Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

eWinner – legalny bukmacher w Polsce

eWinner_zaklady_test

eWinner jest następnym bukmacherem na polskim rynku. Prezesem buka został Grzegorz Nowak, a jego główną siedziba mieści się w Gdyni. Prezes i vice-prezesi są osobami, które znają się na tworzeniu biznesu i zarządzaniu nim. Niemniej jednak nie posiadają żadnego doświadczenia na rynku zakładów wzajemnych, zatem nie wiadomo czy na pewno poradzą sobie z powierzonymi im stanowiskami, ale o tym będzie można przekonać się zapewne nieco później. Teraz pozostaje nam już tylko czekać na huczne otwarcie strony internetowej bukmachera eWinner. Chociaż nowy gracz pośród polskich buków jest na razie dość tajemniczy, postaramy się co nieco napisać o prognozach na temat jego działalności. 

Odbierz najlepszy bonus eWinner z naszym kodem promocyjnym “LegWin!

Skopiuj kod  (ctrl+c) LegWin i wklej  (ctrl+v) w polu rejestracyjnym.

Z naszym kodem otrzymasz zakład bez ryzyka w wysokości 170 zł (zamiast 150 zł w standardowej ofercie). Pamietaj: zakład bez ryzyka obowiązuje w przypadku zagrania za kwotę 170 zł. Przy zakładzie mniejszym niż 170 zł bukmacher zwróci postawione środki na konto gracza do maksymalnej kwoty 150 zł.  Uwaga: Maksymalna wartość bonusu zostanie pomniejszona o podatek 12%. Jeśli gracz wpłaci, np. 100 PLN, to otrzyma zwrot w wysokości 88 PLN, 170 PLN to zwrot 149 PLN

Kto odpowiada za eWinner?

Jak już wspomniano powyżej prezesem zarządu eWinner został Grzegorz Nowak. W zarządzie zasiadają ponadto : 

  • Dominika Dębicka – pełni funkcję wiceprezesa zarządu,
  • Agnieszka Zielińska – również jest wiceprezesem zarządu,
  • Edyta Grzybowska – pełni taką samą funkcję, jak osoby powyżej.

Wpisu do KRS dokonano na początku sierpnia w 2017 roku, zatem sześć miesięcy przed pojawieniem się strony internetowej bukmachera eWinner. (niemniej jednak zaraz po pojawieniu się serwisu, znikł on z internetu). Kolejnym krokiem było wydanie licencji w listopadzie bieżącego roku, co pozwoli na rozpoczęcie działalności w pełnym tego słowa znaczeniu. Zatem czekamy na otwarcie.

Kim jest właściciel eWinner?

Jeżeli dobrze poszukamy z pewnością znajdziemy informacje na temat osoby, która odpowiedzialna jest za nowego na naszym rynku bukmachera. Osoby, które zasiadają w zarządzie eWinner widnieją również w KRS jako właściciele spółki ALEAM. Ponadto odpowiadają także za Towarzystwo Zarządzające SKOK, które zajmuje się doradztwem odnośnie prowadzenia działalności gospodarczej, jak i zarządzania i Premium Management S.A, odpowiedzialną za leasing finansowy. Wszystkie wyżej wymienione firmy zarejestrowano pod takim samym adresem, co bukmachera eWinner, dlatego z pewnością nie może być tutaj mowy o żadnym zbiegu okoliczności. 

Grzegorz Nowak jest ponadto związany również z innymi interesami, jak chociażby Funduszem Rewitalizacji, czy Europejskim Inkubatorem Przedsiębiorczości. Niestety żaden z powyższym nie jest związany bezpośrednio z hazardem, dlatego próżno szukać doświadczenia prezesa właśnie w tej materii. Podobnie wygląda kwestia doświadczenia pozostałych członków zarządu, których poprzednio wykonywane zajęcia nijak się mają do zakładów bukmacherskich. Nie wiadomo zatem jak wyżej wymienione osoby poradzą sobie z zarządzaniem eWinner. Z ich profili, które dotyczą działalności widać jednakże, że mają do czynienia przede wszystkim z finansami, a to można zaliczyć zdecydowanie na plus w takim przypadku. 

