Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

eWinner – bonus z kodem rejestracyjnym

Polska legalna firma bukmacherska eWinner Sp. z o.o. to nowy legalny bukmacher oferujący zakłady bukmacherskie polegające na typowaniu zdarzeń sportowych i społeczno-kulturalnych. W ofercie są zakłady na zdarzenia esportowe. Zezwolenie na organizowanie zakładów wzajemnych drogą internetową o numerze PS4.6831.29.2017 z dnia 30 października 2018 r. Załóż konto w eWinner i przy rejestracji podaj kod „LEGWIN. Otrzymasz dzięki temu zwrot nawet do 110 zł zamiast standardowych 100 zł! Do tego bonus 50% do 500 PLN za depozyt. Łacznie pakiet powitalny w eWinner z kodem wynosi 610 PLN. Nie zapomnij o freebecie za każdego gola w II lidze!

eWinner kod rejestracyjny:LEGWIN
Zakład bez ryzyka:110 PLN
Bonus od II wpłaty:50% do 500 PLN
Freebet tenis, esport i futbol:25 PLN + 25 PLN + 50 PLN

 Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się z naszym specjanym kodem LegWin155 i odbierz powiększony Zakład Bez Ryzyka 110 PLN w eWinner (zamiast zwykłej oferty 100 PLN)!

Skopiuj kod (ctrl+c) LegWin155 lub LEGWIN i wklej (ctrl+v) w polu rejestracyjnym.

Z naszym kodem otrzymasz zakład bez ryzyka w wysokości 110 zł (zamiast 100 zł w standardowej ofercie). Złóż swój pierwszy depozyt i zagraj dowolny zakład, a w przypadku przegranej otrzymasz na swoje konto zwrot w postaci gotówki do 110 PLN!  Uwaga: typer musi zagrać za co najmniej 125 PLN aby otrzymać pełny zwrot w wysokości 110 PLN

wejdź i sprawdź ofertę

Custom Bet w eWinner

Załóż się o co chcesz!

innowacyjną usługę CUSTOM BET. To nowa, innowacyjna opcja na polskim rynku, oferowanya jedynie przez eWinner. CustomBet pozwala Ci na wniesienie niemal dowolnego zakładu i postawienia na co tylko chcesz!

Co więcej, Twój CUSTOM BET nie musi dotyczyć nawet sportu! Dzięki tej unikalnej funkcji możesz zaproponować zakład dotyczący wydarzeń rozrywkowych, społecznych czy nawet kulturalnych! Nie wierzysz? #PostawNaSwoim i załóż się!

Zakład bez ryzyka do 110 PLN

Nowa oferta powitalna już dostępna w eWinner! Złóż swój pierwszy depozyt i zagraj dowolny zakład, a w przypadku przegranej otrzymasz na swoje konto zwrot w postaci gotówki do 110 PLN! Jak zauważyłeś, zwrot pomniejszony jest o 12% podatku. Sam zdecydujesz czy chcesz grać dalej, czy wypłacić swoje środki. Nie ma konieczności obrotu!

W skrócie: typer musi zagrać za co najmniej 125 PLN aby otrzymać pełny zwrot w wysokości 110 PLN

1. ZAŁÓŻ KONTO
Aby odebrać bonus, wystarczy dokonać rejestracji w eWinner! Pamiętaj o zaznaczeniu checkboxa “Chcę otrzymać bonus powitalny”.
2. ZAGRAJ PIERWSZY KUPON
Minimalna stawka kuponu to 20 PLN. Aby otrzymać maksymalny zwrot 110 PLN, zagraj pierwszy zakład za 125 PLN. Zagraj po dowolnym kursie!
3. ODBIERZ ZWROT W RAZIE PRZEGRANEJ
Zwrot stawki pomniejszonej o 12% podatek od gier wpadnie na konto depozytowe. Środki możesz od razu wypłacić lub grać dalej!

