Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Europejskie Puchary bez ryzyka w eWinner 23-25.02.2021

Pora na kolejną odsłonę rozgrywek w Lidze Mistrzów oraz Ligę Europy, co jest równoznaczne z kolejną edycją promocji na Europejskie Puchary w LEGALNYCH ZAKŁADACH eWinner!

Przez najbliższe 3 dni gracze mogą zagrać odpowiednio za 49, 99 i 199 PLN, przy czym z każdej opcji można skorzystać tylko raz. Łączna kwota na obstawianie bez ryzyka to 347 PLN. Udział w promocji biorą kupony złożone z minimum trzech zdarzeń z kategorii EUROPEJSKIE PUCHARY.

  1. OBSTAWIAJ EUROPEJSKIE PUCHARY
    Cieszysz się na powrót europejskich pucharów? My też! Dlatego od wtorku do czwartku zagraj kupon lub nawet TRZY kupony za 49 zł i/lub 99 zł i/lub 199 zł z kategorii EUROPEJSKIE PUCHARY. Co dalej?
  2. ODBIERZ CASHBACK
    Masz szansę na cashback za każdy z trzech przegranych kuponów w akcji. Ważne: na kuponie muszą znaleźć przynajmniej 3 zdarzenia z kategorii EUROPEJSKIE PUCHARY.
  3. POWTARZAJ
    W danej edycji możesz skorzystać z trzech kwot i zagrać trzy kupony bez ryzyka. Akcja trwa cyklicznie od wtorku do czwartku i obejmuje mecze Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy.

REGULAMIN PROMOCJI (SPRZEDAŻY PREMIOWEJ) ” EUROPEJSKIE PUCHARY BEZ RYZYKA”

1. Sprzedaż premiowa „EUROPEJSKIE PUCHARY BEZ RYZYKA” (dalej: promocja) obowiązuje w dniach 23.02.2021 od godziny 00:00 do dnia 25.02.2021 do godziny 23:59. 

2. Każdy Gracz może skorzystać z oferty trzykrotnie w okresie promocji: 

•  1x kupon spełniający warunki promocji ze stawką 49 PLN, 

•  1x kupon spełniający warunki promocji ze stawką 99 PLN,

•  1x kupon spełniający warunki promocji ze stawką 199 PLN.

(W okresie promocji Gracz może skorzystać WYŁĄCZNIE RAZ z każdej z ww. stawek. Gracz NIE MOŻE wykorzystać dwukrotnie/trzykrotnie tej samej stawki)

3. Zwrot w wysokości 49/99/199 PLN przysługuje Graczom, którzy posiadają betKonto w eWinner.

4. W ramach Promocji Gracz, którego kupon/y postawiony/e w określonym powyżej okresie promocyjnym, zawierający minimum 3 wydarzenia WYŁĄCZNIE z oferty zakładów PIŁKARSKA LIGA MISTRZÓW / PIŁKARSKA LIGA EUROPY, których kurs może być DOWOLNY okaże się przegrany, otrzyma bonus, którego wartość odpowiada kwocie zwrotu stawki przeznaczonej na zawarcie tego zakładu.

5. Udział w promocji biorą jedynie kupony (zakłady) rozliczone (zakończone mecze/zdarzenia) do godziny 23:59 w dniu 25.02.2021

6. Gracz otrzyma bonus automatycznie po zakończeniu wszystkich zdarzeń na kuponie.

7. Wartość bonusu odpowiada kwocie obstawionego kuponu i wynosi 49 PLN / 99 PLN /199 PLN 

8. Środkami bonusowymi, należy obrócić czterokrotnie na kuponie/kuponach z minimum 3 zdarzeniami o pojedynczym kursie zdarzenia min. 1.20. 

9. Bonus należy aktywować (czyli obstawić zakład ze środków bonusowych na zasadach określonych w Regulaminie) w ciągu 72 godzin od momentu przypisania bonusu do konta Gracza. W przeciwnym wypadku bonus ulegnie wygaśnięciu.

10. Maksymalny czas na obrót bonusem to 72 godziny od momentu aktywacji.

11. Promocją nie są objęte kupony na zakłady systemowe.

12. Do obrotu środkami bonusowymi, nie wliczają się zakłady na sporty wirtualne, systemowe oraz wypłacone za pomocą funkcji cashout.

13. Obrót bonusem zostaje zaliczony w momencie rozliczenia wszystkich zdarzeń na kuponach zagranych za środki bonusowe.

14. Do Promocji wliczają się jedynie kupony postawione z salda głównego (środków własnych).

15. Promocją  nadrzędną jest ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 150 PLN oraz Bonus 50% do 500 PLN . Gracze, którzy jeszcze nie skorzystali kolejno z tych promocji, w pierwszej kolejności otrzymają bonus z ich tytułu.

16. W pozostałym zakresie, obowiązuje ogólny regulamin promocji.

17. Opublikowanie niniejszego Regulaminu w Aplikacji Ewinner, to oficjalny komunikat w rozumieniu Regulaminu zakładów wzajemnych – bukmacherskich urządzanych przez sieć Internet.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021