Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

eWinner – 100 PLN na powrót Ekstraklasy w aplikacji mobilnej

Ten weekend stoi pod znakiem powrotu Ekstraklasy i z tej okazji legalny polski bukmacher eWinner przygotował specjalną promocję z cashbackiem do 100 PLN na I kolejkę rozgrywek Ligi Polskiej. Co istotne, oferta skierowana jest do tych graczy, którzy skorzystali już z promocji eWinnera na start “Powitalny Hat-Trick”.

wejdź i sprawdź ofertę

Zarejestruj konto z naszym specjanym kodem LegWin i odbierz powiększony Zakład Bez Ryzyka 155 PLN w eWinner (zamiast zwykłej oferty 150 PLN)!) Minimalna stawka kuponu to 20 PLN. Maksymalny zwrot 155 PLN, jeśli zagrasz pierwszy zakład za 176,14 PLN. Zagraj po dowolnym kursie! Środki możesz od razu wypłacić lub grać dalej!

Warunki:

  • Promocja jedynie w Aplikacji Mobilnej
  • Gracz musi złożyć kupon AKO z min. 2 zdarzeń, po kursie łącznym 2.0.
  • Jeśli zakład okaże się przegrany, otrzyma zwrot w postaci Bonusu.
  • Bonus należy obrócić x3, po kursie minimalnym 2.50.
  • Maksymalny zwrot to 100 zł.

Czas wrócić do grania na pełnych obrotach! Kluby Ekstraklasy wznawiają sezon, a eWinner z tej okazji przygotował dla użytkowników aplikacji eWinnera wyjątkową promocję – CASHBACK DO 100 PLN.

Jak z niego skorzystać?

1. Uruchom lub pobierz aplikację

Skorzystać z promocji CASHBACK DO 100 PLN możesz wyłącznie dzięki aplikacji mobilnej eWinner. Jeśli jeszcze jej nie używasz, to nie zwlekaj! Pobierz aplikację, niezależnie czy jesteś użytkownikiem systemu Android czy iOS.

2. Postaw kupon na Ekstraklasę

W aplikacji stwórz kupon AKO, na którym znajdą się przynajmniej dwa zdarzenia z Ekstraklasy o łącznym kursie minimalnym 2.00. Promocja obejmuje wszystkie mecze 27. kolejki Ekstraklasy, czyli trwa do 31 maja włącznie.

3. Otrzymasz wygraną lub zwrot

Postaw kupon i kibicuj! Otrzymasz wygraną na konto depozytowe lub dostaniesz zwrot środków na konto bonusowe. Zwrot zostanie pomniejszony o 12% podatku (grając za 113,68 PLN, odbierzesz 100 PLN). Obstaw Ekstraklasę w aplikacji już teraz!

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021