o kolejny element, ale nie jest to element obcy graczom tego bukmachera. eWinner Cup I i II był swego rodzaju zapowiedzią tego, co nadejdzie, bo teraz możemy ogłosić współpracę eWinnera z Polską Ligą Esportową. We wtorek, 6 października o godzinie 18:00 eWinner został ogłoszony Sponsorem Strategicznym Polskiej Ligi Esportowej. Co to oznacza? Konkursy, szeroką ofertę, specjalne akcje i wiele, wiele więcej.

 Już 13 października bukmacher eWinner rusza z pierwszym, jesiennym sezonem CS:GO, w którym 8 topowych, polskich drużyn będzie rywalizowało o 100 000 PLN! Wy też nie możecie się doczekać?

Esport zajął mocną pozycję na mapie emocji sportowych i w każdym kolejny roku zaskakuje swoją elastycznością i możliwościami rozwoju. Nasza marka doskonale czuje się we współpracy w takim środowisku i uważamy, że zakłady bukmacherskie online stanowią ciekawe uzupełnienie emocji towarzyszących rozgrywce CS:GO czy LoLa. Jesteśmy przekonani że wspólnie z Polską Ligą Esportową i naszym ambasadorem Marcinem Gortatem, zapewnimy kompletny i dotychczas niespotykany poziom rozrywki – zarówno w zakresie komunikacji, dodatkowych atrakcji oraz oferty dostępnej na naszej platformie ewinner.pl” – powiedział prezes eWinner, Grzegorz Nowak

Sprawdźcie zapis konferencji, na której ogłoszono Sponsoring Strategiczny PLE!

Pamiętaj o ofercie w legalnych zakładach eWinnerzwrot za przegrany zakład do 155 PLNZwrot możesz od razu wypłacić! Jak tego dokonać? To proste:

  • Aby odebrać bonus, wystarczy dokonać rejestracji w eWinner z kodem LEGWIN! Pamiętaj o zaznaczeniu checkboxa “Chcę otrzymać bonus powitalny”.
  • Minimalna stawka kuponu to 20 PLN. Aby otrzymać maksymalny zwrot 155 PLN, zagraj pierwszy zakład za 176,14 PLN. Zagraj po dowolnym kursie!
  • Zwrot stawki pomniejszonej o 12% podatek od gier wpadnie na konto depozytowe. Środki możesz od razu wypłacić lub grać dalej!
  • Gracz, nie ma obowiązku obracania zwróconą kwotą stawki, może grać dalej lub wypłacić zwrot.

Ewinner Sp. z o.o posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017.

Kto odpowiada za Polską Ligę Esportową?

Marcin Gortat został jednym z inwestorów Polskiej Ligi Esportowej. Znany polski koszykarz będzie wspierał odmieniony projekt nie tylko finansowo, ale też wizerunkowo. Funkcję dyrektora generalnego objął Paweł Kowalczyk, swego czasu człowiek mocno związany z Ringier Axel Springer Polska. Prezesem ds. esportu jest Adam Gil. W projekt zaangażowany jest także Wojciech Łozowski.

Kiedy startuje Polska Liga Esportowa?

Osiem topowych polskich drużyn będzie rywalizować o 100 000 zł w 7 kolejkach w systemie BO3 (best of three). Jako stały element do transmisji rozgrywek zostanie włączony „predictive corner”, w którym specjaliści oceniać będą szanse na wygraną rywalizujących zespołów. Finał jesiennego sezonu zaplanowany jest na grudzień 2020. Zespół Polskiej Ligi Esportowej jest przygotowany na oba warianty rozgrywek, zarówno z uwzględnieniem finałów realizowanych w studiu z zaproszeniem graczy jak i na opcję online.

Kto sponsoruje Polską Ligę Esportową?

Partnerem Strategicznym Polskiej Ligi Esportowej został legalny bukmacher – eWinner, którego ambasadorem jest Marcin Gortat. Jako Partner Główny Polskiej Ligi Esportowej oraz Partner Tytularny Dywizji Profesjonalnej występuje Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO.

Kto zagra w Polskiej Lidze Esportowej?

Największym zaskoczeniem dla sceny esportowej jest powstanie zespołu Liquid Biceps, którego liderem jest utytułowany i rozpoznawalny na całym świecie Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski. Nowa drużyna Pashy rozegra sezon CS’a w strukturach Polskiej Ligi Esportowej. Wśród uczestników znaleźli się również Izako Boars, Wisła All In! Games Kraków, PompaTeam, Illuminar Gaming, Actina PACT-zwycięzca poprzedniego sezonu, AVEZ Esport oraz Honoris z legendami polskiej sceny CS’a Filipem „neo” Kubskim i Wiktorem „TaZem” Wojtasem w składzie, którzy wielokrotnie zdobywali medale w najważniejszych rozgrywkach na świecie.

Gdzie oglądać rozgrywki Polskiej Ligi Esportowej?

Polska Liga Esportowa podjęła współpracę z Polsat Games w ramach której realizowane będzie studio rozgrywek Counter-Strike: Global Offensive. Nowoczesna infrastruktura dedykowanego rozgrywkom esportowym studia i doświadczona ekipa produkcyjna pozwolą na dostarczenie rozrywki na najwyższym, profesjonalnym poziomie. Transmisje na żywo będzie można oglądać w środy i czwartki, równolegle w Polsat Games oraz w Internecie na platformach IPLA, Twitch.tv i YouTube.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021