110 zł wraca na konto główne – Nowy bonus w eWinner

Zwrot za pierwszy zakład do 110zł! Wypłać lub graj dalej! Zasady:

 1. Gracz otrzymuje zwrot stawki za pierwszy przegrany przez siebie zakład dokonany z salda głównego,
 2. Gracz nie ma ograniczeń co do wyboru kursu pierwszego zakładu, w szczególności nie ma ograniczenia co do minimalnego kursu,
 3. Wysokość zwrotu to stawka pierwszego zakładu.
 4. Minimalna stawka pierwszego zakładu uprawniająca do otrzymania zwrotu to 20 zł.
 5. Maksymalny zwrot wynosi 110 zł; stawka uprawniającą do zwrotu w wysokości 110 zł to 125 zł.,
 6. Wszystkie zwroty są pomniejszone o 12% podatek od stawki,
 7. Zwrot dokonywany jest na konto depozytowe,
 8. Gracz, nie ma obowiązku obracania zwróconą kwotą stawki, może grać dalej lub wypłacić zwrot.

Bonus 50% do 500 PLN od II depozytu

Po zdobyciu przyłożenia w rugby, drużyna ma szansę na zdobycie dodatkowych punktów przez tzw. podwyższenie, czyli kopnięcie piłki w bramkę. W eWinner jest lepiej – jako nowemu Graczowi przysługuje Ci bonus 100% (do 500 PLN ) od drugiego depozytu!

 1. Bonus od drugiej wpłaty dla każdego
  Wpłać drugi depozyt, a legalny polski bukmacher eWinner dołoży 50% od jego wartości na Twoje konto bonusowe. Bonus zostanie uwolniony do gry, kiedy zagrasz za równowartość wpłaty (może być w kilku zakładach) z kursem minimalnym 1.50.
 2. Zyskaj aż do 500 PLN
  Maksymalna kwota bonusu to 500 PLN. Aby go otrzymać, dokonaj wpłaty na 1000 PLN. Minimalna kwota bonusu to 10 PLN przy wpłacie 20 PLN na depozyt!
 3. Zagraj, by wypłacić pieniądze
  Aby wypłacić bonus na konto depozytowe, zagraj jego równowartością 6 razy z kursem minimalnym 2.50. Pamiętaj, by nie wypłacać wpłaconego depozytu w trakcie obracania bonusem, ponieważ bonus zostanie wówczas anulowany.

Kod promocyjny i bonusowy w eWinner

Kody bonusowe stały się powszechne w branży bukmacherskiej online, a prawie każda legalna firma bukmacherska oferuje pewien rodzaj premii, aby przyciągnąć i zatrzymać użytkowników. Kody promocyjne u bukmacherów występują w wielu formach i różnią się strukturą.

Chociaż kody promocyjne dla bukmacherów to najczęsciej kody bonusowe od depozytu, bardzo popularne są również kody na darmowe zakłady czyli tak zwane freebety. Te bonusowe kody to świetny sposób na zapoznanie się z zakładami sportowymi i świetny sposób na uzyskanie przewagi w zakładach. Zawsze staramy się zapewnić najlepsze bonusy i oferty specjalne, dzięki którym możesz obstawiać zakłady, dlatego już wkrótce na naszej stronie LegalnyBukmacher.com zaprezentujemy kod promocyjny eWinner. Istnieje wiele promocji dostępnych dla graczy online, szczególnie przy zakładaniu nowego konta.

Marcin Gortat ambasadorem eWinnera

Marcin Gortat dołączył do eWinnera! Ambasador marki eWinner zakłady bukmacherskie wcieli się w rolę multi-playera, którego zobaczycie w wielu wcieleniach. Dodatkowo, Marcin ma dla Was bonusy na start, promocje i wybrane przez siebie zakłady. Bądźcie czujni!

Akcja promocyjna eWinnerZałóż się z Gortatem

Rok 2020 bukmacher eWinner zaczyna mocnym otwarciem: rozpoczęciem współpracy z Marcinem Cortatem. Czeka Was emocjonująca przygoda. eWinner pokaże, jak grać na wysokim poziomie.
Zobaczycie Marcina grającego dla eWinner… wiele ról. Jako doświadczony zawodnik wprowadzi Was w świat wielkiego sportu od kulis. Taktyka, analiza rozgrywek, tajemnice NBA – wszystko, aby grać jak mistrz. Gracze zyskają dostęp do wyjątkowych bonusów i zakładów specjalnych firmowanych przez samego Marcina

wejdź i sprawdź ofertę

Marcin Gortat i nowy polski bukmacher eWinner nawiązują współpracę. Podstawową ideą skupiającą ludzi wokół projektu będzie dostępna na platformie bukmachera Liga eWinnera. Liga eWinnera pod egidą Marcina Gortata to przedsięwzięcie z pogranicza konkursu i zaangażowania w najważniejsze elementy sportu – rywalizację i społeczność sportową.

eWinner planuje wspierać wszelkie inicjatywy związane ze współzawodnictwem, które generują istotny wpływ na sport zarówno profesjonalny jak i amatorski. Szczegóły i sam start projektu już niebawem!

