Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

ElevenSports przez 10 dni za darmo do 2 stycznia 2019 roku

Jeszcze do 2 stycznia będzie można skorzystać z promocyjnego bezpłatnego 10-dniowego dostępu do playera na stronie ElevenSports pl w aplikacji mobilnej ELEVEN SPORTS!

10-dniowy bezpłatny okres próbny jest dostępny wyłącznie przy pierwszej rejestracji do usługi ELEVEN SPORTS. Potwierdzając zakup rozpoczyna się 10-dniowy bezpłatny okres próbny. Jeśli zrezygnuje się z niego przed jego końcem, wówczas nie zostanie pobrana opłata za wybrany pakiet. Aby zakończyć okres próbny ZALOGUJ SIĘ do swojego konta na elevensports.pl, wybierz MOJE KONTO i rozwiń zakładkę MOJE SUBSKRYPCJE. Po upływie bezpłatnego okresu próbnego rozpocznie się płatna subskrypcja, co oznacza, że zostanie pobrana opłata za wybrany pakiet. W przyszłości Twoja subskrypcja będzie automatycznie odnawiana, jeśli z niej wcześniej nie zrezygnujesz.

 

Potwierdzając ZAKUP, rozpoczniesz 10-DNIOWY BEZPŁATNY OKRES PRÓBNY. Jeżeli zrezygnujesz z niego przed jego końcem, nie zostaniesz obciążony opłatą za wybrany pakiet. Aby zakończyć okres próbny ZALOGUJ SIĘ do swojego konta na elevensports.pl, wybierz MOJE KONTO i rozwiń zakładkę MOJE SUBSKRYPCJE. Po upływie bezpłatnego okresu próbnego rozpocznie się płatna subskrypcja, co oznacza, że zostanie pobrana opłata za wybrany pakiet. W przyszłości Twoja subskrypcja będzie automatycznie odnawiana, jeśli z niej wcześniej nie zrezygnujesz. Okres próbny obowiązuje przy pierwszej rejestracji.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021