Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Eliminacyjne Emocje Rządzą w lipcu – mobile bonus 40 PLN

Nie masz jeszcze apki STS? Warto to zmienić – wraz z europejskimi pucharami i bonusem 40 PLN, który na sam start wpada na Twoje konto! Wystarczy, że pobierzesz najnowszą wersję aplikacji w dniach 23-25.07.2019 a następnie zalogujesz się na swoje konto i potwierdzisz chęć odbioru vouchera. Tylko tyle i aż tyle. W bonusie! To co – zaczynamy?

 Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu). Promocja łączy się z bonusem powitalnym.

Najczęściej zadawane pytania

 • Na czym polega akcja? Na czym polega akcja?
  Akcja polega na pobraniu najnowszej wersji aplikacji STS z systemem Android lub iOS, zalogowaniu się na swoim koncie oraz potwierdzeniu chęci aktywowania bonusu od dnia 23.07.2019 r. od godz. 01:00 do dnia 25.07.2019 r. do godziny 23:59.
 • Czy akcja jest dla wszystkich? Czy akcja jest dla wszystkich?
  Uprawnione do odebrania bonusu są osoby, które pobrały po raz pierwszy aplikację w okresie trwania akcji lub grały dotychczas tylko na STS.pl lub m.STS.pl i zdecydowały się zainstalować aplikację. Klienci, którzy dotychczas posiadali aplikację oraz dokonali jej aktualizacji do najnowszej wersji, nie biorą udziału w promocji.
 • Co powinienem zrobić, aby otrzymać bonus? Co powinienem zrobić, aby otrzymać bonus?
  Aby otrzymać voucher, wystarczy zainstalować najnowszą wersję aplikacji, zalogować się na swoje konto i potwierdzić chęć odebrania vouchera w sekcji Bonusy i akcje, w bocznym menu aplikacji.
 • Kiedy przyznawane są bonusy? Kiedy przyznawane są bonusy?
  Vouchery będą dostępne w aplikacji STS na urządzeniach z systemem Android i iOS do 26.07.2019. Vouchery będą dostępne w sekcji Bonusy i akcje.
 • Jakiej wysokości bonus mogę otrzymać? Jakiej wysokości bonus mogę otrzymać?
  Gracz może otrzymać na konto bonusowe maksymalnie 40 PLN w ramach jednej akcji.
 • Co w sytuacji, gdy na swoim koncie bonusowym mam aktywne środki? Co w sytuacji, gdy na swoim koncie bonusowym mam aktywne środki?
  Pamiętaj, że konto bonusowe można zasilić kolejnym otrzymanym voucherem w momencie gdy poprzedni bonus zostanie w całości wykorzystany lub wszystkie zawarte za niego zakłady zostaną rozliczone. Jeśli masz aktywne środki na koncie bonusowym wykorzystaj je zanim doładujesz swoje konto bonusem z akcji Eliminacyjne Emocje Rządzą.
 • Jak wypłacić otrzymany bonus? Jak wypłacić otrzymany bonus?
  W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 40 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 120 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.
 • Skąd mogę pobrać aplikację? Skąd mogę pobrać aplikację?
  Przejdź na stronę https://mobile.sts.pl/ i pobierz najnowszą wersję aplikacji z systemem Android lub iOS.
 • Czy wersja aplikacji ma znaczenie? Czy wersja aplikacji ma znaczenie?
  Tak, możesz wziąć udział w akcji wyłącznie z użyciem najnowszych wersji aplikacji mobilnych. Pobierzesz je tutaj -> https://mobile.sts.pl/
 • Do kiedy trwa akcja? Do kiedy trwa akcja?
  Akcja trwa od dnia 23.07.2019 r. od godziny 01:00 do dnia 25.07.2019 r. do godziny 23:59.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Nic straconego! Przeczytaj regulamin promocji lub skontaktuj się z pomocą online.

 

Jeszcze nie korzystałeś z aplikacji STS?? Wypróbuj już dzisiaj i otrzymaj 40 PLN na zakłady!

Europejskie puchary, najlepsze ligi świata, ponad 20 dyscyplin poza piłką nożną, esport, sporty wirtualne… a to wszystko w jednym miejscu! Dodatkowo najbogatsza oferta na rynku, czat czy transmisje sportowe z najważniejszych wydarzeń. O czy mowa? Oczywiście o aplikacji STS. Nie masz jej jeszcze? To idealny moment na start, gdyż z okazji eliminacyjnych zmagań w pucharach mamy dla Ciebie 40 PLN bonusu. Po prostu! Wystarczy, że dokonasz pierwszego pobrania naszej aplikacji oraz wyrazisz chęć otrzymania bonusu. Nic prostszego!

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021