– Liga eWinner będzie stanowić wcielenie prawdziwego, sportowego ducha. To przestrzeń, gdzie każdy będzie mógł zwyciężać, rywalizować, a przede wszystkim – dobrze się bawić. W Lidze każdy daje coś od siebie i czerpie z tego satysfakcję. Liga kieruje się zdrowymi, sportowymi wartościami. Zamierzamy pomagać lokalnym inicjatywom sportowym, małym klubom, młodym drużynom. Krzewienie sportowych idei jest najważniejsze.– mówi Grzegorz Nowak, Prezes eWinner.

Internet i technologia nie znają limitów. Z tego względu najistotniejszą formą naszej komunikacji będą kanały mediów społecznościowych i video. Spodziewajcie się klasycznych formatów Q&A, niespodziewanych i aktualnie niezwykle popularnych live’ów i również relacji eWinnera i Marcina z najróżniejszych zakątków świata i Polski. – dodał Grzegorz Nowak, Prezes eWinner.

Lubię brać w czymś udział od początku. Współbudować markę, ideę – w tym przypadku ideę Ligii eWinnera, której wartości są mi bardzo bliskie. eWinner chce pomagać sportowcom i popularyzować sam sport. Wierzę w rozwój. W przełamywanie własnych ograniczeń, w nabywanie doświadczenia – by osiągać poziomy mistrzowskie i zostawać championem. To jest najważniejsze w sporcie, w życiu i biznesie.– powiedział Marcin Gortat

Marcin Gortat 28 czerwca 2005 w nowojorskiej Madison Square Garden wziął udział w drafcie NBA, zostając wybrany w II rundzie z numerem 57. przez Phoenix Suns (z Dallas Mavericks przez New Orleans Hornets). Nowy klub szybko oddał go jednak do Orlando Magic. W rozgrywkach NBA zadebiutował 1 marca 2008 przeciwko New York Knicks (118:92), przebywając na boisku przez 2 minuty i 21 sekund, zdobywając 2 punkty, zaliczając zbiórkę i faul.

AKOlendarz grudniowy czyli codzienne promocje w eWinner – promocja nieaktualna

Grudzień to miesiąc wyjątkowo intensywny i bez dobrego kalendarza trudno się w tym połapać.
Dlatego też zakłady bukmacherskie eWinner przygotowały jego specjalną wersję – AKOlendarz, w którym będą kumulować się nagrody, quizy, bonusy, wydarzenia i emocje!

Zaczynamy w niedzielę 1 grudnia i będziemy mogli otworzyć po jednym okienku codziennie, aż do Wigilii.
Warto zaglądać na stronę eWinner codziennie, by wykonywać zadania i wygrywać!

Wpis będzie aktualizowany na bieżąco, wraz z pojawianiem się kolejnych informacji. W 2018 tak pisaliśmy na temat nowego bukmachera eWinner:

Czy eWinner dołączy do skromnej rodziny legalnych bukmacherów w Polsce?

Strona eWinner.pl jest jeszcze w początkowej fazie budowy (m.in. grafiki z Shutterstock czy też wpis o treści “lorem ipsum”)

Lorem ipsum to tekst składający się z łacińskich i quasi-łacińskich wyrazów,  używany do demonstracji tekstu, mający korzenie w klasycznej łacinie, wzorowany na fragmencie traktatu Cycerona „O granicach dobra i zła”

eWinner_zaklady_bukmacherskie

Póki co widzimy, że strona eWinner przygotowuje się do oferty na:

 • Zakłady bukmacherskie,
 • Zakłady LIVE,
 • eSport.
eWinner_zaklady_test

Wpis w KRS informuje, że w zarządzie eWinner Sp. z o.o. zasiadają kolejno:

 • Grzegorz Nowak (prezes zarządu),
 • Agnieszka Zielińska – Kułaga (wiceprezes zarządu),
 • Dominika Dębicka – Kamińska (wiceprezes zarządu),
 • Edyta Grzybowska (wiceprezes zarządu).

