Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

EML Payments Limited dostawcą rozwiązań płatniczych dla Fortuna Entertainment Group

Dostawca rozwiązań płatniczych EML Payments Limited ( ASX: EML ) zawarł wieloletnią umowę z Fortuna Entertainment Group.

Umowa przewiduje, że firma EML zapewni firmie zajmującej się zakłądami bukmacherskimi, karty wielokrotnego ładowania, które mogą być wykorzystywane przez klientów do natychmiastowego dokonywania depozytów, jak i wypłat wygranych.

Początkowo program EML rozpocznie się w Republice Czeskiej i zostanie rozszerzony na pozostałe rynki w Europie, jeśli program się powiedzie.

„To niezwykle ekscytujący rozwój firmy EML i dziękujemy Fortunie za wybranie naszej firmy do wprowadzenia tej karty jako pierwsi w tej części Europy” – powiedział Tom Cregan z Grupy EML – Cieszymy się na rozpoczęcie prac nad programem i pokazaniu zapotrzebowania klientów na nasze rozwiązanie w wielu krajach i na rynkach”.

Podczas dwudziestoletniej historii Fortuny firma stała się liderem w kształtowaniu trendów w sektorze zakładów sportowych w Europie. Zakłady bukmacherskie Fortuna była pierwszą grupą, która wprowadziła do swojej oferty zakłady online na Słowacji, w Czechach i w Polsce.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021