Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Etoto pomnaża wpłaty na mecz Polaków

Przed Tobą aż dwa mecze Polaków w walce o grę na Mistrzostwach Europy!

Wykorzystaj ten moment i kibicuj reprezentacji razem z bonusami oraz darmowym zakładem!

JAK TO ZROBIĆ?

 1. Dokonaj pierwszej wpłaty, a ETOTO ją potroi! Nie masz jeszcze konta? Kilknij tutaj o odbierz do 40 PLN w darmowych zakładach
 2. Dokonaj drugiej wpłaty,a Etoto ją podwoi!
 3. Jeżeli druga wpłata wyniesie min. 40 zł to otrzymasz dodatkowo freebet 20 zł!

Podwyższone kursy

Jak odebrać bonus?

Aby sprawdzić aktualne bonusy w Etoto, wejdź w zakładkę ‘Promocje’ na naszej stronie. Oferty bonusowe kierowane są także do graczy indywidualnie drogą mailową. Warto również śledzić bukmachera na mediach społecznościowych, gdzie zamieszczane są tam konkursy z ciekawymi nagrodami lub bonusami.

Bonus bukmacherski – poradnik

zobacz, jak bonus pozwoli Ci dłużej cieszyć się grą!

Czym jest bonus?

Bonus jest kwotą którą otrzymujesz od nas na grę. Możesz go otrzymać za dokonanie wpłaty lub spełnienie warunków naszych promocji. Wypłacenie bonusów wiąże się ze spełnieniem dodatkowych warunków takich jak np. obrót kwotą bonusu

Odbiór bonusu

 • Zostałem uprawniony do otrzymania bonusu. W jaki sposób mogę go odebrać?

Bonus od depozytu otrzymasz natychmiast po dokonaniu wpłaty. Nie musisz podawać żadnego kodu bonusowego. Po dokonaniu wpłaty na konto gracza i odświeżeniu strony pojawi się wyskakujące okienko „pop-up”, w którym pytamy, czy chcesz odebrać bonus. Po kliknięciu „Zatwierdź” i ponownym odświeżeniu strony bonus pojawi się na saldzie bonusowym. Jeżeli po kilkukrotnym odświeżeniu strony pop-up nadal się nie pojawia, skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta.

 • Gdzie mogę sprawdzić, ile środków mam na saldzie bonusowym?

Aktualne saldo bonusowe możesz sprawdzić w pasku górnym strony, po kliknięciu przycisku „Saldo”.

 • Gdzie znajdę informację na temat bonusów, które mam na koncie?

Wszystkie informacje na temat bonusów możesz sprawdzić w sekcji „Bonusy”. Znajdziesz ją na pasku górnym, po kliknięciu w zakładkę „Moje Konto”.

 • Mam na koncie środki gotówkowe i bonusowe. Które zostaną jako pierwsze wykorzystane do postawienia kuponu?

Jeżeli na koncie masz środki gotówkowe i bonusowe, to przy stawianiu kuponu jako pierwsze wykorzystane zostaną środki gotówkowe.

Przykład: saldo gotówkowe gracza wynosi 10 zł, a saldo bonusowe 20 zł. Stawia on zakład na kwotę 15 zł. Do tej transakcji zostanie użyte 10 zł z salda gotówkowego i 5 zł z salda bonusowego. Przykład: saldo gotówkowe gracza wynosi 30 zł, a saldo bonusowe 10 zł. Stawia on zakład na kwotę 20 zł. Do tej transakcji zostanie użyte 20 zł z salda gotówkowego.

 • Czy mogę zagrać kupon za środki bonusowe po kursie niższym niż wymagane warunki obrotu?

Oczywiście, ale stawka kuponu nie zostanie zaliczona do warunków obrotu.

Przykład: gracz otrzymał 20 zł bonusu, który przed wypłatą należy obrócić jednokrotnie po kursie 1,80. Jego saldo gotówkowe wynosi 0 zł, a saldo bonusowe 20 zł. Gracz zagrał kupon za stawkę 20 zł po kursie 1,50. W przypadku wygranej saldo bonusowe gracza wyniesie 20 zł x 1,50 x współczynnik 0,88 = 26,40 zł. Status obrotu bonusu się nie zmieni – do obrotu nadal pozostanie 20 zł.

 • Co w przypadku gry przegram bonus? Czy dalej muszę wykonać obrót?

Nie. W przypadku utraty środków bonusowych, Twoje kolejne wpłaty oraz zakłady nie będą z nim powiązane.