Adres
81-472 Gdynia
Ulica: Legionów 126-128

WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO: 

31.08.2017  5315 300337 GD.VIII NS-REJ.KRS/22050/17/783

PKD
Działalność związana z grami losowymi i zakładami wzajemnymi 92.00.Z

Wpisu do KRS dokonano już w sierpniu 2017 roku, czyli na pół roku przed tym, jak pojawiła się strona internetowa eWinner.pl.

Czy w Polsce potrzebny jest nowy bukmacher? Oczywiście! Im więcej takich podmiotów, oferujących zabawę i ewentualną wygraną w wypadku trafnych typowań, tym lepiej i właśnie w dniu 30 października 2018 roku dołączył do nas kolejny.

Bukmacher eWinner jest czymś, co w zakładach liczy się najbardziej, czyli jedną z jednostek umożliwiających obstawianie zakładów i dających taką szansę legalnie. Nie ma nic gorszego w tego rodzaju grze niż pokątne zakłady i ukrywanie się z nielegalnie zarobionymi pieniędzmi. Tutaj mamy wydane przez Ministerstwo Finansów zezwolenie na taką działalność, a jeżeli ktoś jest zainteresowany tego sprawdzeniem, ponieważ jest skrupulatny i zapobiegawczy, to prezentujemy numer tego zezwolenia PS4.6831.29.2017.

CZEGO MOŻEMY SIĘ SPODZIEWAĆ?

Nowy bukmacher, eWinner  jest w gruncie rzeczy niespodzianką i na razie pozostaje jeszcze wielką niewiadomą. Strona internetowa dopiero wystartowała i tak naprawdę zawiera niewiele treści. Ewinner, zanim rozpocznie działalność komercyjną, musi się przede wszystkim zareklamować, pokazać w sieci internetowej, że istnieje i można przypuszczać, że właśnie jesteśmy w toku kampanii promocyjnej, która zostanie, miejmy nadzieję okraszona bonusami powitalnymi, rzeczywiście zachęcającymi do robienia zakładów na stronie tego bukmachera.

Uważanie jednak, że nie wiadomo kompletnie niczego, jest podejściem błędnym. Po widoku strony można się zorientować, co bukmacher zamierza wprowadzić do swojej oferty, a przynajmniej część z tego, gdyż trzeba mieć nadzieję, że będzie nas zaskakiwał tak, jak zaskoczył swoim pojawieniem się, jako dwunasty legalny bukmacher na rynku. Swoją drogą domykając wreszcie tuzin. Wiadomo, że eWinner nastawia się na pozyskiwanie klientów od początku, ponieważ aktywne jest okienko zachęcające na stronie do zapisania się newsletter i ktoś, kto myśli o zakładach przez internet powinien z tego zaproszenia skorzystać. Doświadczenie nam mówi, że może się to opłacić.

POWITALNY BONUS NA EWINNER?

Każdy, kto się zapisze na newsletter, będzie otrzymywał od eWinner.pl powiadomienia o jego działalności. Każda nowa wiadomość, czy to dotycząca rozpoczęcia działalności w szerszym zakresie, czy to przekazująca informacje o zaistniałych właśnie promocjach, do obecnego na newsletterze dotrze w pierwszej kolejności. Dotyczyć to będzie także ewentualnych bonusów, zaoferowanych na powitanie, a jak pokazują udane praktyki podobnych firm, jest to dla bukmachera opłacalne. Zapisanie się nie boli, a można otrzymać darmową szansę na wygranie kasy.

✅Jaki kod rejestracyjny w eWinner jest najlepszy?

Pamiętaj o ofercie w legalnych zakładach eWinner: zwrot za przegrany zakład do 155 PLN. Zwrot możesz od razu wypłacić! Jak tego dokonać? To proste:
* Aby odebrać bonus, wystarczy dokonać rejestracji w eWinner z kodem LEGWIN! Pamiętaj o zaznaczeniu checkboxa “Chcę otrzymać bonus powitalny”.
* Minimalna stawka kuponu to 20 PLN. Aby otrzymać maksymalny zwrot 155 PLN, zagraj pierwszy zakład za 176,14 PLN. Zagraj po dowolnym kursie!
* Zwrot stawki pomniejszonej o 12% podatek od gier wpadnie na konto depozytowe. Środki możesz od razu wypłacić lub grać dalej!
* Gracz, nie ma obowiązku obracania zwróconą kwotą stawki, może grać dalej lub wypłacić zwrot.

