Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

El Clasico – 10 000 PLN do podziału w STS

Przed nami piłkarska uczta, czyli El Clásico, które zostanie rozegrane po raz 243! Masz swojego faworyta? Wytypuj w STS dokładny wynik Real vs Barcelona i stań do walki o podział 10 000 PLN! Worek pieniędzy.

Zakłady bukmacherskie STS mają coś specjalnego dla wszystkich fanów La Liga! Dobrze wiesz jakim wynikiem zakończy się mecz Realu z Barceloną? Sprawdź szczegóły akcji 10 000 PLN do podziału z okazji nadchodzącego El Clásico!

Wystarczy, że w dniach 27.02 – 1.03 zagrasz w STS na dokładny wynik spotkania Real – Barcelona za dokładnie 15 PLN. Miej na uwadze, że na kuponie może znajdować się wyłącznie ten jeden zakład. Co dalej? Jeśli trafisz, pokażesz wszystkim, że jesteś Ekspertem, a wygrana trafi na Twoje konto! Dalej mało? Dodatkowo otrzymasz od tego bukmachera środki bonusowe z podziału puli 10 000 PLN!

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

wejdź i sprawdź ofertę
  1. PRZYGOTUJ KUPON
    Wielki hit La Liga nadchodzi! Wiesz już jakim wynikiem zakończy się El Clásico? Wystarczy, że w dniach 27.02 (01:00) – 1.03 (21:00) wytypujesz dokładny wynik meczu Real Madryt – Barcelona.
  2. ZAGRAJ ZA 15 PLN
    Zagraj wybrany przez siebie dokładny wynik meczu za dokładnie 15 PLN z konta depozytowego. Miej na uwadze, że na kuponie może znajdować się wyłącznie ten jeden zakład.
  3. ODBIERZ WYGRANĄ
    Trafiłeś, pokazując wszystkim, że jesteś Ekspertem! Wygrana zasili Twój depozyt, ale to nie wszystko: otrzymasz również środki bonusowe z podziału puli aż 10 000 PLN!

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Na czym polega akcja?

Akcja polega na zalogowaniu się na swoim koncie, kliknięciu w przycisk “Weź udział” oraz dokonaniu zawarcia, za dokładną stawkę równą 15,00 zł, kuponu SOLO na którym znajdzie się zakład na dokładny wynik spotkania Real Madryt – Barcelona z oferty przedmeczowej. Jeśli kupon zostanie rozliczony jako wygrany, weźmiesz udział w podziale 10 000 PLN

Czy akcja jest dla wszystkich?

Tak, każdy klient STS ma możliwość wzięcia udziału w akcji.

Czy mogę postawić dowolną liczbę kuponów?

Nie, do Akcji zaliczane będzie wyłącznie 5 (słownie: pięć) pierwszych kuponów zawartych przez Uczestnika w trakcie trwania Akcji.

Jakie zakłady nie są brane pod uwagę?

W Akcji nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały anulowane lub wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out, zakłady zawarte z konta bonusowego, zakłady STS Bezpieczny, zakłady NA ŻYWO, MaxiKombi, Superoferta, Hit Dnia, zakłady rozliczone przez organizatora w części lub całości jako zwrot po kursie 1,00.

W jaki sposób zostanie obliczona moja wygrana?

10 000 PLN podzielimy równo na wszystkie kupony, które spełnią warunki akcji. Nagroda trafi na konto bonusowe lub kartę Klubu STS.

Jak wypłacić otrzymany bonus?

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Np. otrzymując 20 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 60 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów, z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Kiedy moja wygrana trafi na konto?

Nagrody zostaną przyznane do 05 marca 2020 roku.

Do kiedy trwa akcja?

Akcja trwa od dnia 27.02.2020 od godziny 01:00 do dnia 01.03.2020 do godziny 21:00.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021