eWinner zakłady bukmacherskie

Niewiele jest obecnie informacji na temat strony Ewinner. Zakłady bukmacherskie pojawiły się w sposób nagły i wyłącznie na pewien czas. Wynika to z faktu, że jest to nadal bardzo świeży projekt. Obecnie strona internetowa o adresie Ewinner jest niedostępna, dlatego też ciężko się wypowiadać na temat zawartych tam treści, czy nawet wyglądu samej strony. Możemy jednak się domyślać, że strona będzie przejrzysta i łatwa w obsłudze, co z pewnością przyczyni się do większej popularności nowego bukmachera i pomoże w zdobyciu klientów. Taka strategia sprawdziła się u konkurencji, dlatego bukmacher eWinner powinien ją również zastosować. 

eWinner kod promocyjny i bonusy

Dzięki kodom promocyjnym gracze mogą liczyć u bukmacherów na dodatkowe bonusy, albo też powiększanie stawek w promocjach, które standardowo oferują. Póki co nie można nic powiedzieć na temat kodu promocyjnego od eWinnera, ale raczej możemy być spokojni o taką ofertę. Kod promocyjny powinien być prosty do zapamietania, co ułatwi graczom wpisywanie go na stronie Ewinner. Nic nie wiadomo również na temat przygotowanego bonusu przez nowego bukmachera, bowiem jest on pod tym względem bardzo tajemniczy. Liczyć można jednak na coś ekstra, jak na przykład darmowy zakład. Oczywiście stu procentowy bonus do okrągłej sumy, np. 400 zł byłby bardzo dobrze odebrany przez graczy.

Zakłady sportowe w eWinnerze

Tutaj z pewnością nie będzie zbytnich niespodzianek. Jeżeli nowy bukmacher chce zaistnieć na rynku i zachęcić nowych graczy musi na pewno zaproponować możliwość obstawiania zakładów sportowych w najbardziej popularnych dyscyplinach takich jak : 

  • Żużel,
  • Sporty walki,
  • Tenis,
  • Siatkówka,
  • Koszykówka,
  • Piłka nożna.

Być może w przyszłości bukmacher eWinner weźmie pod uwagę również przygotowanie zakładów w dodatkowych dyscyplinach. Liczymy zatem na dobrze rozbudowaną ofertę i duży wybór, bo tego jak na razie brakuje u większości konkurencji. Dobrym posunięciem, oprócz zakładów sportowych byłoby także umożliwienie obstawiania w sportach wirtualnych, czyli e-sportach, które cieszą się coraz to większą popularnością. 

Freebet od eWinner 

Możemy się spodziewać Freebetu, czyli darmowego zakładu. W przypadku bukmachera eWinner nie jest on tak mało prawdopodobny, jak może się nam wydawać. Wielu bukmacherów, którzy byli na początku swojej drogi, startowali właśnie z taką propozycją dla swoich graczy. Byli to chociażby : Totalbet, Totolotek, czy LVbet.

Dlatego też istnieje naprawdę duża szansa, że i ten bukmacher podaruje nowym graczom darmowe zakłady. W końcu musi ich do siebie jakoś przyciągnąć, a o zainteresowanie bez promocyjnej oferty jest trudno pośród tak licznej, a zarazem doświadczonej konkurencji.

Zakłady live w eWinner

Jest to można powiedzieć pewna opcja, bez której obecnie nie można sobie wyobrazić żadnego dobrze prosperującego na polskim rynku bukmachera. Z dużym prawdopodobieństwem eWinner zaproponuje swoim graczom zakłady live już niedługo. Obstawianie na żywo jest niezwykle popularne pośród graczy i to widać po statystykach u innych bukmacherów. Jeżeli eWinner nie wprowadzi w swojej ofercie obstawiania zakładów live, powinien liczyć się z fatalnym wejściem na rynek zakładów bukmacherskich. Miejmy jednak nadzieję, że nowy gracz pośród bukmacherów pójdzie właściwą drogą i pokusi się również o transmitowanie meczów do zakładów. Jest to niezwykle pomocny i przyjemny dodatek, ale to tylko nasza sugestia.  

