Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Ekstraklasa – dlaczego warto oglądać grupę spadkową?

Ekstraklasa – grupa spadkowa. Wiadomo już niemal na pewno, kto pożegna się z najwyższą klasą rozgrywkową. Chyba że przepisy zostaną w ostatniej chwili zmienione i tylko ostatnia drużyna trafi do 1. Ligi. Mimo najważniejszych rozstrzygnięć warto mimo wszystko śledzić poczynania ligowców w dolnej ósemce.

SPADKOWICZÓW JUŻ ZNAMY

ŁKS Łódź, Korona Kielce i Arka Gdynia. Te drużyny w przyszłym sezonie zagrają w 1. Lidze. Absolutnie nas to nie dziwi. W przeciągu całej kampanii te trzy zespoły prezentowały się zdecydowanie najgorzej w całej lidze. Beniaminek zawiódł, po drodze dokonując ruchów, które nie pozwalały myśleć o utrzymaniu (sprzedaż Daniego Ramireza i zatrudnienie Wojciecha Stawowego na stanowisku pierwszego trenera), ekipa przypadkowych piłkarzy grających w Koronie w końcu została brutalnie zweryfikowana, a w Gdyni przede wszystkim brakowało stabilności.

Szanse na utrzymanie przy „zielonym stoliku” Korony i Arki są minimalne. Nie sądzimy, że dojdzie do rozwiązania, które byłoby po prostu nieuczciwe. Ich miejsce w przyszłym sezonie najpewniej zajmą Podbeskidzie Bielsko-Biała, Stal Mielec i drużyna, która uzyska awans w play-offach.

KTO BĘDZIE DZIEWIĄTY?

Czym się jeszcze emocjonować w dolnej ósemce? Przede wszystkim walką o dziewiąte miejsce, które aktualnie zajmuje Raków Częstochowa. Ten beniaminek spisuje się wyjątkowo dobrze i przez długi czas walczył jeszcze o miejsce w grupie mistrzowskiej. W 35. kolejce Ekstraklasy ekipa prowadzona przez Marka Papszuna zmierzy się na wyjeździe z Górnikiem Zabrze, jedenastą drużyną w tabeli. Będzie to jedno z ciekawszych spotkań tej rundy gier. Wszystkie potyczki możecie typować w BETFAN. W tym konkretnym przypadku analitycy legalnego polskiego bukmachera uważają, że na 40% zwyciężą gospodarze, choć Raków na pewno nie jest bez szans.

Ciekawie zapowiada się także mecz Zagłębie Lubin – Wisła Płock, w którym według analityków BETFAN na 48% wygrają „Miedziowi”. Jedynie w spotkaniach Arki Gdynia z ŁKS-em Łódź i Wisły Kraków z Koroną Kielce zabraknie większych emocji, co trzeba sobie uczciwie powiedzieć.

Co zyskam, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne.

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021