Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Ekstraklasa znowu z kibicami!

Od 19 czerwca kibice będą mogli wrócić na stadiony. Mogą oni jednak zapełnić maksymalnie 25 procent miejsc – taką informację podał premier Mateusz Morawiecki. Dzięki temu poziom zadowolenia wśród włodarzy wszystkich zespołów momentalnie wzrósł.

KIBICE RÓWNIEŻ ZOSTAJĄ ODMROŻENI

Ta informacja oznacza, że kluby będą miały zdecydowanie większe dochody z dnia meczowego, no i drużyna gospodarzy będzie miała łatwiej, niż do tej pory, bo chociaż część fanów będzie ją wspierać oraz – siłą rzeczy – przeszkadzać przyjezdnym. Kibice z kolei wreszcie będą mogli ponownie oglądać poczynania swoich ulubieńców w Ekstraklasie. Same plusy.

– Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby kibice byli usadzeni w odpowiedni sposób oraz by wszystkie środki bezpieczeństwa zostały zachowane – zapewnił Morawiecki. Jakie zatem spotkania kibice będą mogli obejrzeć? Wszystkie, które zostaną rozegrane w grupie mistrzowskiej oraz spadkowej. To oznacza, że do końca sezonu zasadniczego trybuny będą jeszcze puste.

W EKSTRAKLASIE WCIĄŻ JEST CIEKAWIE

Kiedy nastąpi podział na grupy, to z pewnością rywalizacja będzie jeszcze bardziej ciekawa, ale i tak już teraz zacieramy ręce, kiedy spoglądamy w tabelę. Legia Warszawa, która ma całkiem okazałą przewagę nad resztą ekip nadal nie może być pewna zdobycia mistrzostwa Polski, o miejsce premiowane grą w europejskich pucharach walczą w głównej mierze Piast Gliwice, Cracovia, Śląsk Wrocław, Lech Poznań i Pogoń Szczecin, a bój o utrzymanie najpewniej stoczą ŁKS Łódź, Arka Gdynia, Korona Kielce, Wisła Kraków, Górnik Zabrze i Zagłębie Lubin.

BETFAN możecie już teraz obstawić, kto waszym zdaniem zdobędzie mistrzostwo, a kto spadnie. Legalny polski bukmacher przygotował naprawdę atrakcyjne kursy na wszystkie zakłady. Nie tylko te podstawowe dotyczącego tego, kto wygra dany mecz, lecz również specjalne odnoszące się chociażby do Pawła Brożka (ile goli strzeli do końca sezonu), Przemysława Płachety (czy zostanie najszybszym zawodnikiem w Ekstraklasie) czy chociażby do Wojciecha Stawowego (czy uda mu się dokończyć sezon w ŁKS Łódź). Oferta jest naprawdę szeroka, więc i przed powrotem na stadion, i nawet podczas meczu warto tam grać.

wejdź i sprawdź ofertę

Kod bonusowy BetFan 2020

Co mogę zyskać, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021