✅ Jak zbudować swój piłkarski Custom Bet?

Możesz wybieć z szerokiej gamy rynków, w tym:
Wynik meczu (pełny czas lub połowa czasu)
Obie drużyny strzelą gola
Liczba zdobytych bramek
Gracze, którzy zdobędą punkty (w meczu, pierwszy, ostatni, 2 lub więcej, 3 lub więcej)
Rzuty rożne
Karki (łącznie, gracz na boisku, rezerwowy, wchodzący z ławki)

✅ Jak obliczane są kursy (szanse) i czy są uczciwe?

Bukmacherzy osiągają zyski, budując marże na swoich szansach. To, co ostatecznie ma znaczenie dla bukmachera, to zrównoważenie wszystkich możliwych ewentualności na rynku, przyciągnięcie równej części zakładów na wszystkie wyniki, aby zapewnić, że zawsze osiągają zysk. Jest to łatwe dla rynków z tylko kilkoma możliwymi wynikami i dla tych, które przyciągają wiele zakładów, takich jak wynik meczu w dużej grze. Bardziej niejasne rynki i te z wieloma wynikami, niosą jednak większe ryzyko na stronie bukmacherskiej, a zatem mają większe marże kompilacji, aby zrównoważyć ryzyko.

✅ Czy warto typować Custom Bet?

To, czy uważasz, że proponowane kursy są uczciwe, zależy wyłącznie od Ciebie i tego, jak dokładne są Twoje przewidywania. Jeśli masz silne przeczucie, pojawi się seria scenariuszy, to użycie konstruktora zakładów (Custom Bet) jest nadal najlepszym sposobem na zawarcie zakładów na takie własnie wydarzenia w celu uzyskania najlepszej wypłaty. Jak zawsze chodzi o ryzyko w kontrze nagrodą.Własne zakłady zwiększają ryzyko zarówno dla ciebie, jak i bukmachera (ponieważ jest więcej zmiennych i niewiadomych), ale jeśli wygrasz, nagroda może być większa od typowych zakładów w zwykłej ofercie.

✅ Plusy i minusy budowania własnych zakładów?

Największą zaletą budowania własnych zakładów jest kontrola. Często stawiając zakłady na wydarzenia, starasz się znaleźć rynki, które najlepiej pasują do twoich przewidywań oraz tego, co według ciebie może się wydarzyć. Niestety, czasami trudno jest znaleźć linię, która idealnie pasuje do twojego dokładnego przypuszczenia. W związku z tym ostatecznie stawiasz wiele zakładów, ponieważ są one najlepiej dopasowane, a nie prawdziwe odzwierciedlenie tego, co Twoim zdaniem się wydarzy.

✅ Czy muszę się zarejestrować? Jak się zarejestrować?

Rejestracja jest niezbędna, abyś mógł korzystać z platformy eWinner. Rejestracji dokonuje się wypełniając formularz pełnej lub uproszczonej rejestracji, który pojawi się po wybraniu przycisku „Zarejestruj się” znajdującego się w prawym górnym rogu. Niezbędnym jest wypełnienie wszystkich pól formularza, aby konto zostało prawidłowo zarejestrowane. Na podany przez Ciebie numer telefonu komórkowego zostanie przysłany kod weryfikacyjny, który należy wpisać w drugiej części formularza rejestracyjnego. Na Twojego e-maila otrzymasz wiadomość potwierdzającą rejestrację.

✅ Czym jest betKonto tymczasowe?

betKonto tymczasowe pozwala na korzystanie z usług eWinner po przejściu uproszczonej rejestracji.. Łączna kwota środków wpłaconych na takim koncie nie może być wyższa niż 5000 PLN. Z betKonta tymczasowego nie ma możliwości dokonania wypłaty wpłaconych środków ani wypłaty wygranych. W terminie 28 dni od dnia rejestracji tymczasowej, należy dokonać pełnej rejestracji aby zmienić status konta na betKonto stałe.