Kursy w eWinner

Wysokość kursów u bukmachera eWinner będzie zależna tak jak w przypadku konkurencji, od tego jaką narzuci on marżę. Niewątpliwie, im niższa będzie marża, tym lepiej dla klientów buka. Na polskim rynku należy liczyć się z marżą w przedziale 3% do nawet ponad 10%. Być może zarząd eWinner weźmie to pod uwagę i zaproponuje znacznie lepszą ofertę, aniżeli już obecni na rynku konkurenci. Różnice w kursach polskich bukmacherów nie są nazbyt widoczne i z pewnością żaden z nich się pod tym względem szczególnie nie wyróżnia, dlatego nie można wytypować żadnego lidera na rynku. Zupełnie odwrotnie wygląda sytuacja u zagranicznych buków, gdzie można bez problemu ustalić kto ma najwyższą, a kto najniższą marżę, tym samym tworząc ranking. Być może eWinner pójdzie śladami zagranicznych bukmacherów i zapewni swoim przyszłym graczom najlepsze na rynku polskim kursy ?

Metody płatności w eWinner

Jest to nazbyt często niedoceniany element przez bukmacherów. Powinnno się jednak poświęcić mu sporo czasu, bowiem jest niezwykle istotny. Wielu bukmacherów uważa, że najbardziej istotne są bonusy, jak i bogata oferta zakładów online. Niemniej jednak coraz więcej osób, które zastanawiają się nad rejestracją u jakiekolwiek bukmachera, zwraca szczególną uwagę na obecne u niego możliwości dokonywania opłat. Wybór to nie jedyna ważna kwestia. Liczy się także łatwość i szybkość realizacji, a przy tym niewątpliwie brak prowizji. Szybkie płatności za pośrednictwem internetu i E-waletty muszą na pewno znaleźć się na liście metod płatności eWinnera. PayU, Pasafecard, dotpay i Skrill, jak również Przelewy24 to poza płatnością za pomocą karty, najczęściej wybierane opcje wpłaty. Zatem jeżeli bukmacher eWinner udostępni je swoim graczom, to na pewno zachęci ich do składania depozytów.

Aplikacja mobilna

Nie wiadomo jeszcze, czy eWinner zdecyduje się na wprowadzenie aplikacji mobilnej. Niemniej jednak startując ze swoją ofertą powinien uwzględnić w niej taką opcję. Nawet jeżeli nie zrobi tego odrazu, z pewnością aplikacji możemy spodziewać się w niedługim czasie od startu nowego buka na rynku. Praktycznie każdy polski, jak i zagraniczny bukmacher posiada aplikację mobilną. Tym bardziej, że obecnie większość usług oferowanych jest właśnie z taką opcją, co zdecydowanie ułatwia korzystanie z nich. Nie wspominając już przy tym o obstawianiu zakładów online, które z dużym prawdopodobieństwem zdominują punkty stacjonarne w przyszłości. Aplikacja mobilna bukmachera eWinner byłaby dużym ułatwieniem dla graczy, którzy cenią sobie mobilność i wygodę obstawiania. 

Obsługa klienta

Pomoc i kontakt to rzeczy, z których gracze bukmacherów raczej rzadko korzystają. Nie zmienia to jednak faktu, że muszą być one dla nich dostępne. Nie wątpimy więc, że również eWinner będzie posiadał możliwość porozmawiania z konsultantem za pośrednictwem formularza kontaktowego, czy po prostu czatu. Najlepiej by było, gdyby czat był 24-godzinny, a szybkość udzielania odpowiedzi niemalże natychmiastowa. Na odpowiedzi mailowe można poczekać nieco dłużej, ale oczywiście nie może to być kilka dni. Ponadto na stronie internetowej powinien znaleźć się również rozbudowany system FAQ – odpowiedzi na najczęściej zadawane przez klientów pytania. 

Czy powstaną lokale stacjonarne eWinner ?

Jak w wielu przypadkach, również i tutaj bukmacher eWinner nie udziela na ten temat żadnych informacji. Nie wiadomo, czy nowy buk będzie aplikował o uzyskanie licencji na zakłady naziemne. Czy w ogóle przyjdzie to do głowy zarządowi ? Przypomnijmy sobie zatem start popularnego już LVbet, który swoją działalność rozpoczynał od internetu, a w późniejszym czasie sukcesywnie otwierał następne punkty stacjonarne na terenie całego kraju. Czy bukmacher eWinner pójdzie za jego przykładem ? 

Pozostałe części naszej serii artykułów na temat legalnych firm bukmacherskich w Polsce

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021