Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Ekstraklasa: Dla kogo europejskie puchary?

Realne szanse na grę w europejskich pucharach w przyszłym sezonie ma sześć drużyn. Jako że do końca sezonu zostały już tylko cztery kolejki, a niebawem w Pucharze Polski czekają nas półfinały, postanowiliśmy zastanowić się, która z ekip może być niemal pewna występów na arenie międzynarodowej w przyszłym sezonie.

JEDYNYM PEWNIAKIEM JEST LEGIA

Jedynym klubem, który może być pewny gry w europejskich pucharach, a właściwie może już nawet świętować mistrzostwo Polski, jest Legia Warszawa. Na cztery kolejki przed końcem sezonu „Wojskowi” mają aż 11 punktów przewagi nad Piastem Gliwice i Lechem Poznań. Im już nic nie zagrozi.

Natomiast sporą szansę na miejsca 2-3, które gwarantują grę w eliminacjach Ligi Europy mają Piast, Lech (po 54 pkt), Śląsk Wrocław (53 pkt) i Lechia Gdańsk (52 pkt). Drużyna Piotra Stokowca dosyć niespodziewanie dołączyła do tego zestawienia dzięki trzem zwycięstwom z rzędu. W następnej kolejce zagra z Cracovią i jest faworytem w tym starciu. Analitycy BETFAN – czyli legalnego polskiego bukmachera – obliczyli, że na 38% to ekipa z Trójmiasta zdobędzie po raz kolejny komplet punktów.

CRACOVIA POWALCZY JESZCZE W PUCHARZE POLSKI?

Wspomnieliśmy na samym początku, że sześć drużyn ma szansę na europejskie puchary. Pięć już wymienionych dzięki miejscu zajętemu w Ekstraklasie, a szósta przez Puchar Polski. Chodzi o Cracovię, która w półfinale PP zagra na swoim stadionie z Legia. Na pewno nie będzie faworytem, bo celem „Wojskowych” jest podwójna korona, ale może akurat trafić z formą na ten mecz i awansować do finału. A tam będzie czekał zwycięzca pary Lech Poznań – Lechia Gdańsk.

Co rok łudzimy się, że polskie kluby dobrze zaprezentują się w europejskich pucharach i za każdym razem tylko się załamujemy. Ale kto wie, może akurat tym razem się uda? Możliwe, że się srogo zawiedziemy, ale zawsze są jakieś szanse.

To,  co jest pewne, to fakt, że analitycy BETFAN przygotowali naprawdę atrakcyjne kursy na wszystkie mecze w Ekstraklasie i Pucharze Polski.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021