Przykład: gracz postawił zakład w całości za środki bonusowe, niestety zakład nie okazał się być trafionym. Po dokonaniu kolejnej wpłaty oraz postaweniu zakładów, nie będą one w żadnej sposób powiazane z bonusem. Należy jednak poczekać do czasu rozliczeniem zakładu, ponieważ jeśli dokonasz wpłaty gdy zakład nie został jeszcze rozliczony, wpłata ta zostanie powiązana z bonusem.

Jak odebrać freebet / darmowy zakład – poradnik

Darmowe zakłady freebet często mylone są z cashback’ami (zakładami bez ryzyka). Minusem freebet’u, który różni go od zakładu bez ryzyka jest odliczanie stawki zakładu od ewentualnej wygranej gracza. Korzystając z poprzedniego przykładu, różnica wygranej prezentuje się następująco:

 • Zakład bez ryzyka (cashback): 25 PLN (stawka) * 6.00 (kurs zakładu) = 150 PLN (wygranej = kwota do zwrotu).
 • Darmowy zakład (freebet): 25 PLN (stawka) * 6.00 (kurs zakładu) – 25 PLN (stawka) = 125 PLN (wygranej = kwota do zwrotu).

Jak widać na powyższych przykładach, cashback jest bardziej wartościowym bonusem przyznawanych przez zakłady bukmacherskie, nie zmienia to jednak faktu, że freebet wciąż jest kuszący – a kusi (przy inteligentnym wykorzystaniu) wysokimi wygranymi.

Zobacz, jak freebet pozwoli ci w prosty sposób obstawić ulubione wydarzenia!

Czym jest freebet

Freebet jest darmowym zakładem, dzięki któremu możesz stawiać kupony na wybrane przez Ciebie wydarzenia. Po za wyjątkami, taki zakład nie ma dodatkowych warunków uzależniających odebranie Twojej wygranej.

 • Skąd dowiem się o przyznaniu freebetu?

Aby otrzymać freebet musisz zatwierdzić jego odbiór w oknie pop-up, zaraz po zalogowaniu się na konto. Informację o przyznaniu darmowego zakładu znajdziesz na pasku górnym, pomiędzy saldem konta a ikoną wiadomości. Przeczytaj poradnik: Jak odblokować okienka Pop-Up w Etoto i odebrać bonusy lub freebety

 • Gdzie znajdę informacje o przyznanym freebecie?

Po kliknięciu przycisku „Darmowe zakłady” w pasku górnym strony zobaczysz wszystkie informacje dotyczące darmowego zakładu: datę przyznania i nazwę, kwotę, datę wygaśnięcia, warunki obrotu, platformę (czyli skąd możesz postawić zakład) oraz status zakładu.

 • Jak skorzystać z darmowego zakładu?

Wybierz interesujące Cię zdarzenia i dodaj je do kuponu. Na lewo od okienka, w którym wpisujesz stawkę, wyświetli Ci się lista dostępnych darmowych zakładów. Wybierz zakład, z którego chcesz skorzystać, a następnie kliknij „Postaw zakład”.

 • Za jaką kwotę mogę zagrać, używając darmowego zakładu?

Wybierz interesujące Cię zdarzenia i dodaj je do kuponu. Na lewo od okienka, w którym wpisujesz stawkę, wyświetli Ci się lista dostępnych darmowych zakładów. Wybierz zakład, z którego chcesz skorzystać, a następnie kliknij „Postaw zakład”.

Przykład: gracz ma na koncie freebet na kwotę 20 zł i 60 zł na saldzie gotówkowym. Gracz zagrał kupon za kwotę 35 zł, wybierając opcję darmowego zakładu. Jego zakład został postawiony częściowo z freebetu (20 zł), a częściowo ze środków gotówkowych (15 zł). Po transakcji zostanie mu na koncie 45 zł na saldzie gotówkowym.

Przykład: gracz ma na koncie freebet na kwotę 50 zł i 40 zł na saldzie gotówkowym. Gracz zagrał kupon za kwotę 30 zł, wybierając opcję darmowego zakładu. Jego zakład został postawiony wyłącznie z freebetu. Po transakcji zostanie mu na koncie 40 zł na saldzie gotówkowym – freebet został już wykorzystany. Należy także pamiętać, że freebet nie może zostać podzielony.

W jaki sposób obliczana jest wygrana darmowego zakładu?

Do końcowej wygranej nie jest wliczana stawka darmowego zakładu.

Przykład: gracz obstawił dwa wydarzenia o łącznym kursie 10,00 przy użyciu darmowego zakładu na kwotę 10zł. W przypadku wygranej gracz otrzyma kwotę 10zł x 10,00 x współczynnik 0,88 = 88zł. Od wygranej zostanie odjęta stawka darmowego zakładu 10zł. W sumie gracz otrzyma 88zł – 10zł = 78zł.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021