✅ Jakie dane muszę podać do betKonta stałego?

Jako Gracz jesteś zobowiązany do wypełnienia formularza rejestracyjnego zawierającego Twoje dane osobowe (imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer PESEL, numer dokumentu, adres e-mail, adres zamieszkania), załączenia skanu lub fotografii dowodu osobistego (z widocznymi danymi osobowymi, datą urodzenia, numerem dowodu tożsamości oraz terminem jego ważności, pozostałe dane mogą zostać zakryte), podania numeru polskiego rachunku bankowego należącego do Ciebie oraz akceptacji oświadczenia o zgodności ze stanem faktycznym podanych w procesie rejestracji danych oraz z dowodu osobistego.

✅ Ile czasu trwa weryfikacja konta?

Agenci starają się na bieżąco weryfikować dane i przesłane dokumenty. Zastrzegamy jednak możliwość, że weryfikacja może potrwać do 24 godzin. W przypadku negatywnej weryfikacji konta otrzymasz wiadomość z adresu weryfikacja@ewinner.pl, w której poinformują Cię o powodach naszej decyzji oraz dalszych krokach w celu pozytywnej weryfikacji konta.

✅ Czy można zmienić dane podane w momencie rejestracji?

Niektórych danych m.in. imię i nazwisko, PESEL, login, data urodzenia nie można zmienić. Inne dane m.in. numer telefonu, adres zamieszkania, adres e-mail, numer rachunku bankowego można zmienić po rejestracji. W tym celu skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta, aby uzyskać pomoc. Ze względów bezpieczeństwa nie ma możliwości zmiany Loginu, który odzwierciedla adres e-mail podany podczas rejestracji.

✅ Nie mogę się zalogować na moje konto Gracza. Konto jest zablokowane?

Jedną z przyczyn blokady konta może być to, że w trakcie logowania kilkakrotnie wpisałeś niepoprawnie hasło i z powodów bezpieczeństwa konto zostało zablokowane automatycznie. Wtedy niezbędne staje się, abyś skontaktował się z supportem.

Czym jest Ewentualna Wygrana Kwota (EWK)?

„EWK w zakładzie prostym zostaje obliczona przez odpowiednie przemnożenie iloczynu wskaźnika i stawki oraz iloczynu kursów według następującego wzoru: EWK = (wskaźnik X Stawka) x iloczyn kursów

Jaka jest maksymalna liczba zdarzeń na 1 kuponie?

Na kuponie akumulacyjnym i systemowym maksymalna liczba zdarzeń to 28.

Jaka jest minimalna stawka zakładów?

Minimalna stawka zakładu pojedynczego i AKO wynosi 2 PLN.

Czy mogę anulować zakład?

Gdy zakład został już wniesiony i zaakceptowany, nie ma możliwości anulowania ani zmieniania zakładu.

Co oznacza pojęcie „Money Line”?

Jest to amerykańska forma zakładu na zwycięstwo. Zakład wnosi się na to, która drużyna (który zawodnik) odniesie zwycięstwo.

Czym są sporty wirtualne?

Zdarzenia wirtualne oznaczają generowane komputerowo zdarzenia dotyczące sportowego współzawodnictwa ludzi lub zwierząt.

Czym jest zakład „live”?

Zakłady 'live” umożliwiają przyjęcie zakładów na trwające już wydarzenia. Gracz może na bieżąco reagować na np. zmianę wyniku trwającego meczu.

Czym jest Cash-out?

Cash-out to opcja, w której masz możliwość zamknięcia danego zakładu przed rozstrzygnięciem niektórych spośród typowanych na nim wydarzeń. Po skorzystaniu z opcji Cash-out i jej akceptacji przez eWinner, tracisz jednak prawo do EWK bez względu na to jak w przyszłości rozstrzygną się zdarzenia znajdujące się na Kuponie, które były jeszcze nierozstrzygnięte w momencie zamknięcia zakładu lub kuponu.

Jak mogę wypłacić wygraną?

Wypłaty z wygranych zakładów możesz zrealizować tylko na rachunek bankowy, który podałeś w procesie rejestracji i po zgłoszeniu polecenia dokonania wypłaty za pomocą formularza z Konta Uczestnika. Wypłata może być dokonana tylko w walucie polskiej oraz pod warunkiem posiadania betKonta stałego.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021