Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

ETOTO Ekstra – szybkie rynki

Sprawdź swój refleks! Postaw w Etoto na następny punkt w tenisie, następny wrzut piłki z autu lub inne szybkie zagrywki i zgarnij wygraną! Sprawdź już teraz jak działają Szybkie Rynki.

Nie masz jeszcze konta w Etoto? Zarejestruj się, klikając w TEN link i odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu

Jak działają szybkie rynki?

Jeśli obok wybranego przez Ciebie
spotkania widzisz taką ikonę oznacza
to, że możesz obstawić szybkie rynki.

Po kliknięciu zostaniesz przeniesiony
do spotkania. Następnie wybierz
z dostępnych zakładek szybkie rynki.

Obstaw wybrane wydarzenie,
zobacz akcję i odbierz
wygraną.

Jakie dyscypliny są dostępne w zakładach bukmacherskich szybkie rynki?

Piłka nożna:

 • następne wydarzenie:
  rzut rożny, wolny, karny, gol i inne,
 • co pierwsze:
  rzut rożny, wolny, kartka, gol i inne.

Tenis:

 • zdobycie punktu
  lub zdobycie gema,
 • dokłady wynik, sumę
  punktów i inne.

Szybkie rynki są czymś rzadko spotykanym na polskim rynku legalnych bukmacherów. Czujemy się zatem zobowiązani do tego, aby w kilku słowach wytłumaczyć Ci tę formę obstawiania.

Szybkie rynki dają Ci możliwość postawienia zakładu na akcję, która może wydarzyć się w ciągu następnych kilku minut. Przykładowo możesz postawić na to, który zawodnik zdobędzie następnego gema w tenisie lub też, że w następnej minucie meczu piłki nożnej zostanie wykonany rzut rożny. Daje to możliwość większej kontroli nad grą oraz obstawiania w niedostępny dotychczas sposób.

Obstawione przez Ciebie wydarzenie można obejrzeć na specjalnie przygotowanej wizualizacji, co czyni grę jeszcze przyjemniejszą. Szybkie rynki możesz obstawiać na najważniejszych sportach, takich jak: piłka nożna, tenis, koszykówka czy siatkówka, jednak nie są dostępne w każdym ze spotkań. O dostępności szybkich rynków informuje ikona umieszczona obok interesującego Cię wydarzenia.

Szybkie rynki dostępne są na wszystkich platformach ETOTO: stronie internetowej, wersji mobilnej oraz na aplikacji, dzięki temu w każdym momencie możesz być bliżej wydarzeń, które Cię interesują. Jeśli jeszcze nie masz aplikacji Etoto, możesz ją pobrać tutaj.

Mamy nadzieję, że szybkie rynki sprawią Ci wiele przyjemności oraz pozwolą bardziej cieszyć się grą. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, bądź sugestie, pisz proszę na pomoc@etoto.pl lub odezwij się do Etoto na czacie.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021